Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

QUOTE(Supergirl @ 2006 09 24, 21:48)
Ai, tai kad nieko ten labai įpatingo. Čia aš apie Trevor Sorbie kondicionierių tiesinamiems plaukams. Nėra jis ten koks labai geras, bet kai aš tiesinu karts nuo karto plaukus, tai po to kondicionieriaus jie labiau pasiduoda tiesinimui, neišsipučia po kelių valandų  ax.gif


O kokia jo kaina, ir kur butu galima isigyti? wink.gif As taip pat, ir net ne retkarciais, pakankinu savo plaukucius su lyginimo znyplemis...Maniskai linke pasipusti..praverstu toks dalykelis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dowile @ 2006 09 25, 19:03)
O kokia jo kaina, ir kur butu galima isigyti? wink.gif As taip pat, ir net ne retkarciais, pakankinu savo plaukucius su lyginimo znyplemis...Maniskai linke pasipusti..praverstu toks dalykelis smile.gif
Aš tai Kosmadoj perku. 250 ml šampūno ar balzamo kaina 35 lt. wink.gif Atrodo va taip user posted image
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 09 24, 20:06)
Tai dabar prašom pasidalint, kokias priemones atradot  bigsmile.gif

Sampunas Vichy Vitalite wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 09 25, 18:51)
Sampunas Vichy Vitalite  wub.gif

O kaukė kokia tau patiko? blush2.gif
Beje, kaip tau Selective kaukė? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vita82: 25 rugsėjo 2006 - 18:54
QUOTE(vita82 @ 2006 09 25, 18:53)
O kaukė kokia tau patiko?  blush2.gif
Beje, kaip tau Selective kaukė?  bigsmile.gif

Selctive - man visai nebloga, ne prasciausias variantas bigsmile.gif
O mano favoritas tai Collistar maitinamoji ir tiesinamoji kauke-balzamas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 09 25, 18:59)
Selctive - man visai nebloga, ne prasciausias variantas  bigsmile.gif
O mano favoritas tai Collistar maitinamoji ir tiesinamoji kauke-balzamas  wub.gif

dėkui aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2006 09 24, 20:48)
Ai, tai kad nieko ten labai įpatingo. Čia aš apie Trevor Sorbie kondicionierių tiesinamiems plaukams. Nėra jis ten koks labai geras, bet kai aš tiesinu karts nuo karto plaukus, tai po to kondicionieriaus jie labiau pasiduoda tiesinimui, neišsipučia po kelių valandų  ax.gif

mani s tos serijos,labai patiko kremas garbanotiems plaukams, nu sakes wub.gif ieskojau sampuno is tos serijos, bet neradau, nesuprantu negi jie negamina sampuno garbanotiems plaukams ar as paprasciausiai neradau g.gif gal kuri is jusu yra radusios, labai prasau tada pasakykite kur yra pirkti blush2.gif (kosmadoj ieskojau ir tos serijos garbanotiems nebuvo schmoll.gif )
Atsakyti
aš naudoju selective priemones, ty šampūną ir balzamą. labai patinka kolkas thumbup.gif
Atsakyti
man tai zinokit jei plaukai nedazyti ir nedziovinami dziovintuvu, tai jei ir blizga dazniausiai. ypatingai tos kurios dazot, ypac sviesinat visus plaukus, jei neblizges kad ir ka naudosit, tiesiog nugrauzta ju spalva ir viskas. naturalus plaukai kiekvienas yra skirtingo atspalvio ri del to tas blizgesys gaunasi. bent jau man as mensikai tai tas blizgesys kazkaip is viso ner aktualu, man rupi kiti dalykai, plauku ilgis, spalva, bukle....lygus plaukia blizga vizualiai labiau nei banguoti, gal del to dar daugum ano kad ju per mazai blizga. tos reklamos - kas cia apie tokius paluks svajojat - tai nuo apsvietimo paprasciausiai daug kas priklauo. del glotnumo ir svelnumo ir slidumo, tai gal grazu per reklama, bet gyvenime yra tikras sh, turiu tokius plaukus, tai pritept ko nors reikia, kad tik tokie nebutu.....
Atsakyti
na kas liecia plauku sliduma tai kartais tai yra tikrai trukdantis dalykas, nes bet kokia ant galvos sukelta sukuosena po 15min atsiranda ant sprando ir viso to grozio nebera, be to ir plauku garbanojimas neturi jokios prasmes nes nesigarbanoja arba su puse flakono lako ir kitu priemoniu laikosi apie pusdieni max doh.gif manau svarbiausia pakankamai sveiki, neslenkantys plaukai o ju zvilgesys - apsvietimo reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2004 08 21, 21:44)
Tas purskiamas - niaaaaaaa, jis toks lako pavidalo. O tas gloss irgi nelabai, as turiu aussie firmos - tai ten reikia 2 lasiukus itrint. Labai mazai...smile.gif

O apie Henna - jooo, geras daiktas, kauke turejau - nu tikrai gera, o kapsules, itariu, dar geresnes turetu but smile.gif

na su henna priemonemis ir as buvau susidurus, tik man ju poveikis trumpalaikis pasirode sad.gif kol plaukai naujai ji "ragavo" viskas puiku, po to kai priprato to poveikio jau nemaciau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(suskyte @ 2006 09 26, 20:34)
na su henna priemonemis ir as buvau susidurus, tik man ju poveikis trumpalaikis pasirode sad.gif kol plaukai naujai ji "ragavo" viskas puiku, po to kai priprato to poveikio jau nemaciau sad.gif

g.gif Gal g.gif Nepastebėjau g.gif Aš, mat, kelis šampūnus pakaitom naudoju, gal dėl to nepastebėjau...

O taip neturi būt? Aš tai todėl kelis ir naudoju, kad man plaukai prie visų priemonių pripranta dry.gif Labai gero būdo plaukai - nekonfliktiški hihihi.gif
Atsakyti