Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

QUOTE(LEDINE20 @ 2006 07 01, 01:02)
As tai i litra vandens ilasinu sesis lasus ir perskalauju visus plaukus. Bet zibalas turi buti tas tikras, o ne tas kur parduotuvese parsidavineja nuo jo nieko nepadeda

Forumietes rase, kad kosmetinis zibalas labai padejo! Be to, nemanau, kad paprasta zibala taip lengvai isplautum kaip kosmetini ir tikriausiai neisbutum ilgai issitepus tuo zibalu, nes kvapas nepalyginamai stipresnis. Taip pat kosmetinis zibalas buna su specialiais priedais - ricinos aliejumi, vitaminu A,E ir kt.
Atsakyti
QUOTE(LEDINE20 @ 2006 07 01, 00:02)
Bet zibalas turi buti tas tikras, o ne tas kur parduotuvese parsidavineja nuo jo nieko nepadeda



Na, aš irgi kažkur girdėjau, kad daugiau padeda tas tikrasis žibalas. Bet gi jo nėra pirkt blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulužė: 01 liepos 2006 - 12:58
QUOTE(Viktuteee @ 2006 07 01, 01:14)
Forumietes rase, kad kosmetinis zibalas labai padejo! Be to, nemanau, kad paprasta zibala taip lengvai isplautum kaip kosmetini ir tikriausiai neisbutum ilgai issitepus tuo zibalu, nes kvapas nepalyginamai stipresnis. Taip pat kosmetinis zibalas buna su specialiais priedais - ricinos aliejumi, vitaminu A,E ir kt.


o man ir šitas kažkaip neišsiplauna g.gif arba nemoku blush2.gif bandžiau ir su citrinos sultimis, bet vistiek kazkoks riebalas lieka mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(anciuke @ 2006 07 01, 20:11)
o man ir šitas kažkaip neišsiplauna  g.gif  arba nemoku  blush2.gif  bandžiau ir su citrinos sultimis, bet vistiek kazkoks riebalas lieka  mastau.gif

Man viskas gerai jau po pirmo plovimo... Gal tiesiog per daug naudoji? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 07 01, 02:14)
Forumietes rase, kad kosmetinis zibalas labai padejo! Be to, nemanau, kad paprasta zibala taip lengvai isplautum kaip kosmetini ir tikriausiai neisbutum ilgai issitepus tuo zibalu, nes kvapas nepalyginamai stipresnis. Taip pat kosmetinis zibalas buna su specialiais priedais - ricinos aliejumi, vitaminu A,E ir kt.


O koki tu naudoji? Reiks gal ir man isbandyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 07 01, 21:28)
O koki tu naudoji? Reiks gal ir man isbandyti  rolleyes.gif

As baigiu su ricinos aliejumi. Is tikruju tai net nezinau kuris geriausias g.gif
Atsakyti
O kieno gamybos žibalą jūs naudojat? Man vaistinėse visur kiša tik lenkišką doh.gif Turėjau jau tokį. Ar yra kitokių? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulužė: 02 liepos 2006 - 10:43
QUOTE(Saulužė @ 2006 07 02, 12:42)
O kieno gamybos žibalą jūs naudojat? Man vaistinėse visur kiša tik lenkišką  doh.gif Turėjau jau tokį. Ar yra kitokių? g.gif

Taip, tas "Anna" lenkiskas. Bet cia juk kosmetinis zibalas, o ne sampunas ar balzamas...
Atsakyti
Taip ir žinojau,kad pamiršau kažkuo pasigirti biggrin.gif
Žodžiu buvo taip - prisitepiau šaknis dzintars aliejuku + dar ir stiprinamuoju balzamu įtryniau, pavaikščiojau 15 min, galvojau, aj gal reikia dar visus plaukus babuska agafi aliejum aptept (turejau nuo seniai, bet naudojau gal karta ar du, nes kvapas siaubingas doh.gif ) - kaip tariau taip ir padariau. Išsitryniau visus plaukus dar ir tuo babuska agafi (ne tik galus,nors jiem užtepiau, kiek galėju daugiau, bet ir šaknis - na visą galvą biggrin.gif ) ir užsidėjus maišelį bei žieminę kepurę įsirangiau į lovą žiurėt televizoriaus (buvo apie 10val. vakaro), galvoju po valandikės eisiu plaut smile.gif Na bet aišku užmigau su visu tuo mišiniu ant galvos biggrin.gif ryte atsikeliu ir galvoju - arba nuslinko visi arba dar blogiau lotuliukas.gif Na nieko, nuėjau išploviau - o jau efektas wub.gif Plaukai purūs, žvilgantys, paslankūs - pasaka thumbup.gif wub.gif Čia aš vakar išploviau kudlas, o šiandien jie visa dar blizga kaip pašėlę thumbup.gif Negaliu atsidžiaugt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2006 07 02, 17:35)
Taip ir žinojau,kad pamiršau kažkuo pasigirti biggrin.gif
Žodžiu buvo taip - prisitepiau šaknis dzintars aliejuku + dar ir stiprinamuoju balzamu įtryniau, pavaikščiojau 15 min, galvojau, aj gal reikia dar visus plaukus babuska agafi aliejum aptept (turejau nuo seniai, bet naudojau gal karta ar du, nes kvapas siaubingas  doh.gif ) - kaip tariau taip ir padariau. Išsitryniau visus plaukus dar ir tuo babuska agafi (ne tik galus,nors jiem užtepiau, kiek galėju daugiau, bet ir šaknis - na visą galvą biggrin.gif ) ir užsidėjus maišelį bei žieminę kepurę įsirangiau į lovą žiurėt televizoriaus (buvo apie 10val. vakaro), galvoju po valandikės eisiu plaut smile.gif Na bet aišku užmigau su visu tuo mišiniu ant galvos biggrin.gif ryte atsikeliu ir galvoju - arba nuslinko visi arba dar blogiau  lotuliukas.gif Na nieko, nuėjau išploviau - o jau efektas  wub.gif Plaukai purūs, žvilgantys, paslankūs - pasaka  thumbup.gif  wub.gif Čia aš vakar išploviau kudlas, o šiandien jie visa dar blizga kaip pašėlę  thumbup.gif Negaliu atsidžiaugt wub.gif

O tai tau taip lengvai ir issiplove? Neliko riebumo?
Atsakyti
Ne, ne trupucio. Ploviau su sampunu viena karta ir issiplove labai gerai.
Atsakyti
man kazkad mociute buvo sakius, kad nuo obuoliu acto (juo perplauna plaukus) ir blizga..
Atsakyti