Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

QUOTE(dajolu @ 2006 10 25, 23:09)
Norejau paklausti kur galima isigyti Alfaparf priemoniu plaukams? Kokia kaina ir veiksmingumas?  ax.gif

Yra Eurovaistinėje ir Sarmoje. Kitur nemačiau.
Aliejukas, man lapai patiko, kainuoja apie 60 litų. Bet reikia 3-4 lašų, ilgam užtenka. Šampunas man patiko, kaukė ne labai, ne mano plaukai yra ploni ir kaukė labai apsunkindavo plaukus. Na šiaip priemonių kaina nuo 20 ir daugiau. Yra labai fainos kapsulės rožinės ir mėlinos spalvos. Po jų plaukai tokie švelnus, minkštučiai. Vienos ampulės kaina 6 Lt.
Dabar yra nauja linija garbanuotėms plaukams. Pirkau aliejuką, tai man ne labai patiko (mano plaukai nėra garbanoti, gal dėl to smile.gif ).

Atsakyti
QUOTE(dajolu @ 2006 10 25, 21:09)
Norejau paklausti kur galima isigyti Alfaparf priemoniu plaukams? Kokia kaina ir veiksmingumas?  ax.gif

Sarmoj, Eurovaistinej. Siaip labai daug apie jas prirasyta, nepatingek pasiskaityti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Teresa @ 2006 10 25, 21:24)
Yra Eurovaistinėje ir Sarmoje. Kitur nemačiau.
Aliejukas, man lapai patiko, kainuoja apie 60 litų. Bet reikia 3-4 lašų, ilgam užtenka. Šampunas man patiko, kaukė ne labai, ne mano plaukai yra ploni ir kaukė labai apsunkindavo plaukus. Na šiaip priemonių kaina nuo 20 ir daugiau. Yra labai fainos kapsulės rožinės ir mėlinos spalvos. Po jų plaukai tokie švelnus, minkštučiai. Vienos ampulės kaina 6 Lt.
Dabar yra nauja linija garbanuotėms plaukams. Pirkau aliejuką, tai man ne labai patiko (mano plaukai nėra garbanoti, gal dėl to  smile.gif  ).



QUOTE(*Citra* @ 2006 10 26, 10:58)
Sarmoj, Eurovaistinej. Siaip labai daug apie jas prirasyta, nepatingek pasiskaityti  mirksiukas.gif



Aciu 4u.gif

Bandysiu ieskoti, nes vakar perskaiciau zurnale apie linu semenu aliejuka Alfa parf, kad jau labai super. Nes is vyro susilaukiu komplimentu, kad palukai kaip razienos doh.gif
Atsakyti
Pradėjo man labai veltis plaukai. Vos isšukuoju. Gal ką patartumėte. blush2.gif
Ačiu. 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri iš jūsų naudojote"Zolotoi šolk"augimo akytvatorių.Kokie jūsų atsiliepimai.Nusipirkau ir galvoju g.gif nieko dar su juo nedariau.
Atsakyti
QUOTE(noir1 @ 2006 11 10, 18:42)
Gal kuri iš jūsų naudojote"Zolotoi šolk"augimo akytvatorių.Kokie jūsų atsiliepimai.Nusipirkau ir galvoju g.gif nieko dar su juo nedariau.

Aš į jį žiūrėjau žiūrėjau, bet nenupirkau. Po to parašykite kaip jis Jums.
Atsakyti
QUOTE(noir1 @ 2006 11 10, 18:42)
Gal kuri iš jūsų naudojote"Zolotoi šolk"augimo akytvatorių.Kokie jūsų atsiliepimai.Nusipirkau ir galvoju g.gif nieko dar su juo nedariau.



Man labai patiko aliejukas, labai geras wub.gif ir sampuna turejau, irgi patiko ax.gif
Atsakyti
4u.gif Tai nuo ryt pradedu auginti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Teresa @ 2006 11 06, 19:32)
Pradėjo man labai veltis plaukai. Vos isšukuoju. Gal ką patartumėte.  blush2.gif
Ačiu.  4u.gif

Man buvo tas pats. Mano patarimas - Pregaine sampunas, Biotraitment svelniai gelsva kauke, ir Biotraitment Hair life ampules thumbup.gif mirksiukas.gif 4u.gif Plaukai pasidaro slidus, svelnus, lengvai issisukuoja wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 12 lapkričio 2006 - 00:35
QUOTE(ESLAUDA @ 2006 11 12, 02:34)
Man buvo tas pats. Mano patarimas - Pregaine sampunas, Biotraitment  svelniai gelsva kauke, ir Biotraitment Hair life ampules thumbup.gif  mirksiukas.gif  4u.gif Plaukai pasidaro slidus, svelnus, lengvai issisukuoja wub.gif

Ačiukas už patarimą 4u.gif
O kur galima įsigyti šias priemones?
Atsakyti
QUOTE(Teresa @ 2006 11 12, 01:42)
Ačiukas už patarimą  4u.gif
O kur galima įsigyti šias priemones?

Pregaine sampunas parduodamas vaistinese. Kaina apie 18Lt. Biotraitment priemones Euro vaistinej - kauke apie 20Lt., Hair life ampule viena, bijau sumeluot apie 5lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2006 11 12, 01:56)
Pregaine sampunas parduodamas vaistinese. Kaina apie 18Lt. Biotraitment priemones Euro vaistinej - kauke apie 20Lt., Hair life  ampule viena, bijau sumeluot apie 5lt g.gif


del kaukes ir del ampuliu tai pritariu wub.gif faini plaukai po ju buna wub.gif (kaukes kaina 22lt o ampuliu tai ~4lt mirksiukas.gif )
Atsakyti