Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

Beziurint TV pagalba, tai labai uzkliuvo Gedimino plaukai bigsmile.gif ale tokie glotnus ir TAIP BLIZGA bigsmile.gif ir taip graziai krenta wub.gif
Idomu, kokias priemones jis naudoja savo plaukuosenai? blush2.gif

Beja, pastebejau, kad rudeniop plaukai kazkaip blizgesi prarado, tai galvoju kokia cia priemone isigijus, kad jie truputi atsigautu? g.gif

o mexica taip ir neimete nuotraukytes, ir idomu, kiek ta priemone - Schwarzkopf BC "Moisture Kick" kainuoja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braskel: 13 rugsėjo 2006 - 19:29
QUOTE(braskel @ 2006 09 13, 21:30)
Beziurint TV pagalba, tai labai uzkliuvo Gedimino plaukai  bigsmile.gif ale tokie glotnus ir TAIP BLIZGA  bigsmile.gif ir taip graziai krenta  wub.gif


gal riebaluoti hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 09 13, 20:59)
gal riebaluoti hihihi.gif

g.gif ale negali taip buti schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2006 09 13, 20:30)

Beja, pastebejau, kad rudeniop plaukai kazkaip blizgesi prarado, tai galvoju kokia cia priemone isigijus, kad jie truputi atsigautu?  g.gif

o mexica taip ir neimete nuotraukytes, ir idomu, kiek ta priemone - Schwarzkopf BC "Moisture Kick" kainuoja?


aha rudeniop ir mano plaukai kazkokie netokie pasidare unsure.gif bet tikiuosi kad greitai vel viskas atsistatys i vietas flirt.gif

user posted image
jeigu iziuresi tai sitep jis ir parduotuvese atrodo mirksiukas.gif o kainuoja 200ml - 25lt (sarmoje) bet zinok tikrai fainas dalykas wub.gif dieviskas tiesiog wub.gif ir neveltui taip isgirtas sm'e 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2006 09 13, 21:18)
aha rudeniop ir mano plaukai kazkokie netokie pasidare unsure.gif bet tikiuosi kad greitai vel viskas atsistatys i vietas  flirt.gif

user posted image
jeigu iziuresi tai sitep jis ir parduotuvese atrodo mirksiukas.gif o kainuoja 200ml - 25lt (sarmoje) bet zinok tikrai fainas dalykas wub.gif dieviskas tiesiog wub.gif ir neveltui taip isgirtas sm'e  4u.gif

nancy, o gali parasyti, kaip tiksliai jis naudojamas? Ant slapiu, ar ant sausu, kasdien, ar tik po plovimo ir pan.? Ar cia nebus kazkas panasaus i Schwarzkopf'o GLIS KUR hair repair su proteinais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2006 09 13, 21:43)
nancy, o gali parasyti, kaip tiksliai jis naudojamas? Ant slapiu, ar ant sausu, kasdien, ar tik po plovimo ir pan.? Ar cia nebus kazkas panasaus i Schwarzkopf'o GLIS KUR hair repair su proteinais?  g.gif


naudoju ji ir ant slapiu ir ant sausu kada tik noriu ir kada tik bunu prie tos vietos kur jisai stovi blush2.gif bet kad ir kiek bepurksciau plaukai nei sulimpa nei apsunksta wub.gif nu vienu zodziu pirksiu ji turbut net ir senute budama rolleyes.gif (beje jo buna ir po 400ml tik kainos nezinau) o siaip nesu bandziusi jokio gliss kur purskiklio bet ju visu paskirtis vienoda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2006 09 14, 13:54)
naudoju ji ir ant slapiu ir ant sausu kada tik noriu ir kada tik bunu prie tos vietos kur jisai stovi  blush2.gif bet kad ir kiek bepurksciau plaukai nei sulimpa nei apsunksta  wub.gif nu vienu zodziu pirksiu ji turbut net ir senute budama rolleyes.gif (beje jo buna ir po 400ml tik kainos nezinau) o siaip nesu bandziusi jokio gliss kur purskiklio bet ju visu paskirtis vienoda mirksiukas.gif

O tai kuom jis tau taip patinka? Koki dar efekta duoda be to, kad drekina plaukus?
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 09 14, 19:29)
O tai kuom jis tau taip patinka? Koki dar efekta duoda be to, kad drekina plaukus?


juos suglotnina bet nesulipina ir plaukai tokia svelnus bet purus ir graziai krentantys buna bigsmile.gif (po aliejuku man sitaip nebuna) o ir siaip kai sudrekinti buna tai ir labiau blizga...nu ka as zinau nelabai ko daugiau ir butu galima (man asmeniskai) noreti is jo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2006 09 14, 18:59)
juos suglotnina bet nesulipina ir plaukai tokia svelnus bet purus ir graziai krentantys buna bigsmile.gif (po aliejuku man sitaip nebuna) o ir siaip kai sudrekinti buna tai ir labiau blizga...nu ka as zinau nelabai ko daugiau ir butu galima (man asmeniskai) noreti is jo ax.gif

Hmmm... gal nusipirkti... sugundei. g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 09 14, 20:01)
Hmmm... gal nusipirkti... sugundei.  g.gif
Aš tai jau susigundžiau. Eisiu pirkt tikrai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2006 09 14, 19:14)
Aš tai jau susigundžiau. Eisiu pirkt tikrai  biggrin.gif


Aš irgi jau bene susigundžiau.. doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2006 09 14, 17:59)
juos suglotnina bet nesulipina ir plaukai tokia svelnus bet purus ir graziai krentantys buna bigsmile.gif (po aliejuku man sitaip nebuna) o ir siaip kai sudrekinti buna tai ir labiau blizga...nu ka as zinau nelabai ko daugiau ir butu galima (man asmeniskai) noreti is jo ax.gif



o plaukai greitai susiriebaluoja, nes kiek naudoju visokius priedus, tai vos ne kasdiena reikia plauti.
Atsakyti