Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

Vilkpedes bazeje moisture kick'o turi ta parduotuvyte, kuri yra dar neiejus i pacia bazes teritorija (berods is M raides vadinasi - ant sienos melyna iskaba kabo).
Kaina, bijau sumeluot, bet as mokejau ar 34 Lt g.gif

Is gliss kur esu turejus tik viena purskikli - ta su silko proteinas atrodo (ruzavas). Tai anas man truputi dvoke ir apsunkindavo plaukus - jei padaugini, tai jie lyg riebaluoti man atrodydavo. Bet siaip negaliu sakyt, kad pats blogiausias koki turejau. Visai nieko. Va tik, kaip sakiau, svarbu nepadaugint biggrin.gif Nealbai galiu pasakyti ar jis gerai drekino, nes senokai turejau. Gal tas naujas su 19 , ar kaip ten jis, geresnis smile.gif Na nepabande nesuzinosim
Atsakyti
tai tas moisture kick kur kas geresnis, ania? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 15 rugsėjo 2006 - 17:02
mexika, laukiu atsiliepimu apie moisture kick mirksiukas.gif
Atsakyti

Tai va. Tas moisture kick labai fainuolis. Ir kvapas ir konsistencija ir poveikis ir kaina - liuks thumbup.gif
Mano plaukai sviesinti, tad, kaip aisku - issauseje. Nerandu as vienos priemones, kuri juios atgaivintu, tai tenka ivairias naudot pakaitom. Bet be sito purksiklio neisiversiu po ne vieno plauku trinkimo. (tik siandien nenaudojau, nes leidau plaukam paties naturaliai isdziuti, nekankinau, neapsunkinau - niekur ryt neisiu, galiu ir biski beforme sukuosena pavaiksciot). Jis puikiai drekina plaukus - jie tampa tokie svelnuciai, minksti ir blizgantys, kad juos labai malonu liesti (ne tik man vienai biggrin.gif ) Na negaliu pasigirt, kad jie tokie lieka ir po sekancio plovimo - juos vel reikia apipurksti. Kaip sakant plaukas negyvas, tai isnumirusiu neprikelsi. Gali tik apipavidalint, kad geriau atrodytu smile.gif Drauge dar sako, kad jis saugo nuo karscio ir truputi tiesina plauka. Nezinau ar tiesina, nes jinai ant tu plauku gal dvidesimt skirtingu priemoniu sutepa, tad neaisku kuri ten labiausiai tiesina biggrin.gif O nuo karscio tai tikrai saugo - visad dziovindama apipurskiu grifka, kad nenudegtu, nes ja reik visaip su fenu ir sepeciu patampyt biggrin.gif
Atsakyti
Nusipirkau šiandien aš tą Moisture Kick bigsmile.gif Ryt bandysiu rolleyes.gif Tikiuosi, nenusivilsiu.
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2006 09 18, 20:00)
Nusipirkau šiandien aš tą Moisture Kick  bigsmile.gif  Ryt bandysiu  rolleyes.gif  Tikiuosi, nenusivilsiu.

oi oi, būtinai parašyk savo nuomonę apie jį bigsmile.gif
Atsakyti
Ok, būtinai mirksiukas.gif
Atsakyti
o as girdejau, kad reikia majonezo kaukes deti blush2.gif ir zinokit tikrai padeda, atgaivina plaukus thumbup.gif tik labai smirda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Hetera @ 2006 09 18, 20:06)
o as girdejau, kad reikia majonezo kaukes deti blush2.gif  ir zinokit tikrai padeda, atgaivina plaukus thumbup.gif
Oi, su tuo majonezu labai atsargiai reik doh.gif Kažkada dėjausi ant veido majonezo kaukę. Tai tokia alergija prasidėjo, kad ohoho blink.gif 5 dienas visą kūną niežtėjo unsure.gif Niekad gyvenime daugiau nebesidarysiu tokių kaukių nei ant plaukų, nei dar kur nors...
Atsakyti
QUOTE(Hetera @ 2006 09 18, 20:06)
o as girdejau, kad reikia majonezo kaukes deti blush2.gif  ir zinokit tikrai padeda, atgaivina plaukus thumbup.gif  tik labai smirda doh.gif


prasom palciau?majoneza deti ant slapiu lauku?ji viena?
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2006 09 18, 21:39)
prasom palciau?majoneza deti ant slapiu lauku?ji viena?


ne - ant sausu! jei jis labai greit isigeria, reiskia, kad plaukai labai issauseje... as laikau ji apie 30min. galima ir ilgiau! bandziau vos pora kartu, bet tikrai pajauciau rezultata. man tai rekomendavo kirpeja. sake pati geriausia (ir pigiausia lotuliukas.gif ) kauke plaukams
Atsakyti
QUOTE(Hetera @ 2006 09 18, 20:06)
o as girdejau, kad reikia majonezo kaukes deti blush2.gif  ir zinokit tikrai padeda, atgaivina plaukus thumbup.gif  tik labai smirda doh.gif

o kokį dėt? su krapais, kmynais, skirtą salotoms ar universalų ? cool.gif
Atsakyti