Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

QUOTE(Cikadelė @ 2006 05 23, 17:37)

beje, apie kokį aliejuką čia kalbat? varnalėšų ar sėmenų?  g.gif

Bent man labai tinka ir patinka linų sėmenų aliejukas Alfa Parf, kaina kažkas apie 50 Lt ax.gif ax.gif Bet jis daugiau tinka plauku galiukams stiprinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 05 23, 19:48)
gal kas bandet Loreal seruma aliejuka SOS?  4u.gif

Vita82, kur buvai dingusi g.gif mirksiukas.gif
as turiu ta seruma nusipirkus, ten kur tubikuose tokiuose?tai turiu geltona pakuote, dar tik 1 sunaudojau, tai jokiu stebuklo nepajutau-svelnus, slidus, pamaitinti plaukuciai bigsmile.gif nors ko daugiau ir reikia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 05 23, 21:03)
Vita82, kur buvai dingusi  g.gif  mirksiukas.gif
as turiu ta seruma nusipirkus, ten kur tubikuose tokiuose?tai turiu geltona pakuote, dar tik 1 sunaudojau, tai jokiu stebuklo nepajutau-svelnus, slidus, pamaitinti plaukuciai  bigsmile.gif nors ko daugiau ir reikia  rolleyes.gif

cia mano toks naujasis darbas,kad tik kas antra menesi bunu namuose bigsmile.gif bet zinok,kaip pasiilgau SM group.gif
aha,ta seruma ir turejau omeny. 4u.gif
Atsakyti
Šiandien vietiniame laikraštyje radau skiltį apie plaukų žvilgėjimą. Pateikti keli liaudiški receptai žvilgantiems plaukams bigsmile.gif

Pavyzdžiui, parašyta, kad labai veiksmingi tokie kondicionieriai:
Pusės citrinos sultys išspaustos į 3 litrus vandens. Šiuo tirpalu išskalavus plaukus jie bus švelnūs ir žvilgės.
Arba kitas: keli arbatiniai šaukšteliai obuolių acto 3 litrams šilto vandens. Plaukai ne tik žvilgės, bet ir kvepės obuoliais.

unsure.gif Gal antrą pabandysiu, tik reikia nusipirkti to acto. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2006 06 02, 09:53)
Šiandien vietiniame laikraštyje radau skiltį apie plaukų žvilgėjimą. Pateikti keli liaudiški receptai žvilgantiems plaukams bigsmile.gif

Pavyzdžiui, parašyta, kad labai veiksmingi tokie kondicionieriai:
    Pusės citrinos sultys išspaustos į 3 litrus vandens. Šiuo tirpalu išskalavus plaukus jie bus švelnūs ir žvilgės.
    Arba kitas: keli arbatiniai šaukšteliai obuolių acto 3 litrams šilto vandens. Plaukai ne tik žvilgės, bet ir kvepės obuoliais.

unsure.gif Gal antrą pabandysiu, tik reikia nusipirkti to acto.  cool.gif



Kai buvau maza tai mociute visada skalaudavo man plaukus vandieniu su actu, plaukai buvo grazus, bet tas keistas kvapas unsure.gif kazkaip naminem priemonem tingiu ir nenoriu terliotis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 06 02, 10:16)
unsure.gif  kazkaip naminem priemonem tingiu ir nenoriu terliotis  ax.gif


Aš irgi nesu megėja tų naminių priemonių. Ten laikraštyje dar buvo 3 kaukės su pomidorais bei aliejais visokiais, kurias reik laikyt po valandą. Tai jų net neskaičiau, nes žinau, kad tokie dalykai ne man. ax.gif
Bet šitas skalvimas toks paprastutis victory.gif
Atsakyti
QUOTE(xmarx @ 2006 04 26, 13:35)
Sveikos, merginos,

Suminejote galybe priemoniu - nuo vitaminu iki visokiu purskalu ir naminiu kaukiu, bet jeigu svajojate apie sveikus, storus ir zvilgancius plaukus is tiesu reiketu pradeti nuo gero KIRPIMO. Kosmetika padeda tada, jeigu plaukas sveikas, taciau netinkamai priziurimas. Jeigu plaukas suskilinejes, pazeistas po cheminio susukavimo, nekokybisko dazymo ar pan., is esmes niekas jam nepades, kol neataugs naujas - deja. Visos priemones suteiks tik trumpalaiki iliuzini efekta - panasiai kaip gera pudra gali kuriam laikui uzmaskuoti spuogelius, bet problemos neissprendzia. Jus juk nemeginate padaryti ispudingo vakarinio makiazo, nenuvale senojo likuciu? Cia gi tas pats! Man asmeniskai nieko nera graudziau uz nusiurusias "ilgakases". Todel siulau pirmiausia investuoti i gera, stilinga, jums tinkancia trumpu plauku sukuosena. Aisku, ja turi lydeti pasiryzimas plaukus nepriekaistingai priziureti, kad jie ataugtu tankus ir sveiki. Labai rekomenduoju pirkti profesionalias plauku prieziuros priemones - jeigu kirpeja parinks jums tinkancias, sutaupysite ir nervu, ir pinigu. Nekantriausioms siulau isigyti plauku balzama RIGENOL - jis ne tik pamaitina plauka, atstato jo struktura, "uzdaro" zvynelius, bet ir neutralizuoja peroksido likucius po dazymo, - zodziu, susvelnina plauka, nuima nuo jo apnasas, plaukui suteikia zvilgesio.

