Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

QUOTE(lengvute @ 2004 08 20, 19:58)
negaliu atsižavėt, kai pamatau moterį tiesiog tviskančiais plaukais  wub.gif , ar tai kokių serumų, ar šampūnų, kaukių poveikis, ar dažų, ar dar ko, išduokit paslaptį, kaip tai išgaunat, gal tviska tik lygūs plaukai, mano pasigarbanoję  unsure.gif Kažkur skaičiau, kad praskalavus plaukus citrinos sultim ar acto tirpalu pavyksta išgaut tą blizgesį, kažin  g.gif

sveikutia,galiu tau pasakyt kaip pvz as priziuriu savo plaukus,as tiesiog plaunu juos su het en soulders sampunu o po plovimo juos istepu su garnier fimos tiesinamuoju serumu..plaukai atrodo nerealiaiĄ pabandykĄ
Atsakyti
Gal zinot kokia priemone, kuri neleidzia plaukui buti puriam. siaip mano plaukai ilgi ir tiesus, bet norisi kazkuo patepti po plovimo, nes yra smulkiu plaukeliu kurie pasisiause buna, tai tokio glotnumo norisi ir spindesio. ir dar plaukau galiukai kaip ir sausi, o saknys - jei pritepsiu kuom tai iskart susiriebaluos.
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2007 03 13, 12:27)
Gal zinot kokia priemone, kuri neleidzia plaukui buti puriam. siaip mano plaukai ilgi ir tiesus, bet norisi kazkuo patepti po plovimo, nes yra smulkiu plaukeliu kurie pasisiause buna, tai tokio glotnumo norisi ir spindesio. ir dar plaukau galiukai kaip ir sausi, o saknys  - jei pritepsiu kuom tai iskart susiriebaluos.
Pas mane beveik tas pats bigsmile.gif man irgi reikia tokios priemones,gal aliejuka kokio wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2007 03 14, 10:57)
Pas mane beveik tas pats  bigsmile.gif man irgi reikia tokios priemones,gal aliejuka kokio  wub.gif

Oj, mano irgi tokia problema.. Ko tik nesu bandziusi - bet vis neatrandu savo priemones verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2007 03 14, 14:19)
Oj, mano irgi tokia problema.. Ko tik nesu bandziusi - bet vis neatrandu savo priemones  verysad.gif
Citra o ka tu naudoji galiukams? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2007 03 13, 12:27)
Gal zinot kokia priemone, kuri neleidzia plaukui buti puriam. siaip mano plaukai ilgi ir tiesus, bet norisi kazkuo patepti po plovimo, nes yra smulkiu plaukeliu kurie pasisiause buna, tai tokio glotnumo norisi ir spindesio. ir dar plaukau galiukai kaip ir sausi, o saknys  - jei pritepsiu kuom tai iskart susiriebaluos.


pas mane tas pats, tik mano plaukai truputi banguoti, tai man labai padedavo garnier serumas, kurio jau nebera verysad.gif tai as kartais perbraukiu per plauku galus alyvuogiu arba makadamiju aliejum-maziau puciasi plaukai, truputi blizga,tik svarbu nepadaugint...
Atsakyti
QUOTE(RENE21 @ 2004 08 21, 17:27)
reikia plaukus skalauti su vandeniu sumaisytu su citrinos sultimis. arba pasidaryti kriausiu lapu nuovira ir skalaut plaukus. manau geriausia yra naudoti naturalias priemones.... sveikiau  thumbup.gif

Aš irgi už, bet kiek voznios doh.gif doh.gif , gaila. bet laiko tiek neturiu verysad.gif
Žinau, kad gerai skalauti varnalešos ir ajerų šaknu, dilgėlių nuoviru, bet kai pagalvoji, kad reiks virt, perkosinet, ir t.t. tai rankos nekyla verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(oxygen @ 2007 03 14, 16:56)
Aš irgi už, bet kiek voznios  doh.gif  doh.gif , gaila. bet laiko tiek neturiu  verysad.gif
Žinau, kad gerai skalauti varnalešos ir ajerų šaknu, dilgėlių nuoviru, bet kai pagalvoji, kad reiks virt, perkosinet, ir t.t. tai rankos nekyla  verysad.gif
Isbandytas reikalas biggrin.gif vienu zodziu po visokiu zolyniu nuoviru rezultate mano plaukai budavo kaip stagarai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2007 03 14, 16:08)
Isbandytas reikalas  biggrin.gif vienu zodziu po visokiu zolyniu nuoviru rezultate mano plaukai budavo  kaip stagarai  lotuliukas.gif

sutinku, jie neminkstina plauku
Papildyta:
vienas patarimas, kai po ranka nera kondicionieriaus, ar kaukes, tai gerai užsitepti majonezo, bet kokio rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(oxygen @ 2007 03 14, 17:15)
sutinku, jie neminkstina plauku
Papildyta:
vienas patarimas, kai po ranka nera kondicionieriaus, ar kaukes, tai gerai užsitepti majonezo, bet kokio rolleyes.gif
bet majonezas ir pariebina plauka kaip reikiant biggrin.gif dejau tik ant galu,bet pirma ir paskutini karta biggrin.gif sioje srity n buvo eksperimentu ir priejau isvados,kad siais laikais yra modernesniu priemoniu biggrin.gif
p.s. dziugu,kad gal kai kurioms tai padeda mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aislanda: 14 kovo 2007 - 15:21
QUOTE(svetelis @ 2007 03 13, 11:27)
Gal zinot kokia priemone, kuri neleidzia plaukui buti puriam. siaip mano plaukai ilgi ir tiesus, bet norisi kazkuo patepti po plovimo, nes yra smulkiu plaukeliu kurie pasisiause buna, tai tokio glotnumo norisi ir spindesio. ir dar plaukau galiukai kaip ir sausi, o saknys  - jei pritepsiu kuom tai iskart susiriebaluos.


man sitokioje situacijoje gelbsti garnier teisinamasis plauku kremas... mirksiukas.gif plaukai glotnus, zvilga, neissauseje ir labai grazus. taip pat jeigu nori kad plaukai ypac blizgetu tai pabandyk loreal nenuplaunamaji plauku krema (rozinis buteliukas)... jis taip pat priduoda plaukams lygumo ir glotnumo, kiek geriau negu garnier kremas fiksuoja, todel ne ka prasciau tarnauja negu plauku modeliavimo priemones (lakas, putos, zele, vaskas), o svarbiausia kad nerealiai blizga!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif plaukai atrodo tiesiog super...
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2007 03 14, 19:33)
man sitokioje situacijoje gelbsti garnier teisinamasis plauku kremas...  mirksiukas.gif plaukai glotnus, zvilga, neissauseje ir labai grazus. taip pat jeigu nori kad plaukai ypac blizgetu tai pabandyk loreal nenuplaunamaji plauku krema (rozinis buteliukas)... jis taip pat priduoda plaukams lygumo ir glotnumo, kiek geriau negu garnier kremas fiksuoja, todel ne ka prasciau tarnauja negu plauku modeliavimo priemones (lakas, putos, zele, vaskas), o svarbiausia kad nerealiai blizga!!!  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  plaukai atrodo tiesiog super...
gal esi bandzius is Garnier seruma plauku galiukams,kaip tau jie?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aislanda: 15 kovo 2007 - 09:52