Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

Na, išbadžiau ir aš tą Moisture kick ax.gif Plaukai tikrai atrodo tokie pamaitinti, purūs, žvilga. Labai panašiai, kaip po kaukių būna. Ir dar viena dalyką pastebėjau, kad jų atrodo daugiau bigsmile.gif
Bet šiaip, kad nerealiai patiktų, tai nėra. Beveik tokį pat efektą gaunu ir iš Trevor Sorbie balzamo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2006 09 20, 08:13)
Na, išbadžiau ir aš tą Moisture kick  ax.gif Plaukai tikrai atrodo tokie pamaitinti, purūs, žvilga. Labai panašiai, kaip po kaukių būna. Ir dar viena dalyką pastebėjau, kad jų atrodo daugiau  bigsmile.gif 
Bet šiaip, kad nerealiai patiktų, tai nėra. Beveik tokį pat efektą gaunu ir iš Trevor Sorbie balzamo  wub.gif

Jauciu as jo nepirksiu. Nelabai super atsiliepimai apie ji g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 09 20, 09:37)
Jauciu as jo nepirksiu. Nelabai super atsiliepimai apie ji  g.gif
Nu žinok, aš irgi jo antrą kartą nepirksiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 09 20, 09:37)
Jauciu as jo nepirksiu. Nelabai super atsiliepimai apie ji  g.gif


ne tai kad nesuper bet tiesiog labai skirtingi (nors asmeniskai as kad labai nepatiko tik is Pramones prospekto girdejau o siaip geru atsiliepimu (kad ir tokiu kaip is Supergirl) tikrai daug buvo)

Supergirl> manau ilgiau panaudojusi apsigalvosi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2006 09 21, 16:52)
Supergirl> manau ilgiau panaudojusi apsigalvosi tongue.gif
Labai labai tikiuosi 4u.gif
Dar pagalvojau, kad naudosiu plaukų balzamą kaip paprastai, t.y. nuplaunamą, o tuo moisture kick apipurkšiu jau po to, bet labai nedaug ir daugiau galus, į šaknis visai nepurkšiu. Turėtų tikrai būt neblogas efektas thumbup.gif Nes kaip jau minėjau, jis mano plaukus šiek tiek apsunkino, o gal aš jo ten per daug pripurškiau g.gif
Atsakyti
Vkr issiploviau galva tik su paprastu sampunu, nes pribaigiau visa savo kaukiu, balzamu arsenala ir nelabai turejau laiko ieskot nauju. Siandien plaukai - super, tokie lengvuciai, zvilgus, purus. Nusprendziau, kad plaukai per tiek balzamu, kaukiu naudojimo metu prisikaupe pakankamai geruju medziagu, tai dbr kol kas plaukai labai patenkinti vien tik sampunu. Pastebejau, kad pastaruoju metu plaukuciai buvo kiek apsunke,turbut del to, kad vos ne kas antra diena naudojau kaukes plaukams, dar ir nemazus kiekius (na, mano plaukai tikrai ilgi) + netingedavau ir pora val.palaikyt. Speju, kad kiek persistengiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 09 22, 12:49)
Vkr issiploviau galva tik su paprastu sampunu, nes pribaigiau visa savo kaukiu, balzamu arsenala ir nelabai turejau laiko ieskot nauju. Siandien plaukai - super, tokie lengvuciai, zvilgus, purus. Nusprendziau, kad plaukai per tiek balzamu, kaukiu naudojimo metu prisikaupe pakankamai geruju medziagu, tai dbr kol kas plaukai labai patenkinti vien tik sampunu. Pastebejau, kad pastaruoju metu plaukuciai buvo kiek apsunke,turbut del to, kad vos ne kas antra diena naudojau kaukes plaukams, dar ir nemazus kiekius (na, mano plaukai tikrai ilgi) + netingedavau ir pora val.palaikyt. Speju, kad kiek persistengiau  blush2.gif

