Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

QUOTE(mexica @ 2006 09 29, 16:18)
As ir ilga laika tai pmaniau, kol neradau pigesniu ir daug geresniu priemoniu  thumbup.gif Nors kaikuriu daiktu iki siol nerandu geresniu (pvz. formavimo priemones).
Ir manau jog daugumai jos patinka del pasakisko kvapo  bigsmile.gif



Prasom pasidalinti savo atradimais ax.gif

Mane irgi siu priemoniu kvapas vilioja wub.gif
Atsakyti
Na pvz, kad ir generos kauke su ryziais smile.gif
Liuks. Plaukai svelnus, pamaitinti, blizga, o ir kvepia ji man sakniai (na ne taip astriai, kaip tigi, bet skaniai).
Moisture kick kondicionierius jega smile.gif
PAtiko ir kauke su alijosiais, apei kuria kaukiu temoj kalbeta. Kas ten dar?
Gal ir kvailai skamba, bet is balzamu man geriausias mrs potters, dazytiem plaukam su silko proteinais smile.gif Na pasakiskas - plaukai aiskiai pamaitinti buna, tokie sunkesni turputi (nesipucia), spindi sveikai.
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2006 09 29, 16:51)
Na pvz, kad ir generos kauke su ryziais smile.gif
Liuks. Plaukai svelnus, pamaitinti, blizga, o ir kvepia ji man sakniai (na ne taip astriai, kaip tigi, bet skaniai).
Moisture kick kondicionierius jega smile.gif
PAtiko ir kauke su alijosiais, apei kuria kaukiu temoj kalbeta. Kas ten dar?
Gal ir kvailai skamba, bet is balzamu man geriausias mrs potters, dazytiem plaukam su silko proteinais smile.gif Na pasakiskas - plaukai aiskiai pamaitinti buna, tokie sunkesni turputi (nesipucia), spindi sveikai.



Aisku smile.gif O kokios firmos kauke su alijosiumi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2006 09 29, 15:51)
Na pvz, kad ir generos kauke su ryziais smile.gif
Liuks. Plaukai svelnus, pamaitinti, blizga, o ir kvepia ji man sakniai (na ne taip astriai, kaip tigi, bet skaniai).
Moisture kick kondicionierius jega smile.gif
PAtiko ir kauke su alijosiais, apei kuria kaukiu temoj kalbeta. Kas ten dar?
Gal ir kvailai skamba, bet is balzamu man geriausias mrs potters, dazytiem plaukam su silko proteinais smile.gif Na pasakiskas - plaukai aiskiai pamaitinti buna, tokie sunkesni turputi (nesipucia), spindi sveikai.


Man irgi sis Potters balzamas thumbup.gif Ypac po gero sampuno wub.gif
Atsakyti
bet gi buna speciali priemone plaukam- blizginimui, ta prasme, ne tai kad blizguciu prideda ten biggrin.gif bet suteikia naturalaus blizgumo
Atsakyti
[COLOR=blue]
QUOTE(Malena @ 2006 09 29, 15:58)
Man irgi sis Potters balzamas thumbup.gif  Ypac po gero sampuno wub.gif


Man irgi jis patinka. Nepasakyčiau, kad pats geriausias, bet tikrai neblogas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Varvara @ 2006 09 29, 20:41)
bet gi buna speciali priemone plaukam- blizginimui, ta prasme, ne tai kad blizguciu prideda ten biggrin.gif bet suteikia naturalaus blizgumo


Turiu,patinka,bet naudoju tik progom.Atrodo graziai,bet noriu kad jie patys is saves blizgetu o ne tik del to,kad apipurksti blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kiddo @ 2006 09 29, 21:28)
[COLOR=blue]

Man irgi jis patinka. Nepasakyčiau, kad pats geriausias, bet tikrai neblogas thumbup.gif


nugi sudominot 4u.gif o kur jo yra pirkti?
Atsakyti
naudokit vitaminų ir plaukai žvilgės
Atsakyti
QUOTE(jurale @ 2006 10 04, 13:51)
naudokit vitaminų ir plaukai žvilgės
Eik tu bigsmile.gif O nuo kokių vitaminų plaukai pradeda blizgėt labiau? Gal išduosi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2006 10 05, 17:12)
Eik tu  bigsmile.gif  O nuo kokių vitaminų plaukai pradeda blizgėt labiau? Gal išduosi? ax.gif

Aha, niu man irgi idomu, to stebuklo pavadinimas bigsmile.gif
Atsakyti
Dar geriau pasakysiu - valgykit avizu bigsmile.gif Matet kaip arklio karciai blizga? biggrin.gif
Atsakyti