Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

QUOTE(Lalaa @ 2006 06 21, 23:54)
Kiek atsimenu 50ml 56lt, o yra ir mazesnis kiekis 30ml 35lt  ax.gif

Kazkaip neatkreipiau i kieki demesio, siaip akis uzkliuvo ir perskaiciau ta lapeli, priklijuota prie indelio, patiko aprasymas. Taip iseina, kad kalbam apie ta pati produkta?
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 06 21, 23:59)
Kazkaip neatkreipiau i kieki demesio, siaip akis uzkliuvo ir perskaiciau ta lapeli, priklijuota prie indelio, patiko aprasymas. Taip iseina, kad kalbam apie ta pati produkta?



Nezinau rolleyes.gif kita karta pasiziurek koks turis ir ... mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image

Noreciau tokiu plaukuciu kaip Evos Langorios wub.gif Nerealiai grazi sukuosena, garbanos.
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 06 23, 18:08)
[img][/img]

Noreciau tokiu plaukuciu kaip Evos Langorios  wub.gif Nerealiai grazi sukuosena, garbanos.




Aga, labai grazus plaukai wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
O as kartas nuo karto pasidarau ricinos aliejaus+medaus+citrinos sulciu kauke ir plaukai blizgaaa..Tiesa, pastoviai geriu vitaminus A+E, gal ir tas "macyja" g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 06 21, 22:46)
Bet KERASTESE tik galiukam, o aLFAPARF, kaip supratau, visiem plaukam.


Nu kerastase tikrai visiems plaukams tinka. Na gal šaknų tik trinti nereikia ax.gif

QUOTE(Lalaa @ 2006 06 21, 22:54)
Kiek atsimenu 50ml 56lt, o yra ir mazesnis kiekis 30ml 35lt  ax.gif


A jeij, nu nerealios kainos. ką aš žinau ax.gif kerastase 125 mll.
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 06 23, 16:08)
user posted image

Noreciau tokiu plaukuciu kaip Evos Langorios  wub.gif Nerealiai grazi sukuosena, garbanos.

Man visada puikiai atrodo Jessica Simpson plaukai. Labai noreciau tokiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 06 23, 22:05)
Man visada puikiai atrodo Jessica Simpson plaukai. Labai noreciau tokiu  rolleyes.gif

Na, as tai labiau noreciau tokioas sukuosenos kaip Evos Langorios, nes mano tamsus. Neneigiu, kad Jessicos plaukuciai atrodo super. Kazkaip net sunku isivaizduoti, kiek ji isleidzia toookiu plauku prieziurai, priemonems, stilistams... Bet kuriuo atveju, toks jos darbas - visada atrodyti stulbinanciai angel.gif Gal scenos zvaigzdei tokie plaukai ir tinka, bet realiam gyvenime jie labai nenaturaliai, kaip netikri, dirbtiniai atrodo.. Siaip Jessicos oda visada nepriekaistingai atrodo, netgi viena graziausiu is visu zvaigzdziu, labai geras jos fake tan atspalvis, naturalus labai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 23 birželio 2006 - 21:58
user posted image
Super wub.gif
Atsakyti
Tai va mielosios smile.gif Blizga plaukai tie kurie yra sveiki, ir nereikia ten kokiu ypatingu priemoniu smile.gif
1. Vitaminai arba pilnavertis maistas
2. Sportas, nes aktyvina kraujotaka.
3. Kokybiski sampunai ir butinai balzamai
4. Geras kirpimas (negailekite nutriususius nukirpti, nes kad ir ilgi bet nesveiki grozio nepriduoda patikekit manim smile.gif
5. Tyras oras smile.gif

O siaip niekada naturalioj aplinkoj plaukai taip nespindi. Tai foto aparatu ir kompu triukas smile.gif
Pvz mano nuotraukose plaukai istabiai ziba, naturaliai jie matinai
Atsakyti
QUOTE(Ocean @ 2006 06 25, 16:36)
O siaip niekada naturalioj aplinkoj plaukai taip nespindi. Tai foto aparatu ir kompu triukas smile.gif
Pvz mano nuotraukose plaukai istabiai ziba, naturaliai jie matinai

pritariu drinks_cheers.gif , nes kai pasižiūriu nuotraukas, tai manieji oi oi kaip blizga, o natūraliai ne taip stipriai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 06 25, 16:05)


O jau plaukučių spalva wub.gif wub.gif wub.gif
Noriu ir aš tokių ax.gif
Ir išvis ji tokia moteriška ir tokia simpatiška...
Atsakyti