Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

Nusipirk naturaliu seriu plauku sepeti, man labai padejo, plaukai igavo sveika blizgesi thumbup.gif
Atsakyti
jau metus ir as naudoju naturaliu seriu plauku sepeti, bet didelio skirtumo nepastebejau.gal koki sustresni isigyti reiketu g.gif LEDINE20 o kokia kaina tavo sepecio? ax.gif dar tiesa KAS KIEK LAIKO KEICIATE SEPETI?
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2006 07 14, 08:02)
jau metus ir as naudoju naturaliu seriu plauku sepeti, bet didelio skirtumo nepastebejau.gal koki sustresni isigyti reiketu  g.gif LEDINE20 o kokia kaina tavo sepecio? ax.gif dar tiesa KAS KIEK LAIKO KEICIATE SEPETI?


as kazdada nusipirkau is drogo uz 20lt naturaliu seriu sepeti tai naudoju ji savo katei sukuoti blush2.gif nes man jisai pernelyg plaukus virsugalvyje priploja ir sulyzina o sukuotis dviem sepeciais (normaliu virsugalvi o galiukus tokiu) tai kazkokia bezabraze juk butu rolleyes.gif tad sukuojuosi Trisa (ar trista g.gif ) firmos antistatiniu sepeciu ir jo i nieka nekeisciau wub.gif nes vien juo perbraukus plaukus plaukai net ziema nesielektrina bigsmile.gif
Atsakyti
nusipirkau sampuna pregaine ir plaukai eme blizgeti kaip dar niekad bigsmile.gif zodziu esu labai patenkinta
Atsakyti
O man naturaliu seriu sepetys suelektrina plaukus.
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 07 14, 10:18)
O man naturaliu seriu sepetys suelektrina plaukus.


kaip keistai g.gif ,nes vienas is privalumu kuri girdejau ir del to pirkau kad naturaliu seriu neelektrina,na man is tikro padejo
kiekvienam skirtingai aisku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 07 14, 09:18)
O man naturaliu seriu sepetys suelektrina plaukus.

man ir blink.gif
Atsakyti
O KAS KIEK LAIKO KEICIATE SEPETI? ax.gif
Atsakyti
nežinau, ką daryti su plaukais, jie tokie išsausėję, papilkėję...visiškai negražūs verysad.gif
Atsakyti
As neseniai atradau afigiena priemone - Schwarzkopf BC "Moisture Kick" purskiama nenuplaunama kondicionieriu. Nu fainas labai smile.gif Plaukai po jo minkstuciai minkstuciai, zvilga, nesivelia. Net fructis serumo galiukam nebereikia. Nezinau ar ji galima purkst ant sausu,bet as juo papurskiu sausus pvz. kai ilga laika pabunu saulej ir man jie tada vel tokie gaivus buna. O ir kvepia labai skaniai (na subjektyvu, bet vemt kvapas tikrai nevercia biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2006 08 05, 12:55)
As neseniai atradau afigiena priemone - Schwarzkopf BC "Moisture Kick" purskiama nenuplaunama kondicionieriu. Nu fainas labai smile.gif Plaukai po jo minkstuciai minkstuciai, zvilga, nesivelia. Net fructis serumo galiukam nebereikia. Nezinau ar ji galima purkst ant sausu,bet as juo papurskiu sausus pvz. kai ilga laika pabunu saulej ir man jie tada vel tokie gaivus buna. O ir kvepia labai skaniai (na subjektyvu, bet vemt kvapas tikrai nevercia biggrin.gif )

Gal nuotraukytę įmestum? smile.gif
Atsakyti
Pasistengsiu ryt nufotkint smile.gif
Atsakyti