Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

QUOTE (Tuja @ 2004 09 08, 18:48)
toks skystis, paklausk "medinėse šukose" rolleyes.gif

kai nusidaze tamsiai plaukai, tai jie nebeatrodo tokie nusiure ir net nesimato kad simta kartu jie dazyti. plauku problema kaip ir sumazejo man clap.gif
o medines sukas tik zinau siauliuose tokia parduotuve, o ta kur vilniaus gatvej vietoj mediniu suku atsiradusi tai man patinka , irgi specializuota kirpejams.
siandien toj vilniaus pigioj parduotuvej netoli geros vilties ziedo, tai ten man patinka, rimtai daug perkant jauciasi mazesnes kainos nei paprastoj pardej thumbup.gif yra ir profesionaliu prienmoniu clap.gif
Atsakyti
As naudoju DOVE kauke plaukams man ji labai patinka po jos plaukuciai tokie minkstuciai ir svelnuciai ir svarbiausia labai graziai blizga thumbup.gif thumbup.gif

na dar kirpeja kazkada rekomendavo kai plaunu galva tai kai isskalauju su saltu vandeniu perpilt plaukus irgi suteikia blizgesio

ir dar kazkada turejau nelabai brangu pavadinimo neamenu berods rusiska plauku balzama medaus ir pieno su silikonu tai irgi labai blizgedavo poto plaukai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
arba isplovus plaukus reikia praskalauti vandenyje su citrinos sultimis
Atsakyti
itrinti zibalo, palaikyti 10 min. o tada praskalaut su askorbo rustimi ir vandeniu santykiu : 2 tablete/1 litras vandens thumbup.gif
Atsakyti
O is kur to zibalo gaut? g.gif Cia gal yra koks specialus plaukams, nes tas tikrasis zibalas gi smirda labai, bet turbut taip pat padeda, nes zinau, mano mociute anksciau ji naudodavo, kaip kauke plaukams biggrin.gif Nu tikrai, sake, padeda. O cia su tom askorbo tabletemis rimtai? Tinka tos paprastos baltos lietuviskos tabletes? g.gif
Atsakyti
Labai daug kas giria Alfa Parf priemones, bet man nuo ju kazkaip riebaluojasi plaukai - ypac nuo to "gryno" aliejuko, dar esu girdejusi geru atsiliepimu apie Wellos waska - zele ar pan.
Kad dazyti plaukai labiau blizga nei naturalus - faktas, ypac jei nudazyti geros firmos dazais.
Atsakyti
QUOTE(Smiling_girl @ 2004 08 22, 09:59)
cia gal kvailai nuskambes, bet kokiom proporcijom ta vandeni su citrinos sultim maisyt, arba acta, nes dar netycia plaukus nusidegint gali rolleyes.gif


kai aš skalaujju plaukus us citrina, tai į ąsotėlį (1-1,5 l)pilu pusės citrinos sulčių arba apie1 v.š. acto..labai nedaug užtenka smile.gif Man atrodo sveikiau citrina, bet kaip yra tikrai, nežinau..Dar praskalavus plaukus silpnai mineralizuotu ir gazuotu mineraliniu vandeniu pan. efektas išgaunamas smile.gif

Aš naudoju Alfaparf purškiamą aliejuką Semi Di Lino..irgi ilgą laiką bijojau, jog sukris, riebiai plaukai atrodys..ilgai taupiau, bet nenusivyliau..ir kolegės pagyrė, kad plaukai mano gerėja ax.gif
Atsakyti
Man tikrai padeda kažkas iš šių dviejų priemonių...arba GAIA kaukė plaukams arba skalauti plaukus su actu... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(France;) @ 2005 06 01, 14:29)
Man tikrai padeda kažkas iš šių dviejų priemonių...arba GAIA kaukė plaukams arba skalauti plaukus su actu... mirksiukas.gif

O kur ta GAIA rasti?
Atsakyti
QUOTE(Tuja @ 2004 08 21, 21:38)
Noa, o tas blizgiklis nesuriebalina plaukų?
aš siūlau serumą kapsules plaukams HENA PLUS, dar labai pričiom  Styling Water Londa toks -plaukai tampa tokie sveiki rolleyes.gif

tikrai tos kapsulytės neblogos jas žiemos metu naudojau tai tikrai labai patiko clap.gif
Atsakyti
QUOTE(matrioshka @ 2005 06 01, 15:32)
O kur ta GAIA rasti?


Eurokos pardese mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2005 06 01, 15:33)
Eurokos pardese  mirksiukas.gif

4u.gif
Atsakyti