Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

QUOTE(Lexy @ 2007 03 22, 09:54)
kokia cia kauke, gal tiksliau galima? bigsmile.gif
man irgi patiko, net avokadu geriau negu alyvuogiu, efektas geresnis buvo smile.gif  tik as stengiausi netepti paciu saknu rolleyes.gif plaukai labai zvilga ir graziai krenta ax.gif


lietuviska ,vadinas -RASA ,nenuplaunamas plauku balzamas su silko baltymais...as jau isbandziau man labai patiko....
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2007 03 22, 10:34)
lietuviska ,vadinas -RASA ,nenuplaunamas plauku balzamas su silko baltymais...as jau isbandziau man labai patiko....

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexy @ 2007 03 22, 09:54)
kokia cia kauke, gal tiksliau galima? bigsmile.gif
man irgi patiko, net avokadu geriau negu alyvuogiu, efektas geresnis buvo smile.gif  tik as stengiausi netepti paciu saknu rolleyes.gif plaukai labai zvilga ir graziai krenta ax.gif


As turiu is Naujosios Barmunes simondsiju alieju, jau du kartus miegojau juo istepus plaukus ir ryte isplaudavau, bet kad nieko ypatingo... Neriebina man, tokie gan purus jie budavo po to, bet kad is esmes tokie patys kaip siaip paprastai sampunu ir balzamu isplovus, zodziu nieko ypatingo, bet gal reikia ilgiau naudot...

O vat si ryta pirma karta pabandziau ta Gliss Kur kaukyte momentine mazoj tubelej, tai super thumbup.gif Aisku, mano plonu, sausu, luzinejanciu ir nusiurusiu plaukuciu neimanoma padaryt tokiais kaip reklamoj, bet vistiek jie siandien svelnesni, glotnesni ir graziau krentantys nei paprastai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2007 03 22, 10:34)
lietuviska ,vadinas -RASA ,nenuplaunamas plauku balzamas su silko baltymais...as jau isbandziau man labai patiko....

nusipirkau, bandysim mirksiukas.gif

QUOTE(Citrininė @ 2007 03 22, 12:59)
As turiu is Naujosios Barmunes simondsiju alieju, jau du kartus miegojau juo istepus plaukus ir ryte isplaudavau, bet kad nieko ypatingo... Neriebina man, tokie gan purus jie budavo po to, bet kad is esmes tokie patys kaip siaip paprastai sampunu ir balzamu isplovus, zodziu nieko ypatingo, bet gal reikia ilgiau naudot...


gal cia nuo plauku, ar velnias zino kuo ko priklauso, bet kai pabuvau issitepus avokadu ir issiziovinau, tai net vyras pasake "ka su plaukais padarei?" smile.gif cia reiskia, kad efektas buvo tikrai matomas, nes vyras, bent mano, smulkiu niuansu nepastebi tongue.gif visai kitoks plauko kritimas ir zvilgesys smile.gif
gal reikia tiesiog rasti sau tinkama alieju g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexy @ 2007 03 22, 13:57)
nusipirkau, bandysim mirksiukas.gif
gal cia nuo plauku, ar velnias zino kuo ko priklauso, bet kai pabuvau issitepus avokadu ir issiziovinau, tai net vyras pasake "ka su plaukais padarei?" smile.gif  cia reiskia, kad efektas buvo tikrai matomas, nes vyras, bent mano, smulkiu niuansu nepastebi tongue.gif  visai kitoks plauko kritimas ir zvilgesys smile.gif
gal reikia tiesiog rasti sau tinkama alieju g.gif


Turbut kad reikia, bandysiu ivairius ir gal atrasiu mirksiukas.gif

O kai isbandysi Rasos balzama parasyk ispudzius! Aciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citrininė @ 2007 03 22, 13:50)
Turbut kad reikia, bandysiu ivairius ir gal atrasiu  mirksiukas.gif

O kai isbandysi Rasos balzama parasyk ispudzius! Aciu!  4u.gif

Nezinau, gal cia mano skeptiska nuomone, bet nuo ko ko, bet nuo Margaritos ir Rasos priemoniu tikrai plaukai nebus silkiniai, blizgantys kaip reklamose biggrin.gif
Atsakyti
Man patiko "L'oreal SOS repair" serumas. Plaukai toke glotnus, minksti, malonus liesti ir gerai issisukuoja. Tik, deja, labai mazai to serumo pakuoteje yra (4 vnt.). As savo ilgiems plaukams sunaudoju 2 serumo tubeles.
Atsakyti
QUOTE(Citrininė @ 2007 03 22, 14:50)
Turbut kad reikia, bandysiu ivairius ir gal atrasiu  mirksiukas.gif

