Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

QUOTE(jadzka @ 2006 06 26, 17:41)
O jau plaukučių spalva  wub.gif  wub.gif  wub.gif 
Noriu ir aš tokių ax.gif
Ir išvis ji tokia moteriška ir tokia simpatiška...



Nu betgi Jadzka, tavo ir yra tokie, tik trumpesni mirksiukas.gif

paaugink siek tiek ir turesi visiskai vienodus drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2006 06 27, 02:07)
Nu betgi Jadzka, tavo ir yra tokie, tik trumpesni  mirksiukas.gif

paaugink siek tiek ir turesi visiskai vienodus  drinks_cheers.gif


Nuy kurjau.... Maniškiai dvigubai trumpesni doh.gif: taij 3 metai praeis kol užsiauginsiu tokius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jadzka: 27 birželio 2006 - 09:26
QUOTE(Lalaa @ 2006 06 22, 00:02)
Nezinau  rolleyes.gif  kita karta pasiziurek koks turis ir ...  mirksiukas.gif

Pasiziurejau, turis 100ml. Kalbam ne apie ta pati aliejuka.
Atsakyti
QUOTE(lengvute @ 2004 08 20, 18:58)
negaliu atsižavėt, kai pamatau moterį tiesiog tviskančiais plaukais  wub.gif , ar tai kokių serumų, ar šampūnų, kaukių poveikis, ar dažų, ar dar ko, išduokit paslaptį, kaip tai išgaunat, gal tviska tik lygūs plaukai, mano pasigarbanoję  unsure.gif Kažkur skaičiau, kad praskalavus plaukus citrinos sultim ar acto tirpalu pavyksta išgaut tą blizgesį, kažin  g.gif

Pabandyk zibala, tikrai po to labai blizga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LEDINE20 @ 2006 06 30, 19:34)
Pabandyk zibala, tikrai po to labai blizga  thumbup.gif

Man irgi nuo jo blizga bigsmile.gif Galejau jau geriau nusipirkti kosmetinio zibalo "Droge", dbr kaip tik akcija, vietoj siandienos nevykusiu pirkiniu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 06 30, 18:43)
Man irgi nuo jo blizga  bigsmile.gif  Galejau jau geriau nusipirkti kosmetinio zibalo "Droge", dbr kaip tik akcija, vietoj siandienos nevykusiu pirkiniu  doh.gif



O kaip su žibalu skalauji plaukus? Ar pili kelis lašus į vandenį ir skalauji? g.gif Nes aš tai naudojau nuo slinkimo, įtrindavau galvos odą, tai blizgesio aišku nebuvo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2006 06 30, 19:59)
O kaip su žibalu skalauji plaukus? Ar pili kelis lašus į vandenį ir skalauji? g.gif Nes aš tai naudojau nuo slinkimo, įtrindavau galvos odą, tai blizgesio aišku nebuvo sad.gif

As ji sumaisiusi su citrinos sultimis (taip lengviau issiplauna) tepu visus plaukus ir tada maisiukas, ranksluostukas ir palaikau ilgiau, kad geriau veiktu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 06 30, 19:03)
As ji sumaisiusi su citrinos sultimis (taip lengviau issiplauna) tepu visus plaukus ir tada maisiukas, ranksluostukas ir palaikau ilgiau, kad geriau veiktu  smile.gif



Ačiū, bandysim clap_1.gif Reiks atsiprašyti žibalo ir palepint plaukučius wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2006 06 30, 20:09)
Ačiū, bandysim clap_1.gif Reiks atsiprašyti žibalo ir palepint plaukučius wink.gif

Parasyk, kaip patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(natie @ 2006 05 12, 13:33)
nemanau kad jie ten but,  nes tik 3salonai dirba su sita kosmetika  g.gif
Papildyta:
kiek kainawo butent tas dalykas net nezinau nesmokejau suma i kuria iejo dazymas mono netrumpu plauku, bei pirkti sampunai su balzamu, wiso sumokejau 220lt  4u.gif

o cia net ne proceduros buwo teisiog sawaime kaip ir priwalomas dalykas buwo prie dazymo ir pan 4u.gif


Yra euro vaistinese pati perku. Kainos nuo 23 iki 30 Lt
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 06 30, 19:27)
Parasyk, kaip patiko smile.gif



Parašysiu būtinai bye1.gif
Atsakyti
As tai i litra vandens ilasinu sesis lasus ir perskalauju visus plaukus. Bet zibalas turi buti tas tikras, o ne tas kur parduotuvese parsidavineja nuo jo nieko nepadeda
Atsakyti