Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

QUOTE(Viktuteee @ 2006 06 04, 23:45)
O gal pirkai kokias nors ypac dideles pakuotes? Nes keista, jeigu Tau iprastu pakuociu sampuno ir kondicionieriaus uzteko nuo Kaledu iki dabar  blink.gif



tai as pirkau 2 rinkinius Mark Hill ir viena Umberto Giannini.
ka as zinau, sampunai ir balzamai po 200ml atrodo smile.gif arba po 150
Atsakyti
QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2006 06 04, 23:03)
Kaukė su kiaušiniais
2-jų kiaušinių trynius įmasažuoti į galvos odą, palaikyti 30 minučių ir išplauti plaukus. Ši kaukė ne tik suteikia plaukams žvilgesio, bet ir stiprina šaknis.

Kaukė su pomidorais
Labiau tinka dažytiems plaukams ir chloruoto baseino vandens nualintiems plaukams.
Pertintų pomidorų masę palaikyti ant plaukų kelias minutes ir išplauti galvą.

Kaukė su alyvuogių aliejumi
Karštame vandenyje pašildytą alyvuogių aliejų švelniai įmasažuoti į galvos odą. Užsidėti politeleninę kepuraitę 40-čiai minučių. Po to išplauti galvą.

Skalavimas su pašildytu pienu
Po plovimo perlieti plaukus šiltu pienu, po keliu minučių praskalauti šiltu vandeniu.
Jei ką bandysi - pranešk  biggrin.gif

Na kiausinio kauke tai man nelabai, plaukai pasisiause.
Atsakyti
Ziurejau "Eurovaistinej" "ALFAPARF" alieju plauku blizgesiui, apie 35Lt. Gal kas esat bande? Ar tokie aliejukai neriebina plauku? g.gif Parasyta, kad skirta ploniems plaukams, o mano stori (tfu tfu tfu), noreciau isbandyti vien del blizgesio.
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 06 21, 23:11)
Ziurejau "Eurovaistinej" "ALFAPARF" alieju plauku blizgesiui, apie 35Lt. Gal kas esat bande? Ar tokie aliejukai neriebina plauku?  g.gif Parasyta, kad skirta ploniems plaukams, o mano stori (tfu tfu tfu), noreciau isbandyti vien del blizgesio.



Buvo kalbeta apie sios firmos priemones, buvo teigiamu ir neigiamu atsiliepimu, kol neisbandysi nesuzinuosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 06 21, 23:33)
Buvo kalbeta apie sios firmos priemones, buvo teigiamu ir neigiamu atsiliepimu, kol neisbandysi nesuzinuosi  mirksiukas.gif

Atrodo, lyg ir skaiciau kazka apie ta aliejuka. Lyg kazkas rase, kad geriau KERASTESE, ar ne? Kuri cai butent tema buvo? Neprisimenu...
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 06 21, 23:37)
Atrodo, lyg ir skaiciau kazka apie ta aliejuka. Lyg kazkas rase, kad geriau KERASTESE, ar ne? Kuri cai butent tema buvo? Neprisimenu...



Temoje apie aliejukus, as kazkaip isiminiau daugiau neigiamu atsiliepimu, daug kam tiesiog riebino plaukus ax.gif

As tai norejau pirkti Kerastase, bet siandien niekur neradau, tai nusipirkau purskiama kondicioneriu Bonacure ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 06 21, 23:43)
Temoje apie aliejukus, as kazkaip isiminiau daugiau neigiamu atsiliepimu, daug kam tiesiog riebino plaukus  ax.gif

As tai norejau pirkti Kerastase, bet siandien niekur neradau, tai nusipirkau purskiama kondicioneriu Bonacure  ax.gif

Bet KERASTESE tik galiukam, o aLFAPARF, kaip supratau, visiem plaukam.
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 06 21, 23:46)
Bet KERASTESE tik galiukam, o aLFAPARF, kaip supratau, visiem plaukam.



As tepu per puse plauku ilgio ir viskas thumbup.gif tai daro dauguma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 06 21, 22:37)
Atrodo, lyg ir skaiciau kazka apie ta aliejuka. Lyg kazkas rase, kad geriau KERASTESE, ar ne? Kuri cai butent tema buvo? Neprisimenu...


tose kitose temose buvo snekama apie alfapart aliejuka kurio kaina apie 56lt (Kiek pamenu) ir kurio paskirtis labiau gydyti plaukus kaip as suprantu o sis juk pigesnis (ir jo pgr paskirtis blizginti plaukus) tad man rodos apie ji dar atsiliepimu nebuvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2006 06 21, 23:50)
tose kitose temose buvo snekama apie alfapart aliejuka kurio kaina apie 56lt (Kiek pamenu) ir kurio paskirtis labiau gydyti plaukus kaip as suprantu o sis juk pigesnis (ir jo pgr paskirtis blizginti plaukus) tad man rodos apie ji dar atsiliepimu nebuvo g.gif

Aisku tada. Na, man reikia blizginti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2006 06 21, 23:50)
tose kitose temose buvo snekama apie alfapart aliejuka kurio kaina apie 56lt (Kiek pamenu) ir kurio paskirtis labiau gydyti plaukus kaip as suprantu o sis juk pigesnis (ir jo pgr paskirtis blizginti plaukus) tad man rodos apie ji dar atsiliepimu nebuvo g.gif



Kiek atsimenu 50ml 56lt, o yra ir mazesnis kiekis 30ml 35lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 06 21, 22:54)
Kiek atsimenu 50ml 56lt, o yra ir mazesnis kiekis 30ml 35lt  ax.gif


anea? bigsmile.gif tada jeigu rytoj vel nerasiu kerastase aliejuko nusipirksiu sita 30ml (jeigu tikrai cia ne du skirtingi g.gif )
Atsakyti