Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

QUOTE(noir1 @ 2006 11 10, 17:42)
Gal kuri iš jūsų naudojote"Zolotoi šolk"augimo akytvatorių.Kokie jūsų atsiliepimai.Nusipirkau ir galvoju g.gif nieko dar su juo nedariau.

o kur tokio buna pirkt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2006 11 12, 14:55)
o kur tokio buna pirkt? 4u.gif

Aš tai mačiau EUROKOS'e.
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2006 11 12, 12:59)
del kaukes ir del ampuliu tai pritariu  wub.gif faini plaukai po ju buna  wub.gif (kaukes kaina 22lt o ampuliu tai ~4lt  mirksiukas.gif )



As irgi naudojau ampules wub.gif , pirkau Kamviloje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2006 11 12, 00:34)
Man buvo tas pats. Mano patarimas - Pregaine sampunas, Biotraitment  svelniai gelsva kauke, ir Biotraitment Hair life ampules thumbup.gif  mirksiukas.gif  4u.gif Plaukai pasidaro slidus, svelnus, lengvai issisukuoja wub.gif

Man Pregaine sampunas nelabai patiko schmoll.gif Nieztejo galva nuo jo ir galvos oda sausindavo.
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 11 12, 14:24)
Man Pregaine sampunas nelabai patiko  schmoll.gif  Nieztejo galva nuo jo ir galvos oda sausindavo.

As jau girdejau sita, todel priejau isvados, kad jis labai tinka riebesne galvos oda turincioms thumbup.gif
Citra, kiek pamenu, tau tinka YR nuo plauku slinkimo sampumas g.gif Tai as ji kai isbandziau, tai man nuo jo riebaluota galva lieka ir plaukai, i vakara atrodau kaip savaite neplovus galvos doh.gif Bet as ne apie tai bigsmile.gif Neseniai isigijau naujai pasirodziusi Wella profesionalios serijos Enrich sampuna su kasmyru. Man ji labai isgyre, tai as kai pabandziau, tai man panasus poveikis, kaip su YR. Atidaviau mamai, tai ji kaifuoja thumbup.gif kadangi jai atiteko ir man netikes YR, tai sake, kad sitas wella dar geresnis. Zodziu, siulau dau pabandyt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 12 lapkričio 2006 - 13:48
QUOTE(*Citra* @ 2006 11 12, 13:24)
Man Pregaine sampunas nelabai patiko  schmoll.gif  Nieztejo galva nuo jo ir galvos oda sausindavo.

Kaip tau Vichy naujasis šampūnas, ilgiau panaudojus? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2006 11 12, 15:36)
...Neseniai isigijau naujai pasirodziusi Wella profesionalios serijos Enrich sampuna su kasmyru...

Aš irgi turėjau. Labai fainas šampunas, bet nespėjau puses išnaudoti (palikau verysad.gif kai vykome atostogauti, viešbutyje). Liko tiko kaukė. Fainas dalykėlis. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2006 10 05, 20:50)
Dar geriau pasakysiu - valgykit avizu bigsmile.gif Matet kaip arklio karciai blizga? biggrin.gif

nu blyn, prajuokinot biggrin.gif ale nuo avizu tai tikrai kad blizga plaukai, tik ju daug reik valgyti
Atsakyti
QUOTE(ukanele @ 2006 11 12, 19:22)
nu blyn, prajuokinot  biggrin.gif  ale nuo avizu tai tikrai kad blizga plaukai, tik ju daug reik valgyti

As tai valgau... lotuliukas.gif Kazkaip prisiverciu kiekviena diena suvalgyti aviziniu dribsniu paprastu lotuliukas.gif Mazu plaukai pasidarys kaip zirgo karsciai laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 12 lapkričio 2006 - 22:03
QUOTE(ESLAUDA @ 2006 11 12, 13:36)
As jau girdejau sita, todel priejau isvados, kad jis labai tinka riebesne galvos oda turincioms thumbup.gif
Citra, kiek pamenu, tau tinka YR nuo plauku slinkimo sampumas g.gif  Tai as ji kai isbandziau, tai man nuo jo riebaluota galva lieka ir  plaukai, i vakara atrodau kaip savaite neplovus galvos doh.gif  Bet as ne apie tai bigsmile.gif  Neseniai isigijau naujai pasirodziusi Wella profesionalios serijos Enrich sampuna su kasmyru. Man ji labai isgyre, tai as kai pabandziau, tai man panasus poveikis, kaip su YR. Atidaviau mamai, tai ji kaifuoja thumbup.gif  kadangi jai atiteko ir  man netikes YR, tai sake, kad sitas wella dar geresnis.  Zodziu, siulau dau pabandyt 4u.gif

Gal kazka tu maisai, bet as YR sampuno nesu bandziusi (jeigu tu apie Yves Rosher), taip mano galvos oda sausesne, tai Pregaine man dar labiau issausino. O del to Wellos reix pasidometi.. Aciu uz rekomendacijas mirksiukas.gif

QUOTE(vita82 @ 2006 11 12, 16:45)
Kaip tau Vichy naujasis šampūnas, ilgiau panaudojus?  bigsmile.gif

Vis dar nenuvyle bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2006 11 12, 00:34)
Man buvo tas pats. Mano patarimas - Pregaine sampunas, Biotraitment  svelniai gelsva kauke, ir Biotraitment Hair life ampules thumbup.gif  mirksiukas.gif  4u.gif Plaukai pasidaro slidus, svelnus, lengvai issisukuoja wub.gif

O kokia talpa Biotraitment kaukes?
Atsakyti
Mano palukai iki juosmens, sviesinti, sausi. Labai patinka L'oreal profesinal derinys: Vitamino color sampunas+ intense kauke ir lumino serumas. Zvilga, lengvai sukuojasi ok.gif
Atsakyti