Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

QUOTE(Africa @ 2006 05 12, 13:23)
Tikrai eurovastinese yra biggrin.gif kainuoja kiekvienas apie 20 lt. tongue.gif


gal ir yra , bet wistiek ne toks nes man spec maise keliu rusiu kartu su dazu, spec mano plauku spalwai tongue.gif kad ji kuo ilgiau laikytu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2006 05 12, 13:16)
aciu drinks_cheers.gif bet ir pavadinimo noreciau biggrin.gif o ziuriu su anyta draugauji?


tai aisku darugauju kodel tureciau nedraugaut g.gif blink.gif
Atsakyti
na wa biskeli jumis apgawau del firmos sian paklausiau, tai pasirodo i tuos buteliukus tik supyle, o tikroji firma yra hair light ar kazkas pan 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(natie @ 2006 05 12, 14:29)
gal ir yra , bet wistiek ne toks nes man spec maise keliu rusiu kartu su dazu, spec mano plauku spalwai  tongue.gif kad ji kuo ilgiau laikytu  ax.gif
Papildyta:
tai aisku darugauju kodel tureciau nedraugaut  g.gif  blink.gif


amgu kai puikus santykiai biggrin.gif tik dziaugiuos uz tai.man irgi siuo atzvilgiu pasiseke thumbup.gif tfu tfu tfu
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 05 01, 13:20)
as bandziau  mirksiukas.gif  man jis tikrai patiko bigsmile.gif  ir laikyti reikia ne ilgiau nei 1 minute, plaukuciai labai susvelneja ir blizga  thumbup.gif

Pagaliau radau as si aliejuka Droge Univermage. Bet dabar mane domina, kaip daznai ji reikia naudoti. ant pakelio parasyta, kad poveikis islieka net iki 4 plovimu. tai kaip daznai Jus ji naudojote?
Atsakyti
QUOTE(Luandra @ 2006 05 21, 20:34)
Pagaliau radau as si aliejuka Droge Univermage. Bet dabar mane domina, kaip daznai ji reikia naudoti. ant pakelio parasyta, kad poveikis islieka net iki 4 plovimu. tai kaip daznai Jus ji naudojote?

na, to poveikio isliekancio net iki 4 plovimu tikrai nepastebejau unsure.gif as ji naudojau karta i savaite arba i 2 savaites karta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 05 21, 20:46)
na, to poveikio isliekancio net iki 4 plovimu tikrai nepastebejau  unsure.gif  as ji naudojau karta i savaite arba i 2 savaites karta  rolleyes.gif

O reikia tepti visus plaukus ir saknis? ar tik galiukus? rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=Luandra,2006 05 21, 22:02]
O reikia tepti visus plaukus ir saknis? ar tik galiukus? rolleyes.gif
[/quote
as beveik visus plaukus tepiau, tik saknu nelieciau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(natie @ 2006 05 12, 21:10)
na wa biskeli jumis apgawau del firmos sian paklausiau, tai pasirodo i tuos buteliukus tik supyle, o tikroji firma yra  hair light ar kazkas pan  4u.gif


verysad.gif Niu va, o as jau taip apsidziaugiau, kad turesiu nuostabaus grozio plaukus ir uz nebrangia kaina verysad.gif
O tai kur galima rasti sios firmos priemones? g.gif
Atsakyti
as cia naujoke tai ne nezinau ar tinkamam puslapyje klausima savo paklausiu... bet gal kas zino ar yra jau Lietuvoj kur nors pirkti 'Aveda' priemoniu plaukams?
kiek pati naudojau tai tikrai kaip is reklamu plaukai atrodo... bet gryzus tevynen niekur ju nerandu verysad.gif
Atsakyti
Mane domintų, kokios kapsulės plaukams atgaivinti yra veiksmingos, geros...

Norėčiau po gimdymo atgaivinti savo plaukus, nes dabar kas liko tai graudu žiūrėti (tai aš ir nežiūriu verysad.gif

kokios kapsulės padeda atsistatyti plaukams? kokios jų kainos, koks naudojimas...

Gal kas patarsit? ax.gif

beje, apie kokį aliejuką čia kalbat? varnalėšų ar sėmenų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2006 05 23, 17:37)
Mane domintų, kokios kapsulės plaukams atgaivinti yra veiksmingos, geros...

Norėčiau po gimdymo atgaivinti savo plaukus, nes dabar kas liko tai graudu žiūrėti (tai aš ir nežiūriu verysad.gif

kokios kapsulės padeda atsistatyti plaukams? kokios jų kainos, koks naudojimas...

Gal kas patarsit?  ax.gif

beje, apie kokį aliejuką čia kalbat? varnalėšų ar sėmenų?  g.gif

Man labai sustiprino plaukus Vichy ampulytes. Visos dezutes kaina apie 130Lt, ten yra virs 10 kapsuliu (tixliai nepamenu ax.gif ). Man labai padejo - kas bande, labai gyre. As naudojau 1 kursa (1 dezute), o po 2 tai isvis sake pilna plauku nauju priauga.
Naudoti galima kiekviena plovima arba kas antra, as naudodavau karta i savaite.
Atsakyti
gal kas bandet Loreal seruma aliejuka SOS? 4u.gif
Atsakyti