Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

QUOTE(s@gute @ 2007 03 20, 17:26)
Dėl plaukų pūtimosi, man irgi aktualus klausimas. Šiandien buvau kosmadoj, žiūrinėjau, ką jie siulo. Radau Citre Shine, BC, Trevor Sorbie šampūnus, balzamus, kurie glotnina, palengvina plaukų tvarkymą, kai kurie net lygini plauką, tai gal kas naudojot, ką nors iš šitų priemonių, galėtų plačiau pakomentuoti  bigsmile.gif
Citre Shine tai schmoll.gif tik plaukus labai suriebaluodavo, BC visai nieko,o kitu dar nebandzius mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=*Citra*,2007 03 19, 21:39]
Ploni, linke pustis, nepaklusnus, sruogom sviesinti.


Oi oi, mano lygiai tokie patys palukai! Na ir dar pasiure gerokai nuo to sviesinimo, galiukai skilineja. Tai jei atrasi kokia stebuklinga priemone, kuri padarytu juos kuo sveikesnius, graziau krentancius ir blizgancius, tai pasidalink informacija mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Citrininė,2007 03 21, 12:31]
[quote=*Citra*,2007 03 19, 21:39]
Ploni, linke pustis, nepaklusnus, sruogom sviesinti.
Oi oi, mano lygiai tokie patys palukai! Na ir dar pasiure gerokai nuo to sviesinimo, galiukai skilineja. Tai jei atrasi kokia stebuklinga priemone, kuri padarytu juos kuo sveikesnius, graziau krentancius ir blizgancius, tai pasidalink informacija mirksiukas.gif
[/quote]Jungiuosi prie jusu smile.gif o ypac mane domina stebuklinga priemone galiukams smile.gif
Atsakyti
truputi ne i tema 4u.gif
o kaip jus miegat su palaidais,ar su kasite?
Atsakyti
QUOTE(Indi @ 2007 03 21, 17:19)
truputi ne i tema 4u.gif
o kaip jus miegat su palaidais,ar su kasite?

as susirisu visada man nepatogu.....
mano drauges plaukai eme itartinai zvilgeti tokie sveiki pasidare smile.gif ,paklausiau ka ji pradejo naudoti tai ji sako rasos kazkokia nenuplaunama kauke! kaina 7 lt! nusipirkau ,maciau rasos yra ir purskiklis,kuris suteikia plaukams silkinio blizgesio....
o avono aliejukas galams ir man nepatiko schmoll.gif ,buvau kazkada nusipirkus is kirpejos atrodo loreal...tai tas labai geras buvo...
Atsakyti
Ir aš prisidėsiu prie tų, kurios gyrė alyvuogių aliejų thumbup.gif Šiandien pabandžiau, tikrai plaukai kaip pūkas,švelnūs ir blizga,net šukuojas lengviau.tiesa, laikiau tik 20 min, reiktų kokią valandikę. nepabandžiusios gi nežinosit smile.gif
Atsakyti
[quote=Citrininė,2007 03 21, 10:31]
[quote=*Citra*,2007 03 19, 21:39]
Ploni, linke pustis, nepaklusnus, sruogom sviesinti.
Oi oi, mano lygiai tokie patys palukai! Na ir dar pasiure gerokai nuo to sviesinimo, galiukai skilineja. Tai jei atrasi kokia stebuklinga priemone, kuri padarytu juos kuo sveikesnius, graziau krentancius ir blizgancius, tai pasidalink informacija mirksiukas.gif
[/quote]
butinai mirksiukas.gif

[quote=solo,2007 03 21, 17:07]
Ir aš prisidėsiu prie tų, kurios gyrė alyvuogių aliejų thumbup.gif Šiandien pabandžiau, tikrai plaukai kaip pūkas,švelnūs ir blizga,net šukuojas lengviau.tiesa, laikiau tik 20 min, reiktų kokią valandikę. nepabandžiusios gi nežinosit smile.gif
[/quote]
Man nepatiko alyvuogiu aliejus. Labai suriebalino plauka ir jokio efekto schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2007 03 21, 17:19)
Man nepatiko alyvuogiu aliejus. Labai suriebalino plauka ir jokio efekto  schmoll.gif


Na, mano plaukai riebūs tik prie šaknų,o šiaip labai sausi, tau todėl alyvuogės ir tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2007 03 21, 19:48)
Na, mano plaukai riebūs tik prie šaknų,o šiaip labai sausi, tau todėl alyvuogės ir tinka smile.gif

Mano ir prie saknu sausesni. Bet man visos liaudiskos priemones nepatiko: nei kiausinis, nei majonezs, nei svogunas.
Atsakyti
Girdejau, kad sveika plaukams miegoti ant kazkokios pagalves g.gif Gal esat ka girdeje?
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2007 03 21, 22:48)
Mano ir prie saknu sausesni. Bet man visos liaudiskos priemones nepatiko: nei kiausinis, nei majonezs, nei svogunas.
drinks_cheers.gif man ir tas pats, plaukai tapdavo kaip siaudai doh.gif gal tik svogunas nieko..
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2007 03 21, 18:03)
as susirisu visada man nepatogu.....
mano drauges plaukai eme itartinai zvilgeti tokie sveiki pasidare  smile.gif ,paklausiau ka ji pradejo naudoti tai ji sako rasos kazkokia nenuplaunama kauke! kaina 7 lt! nusipirkau ,maciau rasos yra ir purskiklis,kuris suteikia plaukams silkinio blizgesio....

kokia cia kauke, gal tiksliau galima? bigsmile.gif

QUOTE(solo @ 2007 03 21, 18:07)
Ir aš prisidėsiu prie tų, kurios gyrė alyvuogių aliejų thumbup.gif  Šiandien pabandžiau, tikrai plaukai kaip pūkas,švelnūs ir blizga,net šukuojas lengviau.tiesa, laikiau tik 20 min, reiktų kokią valandikę. nepabandžiusios gi nežinosit  smile.gif

man irgi patiko, net avokadu geriau negu alyvuogiu, efektas geresnis buvo smile.gif tik as stengiausi netepti paciu saknu rolleyes.gif plaukai labai zvilga ir graziai krenta ax.gif
Atsakyti