O kiek kainuoja tas Rigenol balzamas ir kur jo galima isigyti, jis nuplaunamas? Nes kiek teko naudoti nenuplaunamu priemoniu plaukams, likau nusivylusi, plaukai greitai riebaluodavosi arba issipusdavo. kaip po gero vejo.
Atsakyti
QUOTE(Gandi @ 2006 06 04, 18:22)
O kiek kainuoja tas Rigenol balzamas ir kur jo galima isigyti, jis nuplaunamas? Nes kiek teko naudoti nenuplaunamu priemoniu plaukams, likau nusivylusi, plaukai greitai riebaluodavosi arba issipusdavo. kaip po gero vejo.

jis kainuoja apie 27 Lt,bet ten 500 ml,ir ji reikia nuplauti,as dabar kaip tik baigineju ta balzama,bet kad labai geras,tai nepasakyciau schmoll.gif ,
yra jo ir mazesnio kiekio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2006 06 02, 12:04)
Aš irgi nesu megėja tų naminių priemonių. Ten laikraštyje dar buvo 3 kaukės su pomidorais bei aliejais visokiais, kurias reik laikyt po valandą. Tai jų net neskaičiau, nes žinau, kad tokie dalykai ne man. ax.gif
Bet šitas skalvimas toks paprastutis  victory.gif

Esu bandziusi plaukus ir obuoliu acto tirpalu ir citrinu sultimis su vandeniu skalauti. Man visai patiko mirksiukas.gif Gal parasytum tu kitus 3 kaukiu receptukus? Butu idomu g.gif Dekoju 4u.gif
Atsakyti
kaip gerai, kad mano toks plaukas ar kas, kad labai zvilga smile.gif
pas kirpeja nebuvau buvus metus laiko, tai nuejau ir sakau, va nebuvau tiek laiko, tai net nustebo, sako toks jausmas, kad daznai lankaisi smile.gif
is UK parsiveziau pora sampunu su balzamais ir visokiais aliejukais, kurie suteikia zvilgesi, tai jei jais issiplaunu, patepu tokiu aliejuku, su znyplem istiesinu ir dar uzpurskiu ant virsaus tokio purskiklio, kuris blizgesi duoda, tai net maniskis sako, kad nebegrazu, nes kaip su netikrais plaukais atrodau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lyrika @ 2006 06 04, 22:42)
kaip gerai, kad mano toks plaukas ar kas, kad labai zvilga smile.gif
pas kirpeja nebuvau buvus metus laiko, tai nuejau ir sakau, va nebuvau tiek laiko, tai net nustebo, sako toks jausmas, kad daznai lankaisi smile.gif
is UK parsiveziau pora sampunu su balzamais ir visokiais aliejukais, kurie suteikia zvilgesi, tai jei jais issiplaunu, patepu tokiu aliejuku, su znyplem istiesinu ir dar uzpurskiu ant virsaus tokio purskiklio, kuris blizgesi duoda, tai net maniskis sako, kad nebegrazu, nes kaip su netikrais plaukais atrodau  lotuliukas.gif

Pasidalink, kokie sampunai, balzamai, aliejukai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 06 04, 20:10)
Esu bandziusi plaukus ir obuoliu acto tirpalu ir citrinu sultimis su vandeniu skalauti. Man visai patiko  mirksiukas.gif  Gal parasytum tu kitus 3 kaukiu receptukus? Butu idomu  g.gif Dekoju  4u.gif


Kaukė su kiaušiniais
2-jų kiaušinių trynius įmasažuoti į galvos odą, palaikyti 30 minučių ir išplauti plaukus. Ši kaukė ne tik suteikia plaukams žvilgesio, bet ir stiprina šaknis.

Kaukė su pomidorais
Labiau tinka dažytiems plaukams ir chloruoto baseino vandens nualintiems plaukams.
Pertintų pomidorų masę palaikyti ant plaukų kelias minutes ir išplauti galvą.

Kaukė su alyvuogių aliejumi
Karštame vandenyje pašildytą alyvuogių aliejų švelniai įmasažuoti į galvos odą. Užsidėti politeleninę kepuraitę 40-čiai minučių. Po to išplauti galvą.

Skalavimas su pašildytu pienu
Po plovimo perlieti plaukus šiltu pienu, po keliu minučių praskalauti šiltu vandeniu.


Jei ką bandysi - pranešk biggrin.gif
Atsakyti