O kai isbandysi Rasos balzama parasyk ispudzius! Aciu!  4u.gif

tai va, isbandziau Rasos balzama smile.gif
naudojau pora kart, turiu pasakyti, kad nustebino, nes as nesu lietuviskos kosmetikos megeja ir mano nuomone apie ja nelabai kokia.
kremas fainas, konsistencija gera, kvepia gerai, tepasi gerai, plaukai tikrai issisukuoja labai lengvai.
tai tokie pirmi pastebejimai smile.gif
kadangi as jau 3 savaites taikau intensyvia plauku terapija, tai jie realiai pradeda grazeti, bet sunku pasakyti, kokia is priemoniu prisideda labiausiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2007 03 23, 13:33)
Nezinau, gal cia mano skeptiska nuomone, bet nuo ko ko, bet nuo Margaritos ir Rasos priemoniu tikrai plaukai nebus silkiniai, blizgantys kaip reklamose  biggrin.gif

ir mano buvo skeptiska....aplamai nemegau lietuviskos kosmetikos....pirmiausia mano simpatijas pelne margaritos imtymios higienos prausiklis thumbup.gif ,dabar rasos kauke....nesakau,kad ivyko stebuklas,bet tikrai nei kiek neatsilieka toms brangioms uzsienietiskoms priemonems....
siandien kalendoriuje radau dar viena liaudiskos medicinos recepta:
1kiausinio trynys ir 1 valgomas saukstas ricinos aliejaus,uztepti ant plauku,apvynioti raksluosciu ir palaikyti 3 valandas...

arba 20gr ricinos aliejaus su 10gr sampuno sumaisyti ir palaikyti pusantros valandos...,kad blizgetu perskalauti su actu 2-3 valgomieji saukstasi 1ltr vandens..

dar galima deti tarkuoto svoguno nakciai jei labai nualinti plaukai,bet raso,kad po to bus negeras kvapas 2 dienas!!!!!!taigi nerizikuosiu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovitn: 27 kovo 2007 - 14:50
QUOTE(jovitn @ 2007 03 27, 15:48)
ir mano buvo skeptiska....aplamai nemegau lietuviskos kosmetikos....pirmiausia mano simpatijas pelne margaritos imtymios higienos prausiklis  thumbup.gif ,dabar rasos kauke....nesakau,kad ivyko stebuklas,bet tikrai nei kiek neatsilieka toms brangioms uzsienietiskoms priemonems....
siandien kalendoriuje radau dar viena liaudiskos medicinos recepta:
1kiausinio trynys ir 1 valgomas saukstas ricinos aliejaus,uztepti ant plauku,apvynioti raksluosciu ir palaikyti 3 valandas...

arba 20gr ricinos aliejaus su 10gr sampuno sumaisyti ir palaikyti pusantros valandos...,kad blizgetu perskalauti su actu 2-3 valgomieji saukstasi 1ltr vandens..

dar galima deti tarkuoto svoguno nakciai jei labai nualinti plaukai,bet raso,kad po to bus negeras kvapas 2 dienas!!!!!!taigi nerizikuosiu  tongue.gif

as butent aliejais plaukus gydausi intensyviai 3 savaites, ir rezultatai matosi plika akim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexy @ 2007 03 27, 14:54)
as butent aliejais plaukus gydausi intensyviai 3 savaites, ir rezultatai matosi plika akim mirksiukas.gif

Tavo atsiliepimus apie avokadu aliejuka skaiciau auksciau. O ka dar naudoji? Kaip daznai? Prasom papasakoti issamiau apie sita intensyvu kursa 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*Citra* @ 2007 03 23, 12:33)
Nezinau, gal cia mano skeptiska nuomone, bet nuo ko ko, bet nuo Margaritos ir Rasos priemoniu tikrai plaukai nebus silkiniai, blizgantys kaip reklamose  biggrin.gif

Cia jau kaip kam tinka. Man kol kas po jokios brangesnes kaukes plaukai nebuvo kokie zvilgantys ir silkiniai kaip po Margaritos alaus kaukes smile.gif matyt man ji tinka ax.gif
Atsakyti
aliejukai pries ir po plovimo tikrai suteikia blizgesio plaukams smile.gif
Atsakyti