Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

QUOTE(Aislanda @ 2006 02 15, 16:52)
jau beveik baigiu sunaudoti Henna plius spindesio kapsules, man tai jos  thumbup.gif ir plaukai pradejo labiau spindeti plius jos maitina, atstato plaukus neleidzia skilineti galiukams  smile.gif


kaip konkreciai jos vadinas?
Atsakyti
Ar iš jūsų kas nors geriat vitaminus "grožvital"?
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2006 09 15, 16:48)
Ziuriu nancy visas gundo tuo moisture kick biggrin.gif
Tai va galiu pasakyti, kad vilkpedes bazej vilniuj ir urmo bazej kaune, jis kainuoja pigiau nei sarmose. Didele pakuote perkant susitaupo 10Lt  smile.gif As pirkau 400ml, tai kuriam laikui rami galva. Tik sios dideles bonkos purskiklis kitoks nei mazutes, todel man jis biski nepatogus, ale nusipylsiu i mazesne bonkute irgi nuo tureto so blonde purskiklio ir bus pats tas biggrin.gif



O kur Kaune urmo bazese jo isigyt galima? smile.gif Nes ash vakar buvau i viena kirpyklos reikmenu parduotuve uzejus tai ten tik ceho radau smile.gif Noriu ir ash pabandyti ta jusu "stebukla" smile.gif Shiaip ir kirpeja mano rekomandavo, bet pas ja apie 40 lt smile.gif
Atsakyti
GinCherry, Kosmadoj pasižiūrėk, ten tikrai yra tų moisture kick wink.gif O pas kirpėją 40 lt. kainuoja, nes 500 ml. talpa turbūt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2006 09 28, 11:47)
GinCherry, Kosmadoj pasižiūrėk, ten tikrai yra tų moisture kick  wink.gif  O pas kirpėją 40 lt. kainuoja, nes 500 ml. talpa turbūt  g.gif




Aga, tai sake ir sarmoj yra, bet man kaip tikrai lietuvei norisi pigiau smile.gif O urmo bazej kaip supratau pigiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ne_gera @ 2006 09 27, 21:34)
Ar iš jūsų kas nors geriat vitaminus "grožvital"?

Aš. Bet nežinau, ką apie juos sakyt - geriu, sąžinė rami, ir tiek smile.gif Bet tą patį ir apie kitus pasakyt galiu, prieš tai Perfectil gėriau, irgi taip pat - sąžinę nuramina... nagai ragai kaip buvo, taip tebėra, viskas vietoj, škia... Tik užknisa, kad reikia gert po dvi tabletes per dieną. Tai aš tą antrą paprastai užmirštu blush2.gif
Atsakyti
Noa o tu gerk abi is karto. as irgi geriu silici nagam, ragam ir kanopom, tai kad nepamirsciau abi geriu ir kart ir visur jas nesiojuosi (taip lengviau atsimint kad reikia isgert jas hihihi.gif )
Atsakyti
QUOTE(Ne_gera @ 2006 09 27, 21:34)
Ar iš jūsų kas nors geriat vitaminus "grožvital"?

jei tori omeny "Grožvita" tai taip aš juos geriau pavasary...bet galima sakyti geriau per prievartą, t.y. nusipirkau ir nebuvo kur dėtis. jokio poveikio nepajaučiau nes geriau tik 1 indelį, bet jau tas jų kvapas doh.gif kažkas panašaus į chloro pauosčius indelio vidų schmoll.gif vien dėl to daugiau nebepirkčiau
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2006 09 28, 22:39)
jei tori omeny "Grožvita" tai taip aš juos geriau pavasary...bet galima sakyti geriau per prievartą, t.y. nusipirkau ir nebuvo kur dėtis. jokio poveikio nepajaučiau nes geriau tik 1 indelį, bet jau tas jų kvapas  doh.gif kažkas panašaus į chloro pauosčius indelio vidų  schmoll.gif vien dėl to daugiau nebepirkčiau



Jo "grožvita" aš tai nejaučiu jokio specifinio kvapo, aplamai jokio kvapo tie vitaminai neturi, ko negalėčiau pasakyti apie silicį, nes tas man tikrai smirdi (bet jau pripratau irnesakyk.gif ) O nuo vienos pakuotės jokio poveikio ir nelaukiu, na jei po pusės metų nepadės tada reiškia nieko verti ax.gif
Atsakyti
man nepamainomos yra Tigi priemones
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2006 09 29, 12:24)
man nepamainomos yra Tigi priemones


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2006 09 29, 12:24)
man nepamainomos yra Tigi priemones


As ir ilga laika tai pmaniau, kol neradau pigesniu ir daug geresniu priemoniu thumbup.gif Nors kaikuriu daiktu iki siol nerandu geresniu (pvz. formavimo priemones).
Ir manau jog daugumai jos patinka del pasakisko kvapo bigsmile.gif
Atsakyti