Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

O ypac nekaip atrodo kai plaukai ilgi, bet per puse ilgio nusiure ir negyvi..matyt svarbu kad ilgi rolleyes.gif nors man geriau tada trumpesni, bet sveikai atrodantys g.gif
Atsakyti
QUOTE(lengvute @ 2004 08 20, 17:58)
negaliu atsižavėt, kai pamatau moterį tiesiog tviskančiais plaukais  wub.gif , ar tai kokių serumų, ar šampūnų, kaukių poveikis, ar dažų, ar dar ko, išduokit paslaptį, kaip tai išgaunat, gal tviska tik lygūs plaukai, mano pasigarbanoję  unsure.gif Kažkur skaičiau, kad praskalavus plaukus citrinos sultim ar acto tirpalu pavyksta išgaut tą blizgesį, kažin  g.gif



Aš irgi tiesiog negaliu atsižiūrėt kai pamatau gražius tviskančius plaukus. Žinai pabandyk kerastase aliejuka , bet jeigu nori , kad žvilgėtų jie savaime iš savęs , o ne dėl kosmetinio poveikio , tada teks ilgiau paplušėt. Naudok daug gero balzamo - nepagailėdama , kaukes ir įvairias ampules , po to dar patepk įvairiom priemonėm , kurios suteikia žvilgesio. Vienu žodžiu vien nuo šampūno ir balzamo plaukai nežvilgės , todėl negailėk priemonių smile.gif
Atsakyti
QUOTE({GlOsSy} @ 2006 09 23, 12:48)
Vienu žodžiu vien nuo šampūno ir balzamo plaukai nežvilgės , todėl negailėk priemonių  smile.gif
Bet tai kaip atrast tas stebuklingas priemones, kurios tikrai padarytų plaukus kaip iš reklamos? g.gif Turiu pačių įvairiausių priemonių plaukams, bet arba poveikis tik pirmus kartus būna geras, arba išvis jokio schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2006 09 24, 09:23)
Bet tai kaip atrast tas stebuklingas priemones, kurios tikrai padarytų plaukus kaip iš reklamos?  g.gif  Turiu pačių įvairiausių priemonių plaukams, bet arba poveikis tik pirmus kartus būna geras, arba išvis jokio  schmoll.gif

Ot cia jau ilgalaikiu paiesku ir bandymu rezultatas.
As radau sampuna, kauke, kurios man patinka, dar liko balzama ir plauku alieju surasti.
Ypatingai ieskau priemoniu, kurios plaukus glotnintu, nes mano plaukai linke pustis. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2006 09 24, 10:23)
Bet tai kaip atrast tas stebuklingas priemones, kurios tikrai padarytų plaukus kaip iš reklamos?  g.gif 

siaip teko skaityti kad i tuos "reklaminius plaukus" tiek visokiu nesamoniu pritepa ir pripurskia kad modeliai paskui dar ilgai ju normaliai atplaut negali.. blink.gif va jum ir plaukai kaip is reklamos rolleyes.gif
Atsakyti
Plaukai labai zvilga, dazant juos chna ir basma,
tos , kurios taip dazo, manau, man pritars smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 09 24, 16:24)
Ot cia jau ilgalaikiu paiesku ir bandymu rezultatas.
As radau sampuna, kauke, kurios man patinka, dar liko balzama ir plauku alieju surasti.
Ypatingai ieskau priemoniu, kurios plaukus glotnintu, nes mano plaukai linke pustis.  rolleyes.gif
Tai ir ieškau, ir taip kelinti metai... Bet sakau, atrodo, atrandu tikrai stebuklingą priemonę, bet tas geras poveikis būna tik pirmus kartus. O po to vėl tas pats doh.gif Tai dabar galvoju, ar čia plaukai pripranta prie to gero ir po to vis silpnesnis poveikis tampa, ar čia man vis norisi geriau ir geriau? g.gif

O maniškiai irgi linkę pūstis, tai irgi įpatingai ieškau tų priemonių, kurios glotnintų ir lygintų plauką. Kol kas tik kondicionierių radau tokį. Ir dar aliejukas Kerastase paglotnina ir sulygina plaukus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supergirl: 24 rugsėjo 2006 - 19:20
QUOTE(*Citra* @ 2006 09 24, 15:24)
As radau sampuna, kauke, kurios man patinka



QUOTE(Supergirl @ 2006 09 24, 19:20)
Kol kas tik kondicionierių radau tokį.


Tai dabar prašom pasidalint, kokias priemones atradot bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 09 24, 21:06)
Tai dabar prašom pasidalint, kokias priemones atradot  bigsmile.gif
Ai, tai kad nieko ten labai įpatingo. Čia aš apie Trevor Sorbie kondicionierių tiesinamiems plaukams. Nėra jis ten koks labai geras, bet kai aš tiesinu karts nuo karto plaukus, tai po to kondicionieriaus jie labiau pasiduoda tiesinimui, neišsipučia po kelių valandų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2006 09 24, 20:48)
Ai, tai kad nieko ten labai įpatingo. Čia aš apie Trevor Sorbie kondicionierių tiesinamiems plaukams. Nėra jis ten koks labai geras, bet kai aš tiesinu karts nuo karto plaukus, tai po to kondicionieriaus jie labiau pasiduoda tiesinimui, neišsipučia po kelių valandų  ax.gif


Šitą ir naudojau, plaukučiai buvo wub.gif
Atsakyti
Aš nusipirkau Schwarzkopf moisturice kick kaukę plaukams tai man labai thumbup.gif
mano plaukai šviesinti sruogelėmis labai išsausėjo tai po jos tokie atsigavę atrodo thumbup.gif
Papildyta:
Dar atradau iš AVON žele plaukams šviesioms sruogoms paryškinti bigsmile.gif tai ji man irgi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2006 09 24, 20:48)
Ai, tai kad nieko ten labai įpatingo. Čia aš apie Trevor Sorbie kondicionierių tiesinamiems plaukams. Nėra jis ten koks labai geras, bet kai aš tiesinu karts nuo karto plaukus, tai po to kondicionieriaus jie labiau pasiduoda tiesinimui, neišsipučia po kelių valandų  ax.gif

A,viskas aišku 4u.gif
Atsakyti