jo, ir as ta pastebejau, kad kai per daug visko teplioji, plaukai apsunke buna, todel kartais irgi vien sampunu plaunu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 09 22, 12:49)
Vkr issiploviau galva tik su paprastu sampunu, nes pribaigiau visa savo kaukiu, balzamu arsenala ir nelabai turejau laiko ieskot nauju. Siandien plaukai - super, tokie lengvuciai, zvilgus, purus. Nusprendziau, kad plaukai per tiek balzamu, kaukiu naudojimo metu prisikaupe pakankamai geruju medziagu, tai dbr kol kas plaukai labai patenkinti vien tik sampunu. Pastebejau, kad pastaruoju metu plaukuciai buvo kiek apsunke,turbut del to, kad vos ne kas antra diena naudojau kaukes plaukams, dar ir nemazus kiekius (na, mano plaukai tikrai ilgi) + netingedavau ir pora val.palaikyt. Speju, kad kiek persistengiau  blush2.gif


as tai niekaip nesuprantu is kur merginos turi tiek laiko ir noro zaist su plaukais..As niekaip neiskesciau 2val su plauku kauke rolleyes.gif Gal nebent uzsitept kauke ir eit miegot:hihihi:
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2006 09 22, 08:46)
Labai labai tikiuosi  4u.gif
Dar pagalvojau, kad naudosiu plaukų balzamą kaip paprastai, t.y. nuplaunamą, o tuo moisture kick apipurkšiu jau po to, bet labai nedaug ir daugiau galus, į šaknis visai nepurkšiu. Turėtų tikrai būt neblogas efektas  thumbup.gif  Nes kaip jau minėjau, jis mano plaukus šiek tiek apsunkino, o gal aš jo ten per daug pripurškiau  g.gif


na jeigu virsugalvi purski tai nieko stebetino kad apsunksta mirksiukas.gif as tai purskiu kasdien (kasdien ir plaunu galva) po 10-15kartu (paspaudimu) bet virsugalvio tai nepurskiu niekada (nenoriu rizikuoti blush2.gif )


ai beje zinot ka? bigsmile.gif vaziuoju siandien marsrutiniu namo, atsiseda mergina salia manes ir to BC purskiklio dvelksmas mano nosi pakuteno biggrin.gif beje jos plaukai visai grazus buvo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nancy: 22 rugsėjo 2006 - 19:16
QUOTE(Malena @ 2006 09 22, 21:06)
as tai niekaip nesuprantu is kur merginos turi tiek laiko ir noro zaist su plaukais..As niekaip neiskesciau 2val su plauku kauke rolleyes.gif  Gal nebent uzsitept kauke ir eit miegot:hihihi:

Nematau as jokios problemos : uzsitepi kauke vakare ir gali veikti, ka tik nori, ziureti tel., gaminti maista, rasineti SM ar pan. mirksiukas.gif Svarbiausia tureti noro, o kol as jo turiu, tol ir zaidziu su plaukuciais, gal bus taip kada nors, kad neprisiversiu viso to daryti...
Papildyta:
QUOTE(nancy @ 2006 09 22, 21:13)
ai beje zinot ka? bigsmile.gif vaziuoju siandien marsrutiniu namo, atsiseda mergina salia manes ir to BC purskiklio dvelksmas mano nosi pakuteno biggrin.gif beje jos plaukai visai grazus buvo rolleyes.gif

nancy, pazistamas jausmas, kai tiesiog nejucia imi ir nuziurineji zmoniu plaukus viesose vietose hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 09 22, 21:34)
Nematau as jokios problemos : uzsitepi kauke vakare ir gali veikti, ka tik nori, ziureti tel., gaminti maista, rasineti SM ar pan.  mirksiukas.gif Svarbiausia tureti noro, o kol as jo turiu, tol ir zaidziu su plaukuciais, gal bus taip kada nors, kad neprisiversiu viso to daryti...
Papildyta:

nancy, pazistamas jausmas, kai tiesiog nejucia imi ir nuziurineji zmoniu plaukus viesose vietose  hihihi.gif

as irgi negaliu nepastebet graziu plauku... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2006 09 22, 22:49)
as irgi negaliu nepastebet graziu plauku... tongue.gif
Aha, gražių tai jo, neįmanoma nepastebėt rolleyes.gif Bet labai dažnai ir atvirkštinis variantas būna... pamatai tokius neprižiūrėtus ir nutriušusius plaukus unsure.gif
Atsakyti