Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

QUOTE(Katyte1977 @ 2006 02 16, 18:05)
aisku, dekui uz atsakymus. o ka tu dar bandei i tigi firmos? as maciau kazkoks aliejukas galams yra bet 75 lt kainuoja  doh.gif  tai nezinau kazin ar jis geresnis uz alfa parf aliejuka? o as kaip tik sviesiaplauke, jauciu reiekes pabandyt ta dumb blond kauke? o tu bandei ja?

Turiu tą serumą už 75 lt. (toks elektrinės spalvos apvaliame buteliuke?) Man jis labai geras. Net nežinau kuris geresnis-jis ar Alfa parf. Man jie abu labai patinka. Pirmasis daug tirštesnis, labai nuostabiai kvepia. Gal šiek tiek ir geresnis.
Atsakyti
Na, gal atradote kokių naujovių savo plaukučiams?
aš maniau, kad man jau prasidėjo pavasarinis vitaminų trūkumas ar stresai paveikė, nes plaukai pradėjo veltis, neblizgėti, pakeičiau pora šampūnų - poveikio jokio doh.gif paskui nusipirkau Schwarzkopf plaukų kaukę - ir jau po pirmo pabandymo plaukiukai atsigavo thumbup.gif
Esu girdėjusi, kad prie vienos priemonės plaukai greitai pripranta, va ir žiūriu, kad ja nebėra tokia nuostabi ta mano kaukė po mėnesio naudojimo g.gif o kuo pakeisti g.gif
Atsakyti
QUOTE(eglytek @ 2006 02 15, 14:54)
O ar kas žinot kokias natūralias priemones, kurios padeda sustiprint plaukus ir sueikt žvilgesį be citrinos ir acto? ax.gif

labai plaukus atgaivina ( ypac , kai jie po vasaros buna issauseje) paprasciausios grietines kauke. O siaip labai gerai po plovimo isskalauti dziovintu dilgeliu nuoviru.
Papildyta:

Mano plaukai gana blizgus, bet tik is arti ziurint, nes papure plaukai niekad labai blizgus neatrodo. Dazau mazdaug kas puse metu Garnier dazais po 8 litus- jie man kaip ilgai veikianti kauke - plaukus tiesiog pagyvina.

Tikrai tikrai, tie dazai nors ir pigus, bet ir man labai patiko. Plauku spalva tokia ,,gyva" ir plaukuciai minksti liko, ant pakuotes parasyta, kad po dazymo reiktu naudoti tos pacios firmos balzama, nebandziau, bet reiks susigundyti.
Atsakyti
QUOTE(Gandi @ 2006 04 25, 16:33)
Mano plaukai gana blizgus, bet tik is arti ziurint, nes papure plaukai niekad labai blizgus neatrodo. Dazau mazdaug kas puse metu Garnier dazais po 8 litus- jie man kaip ilgai veikianti kauke - plaukus tiesiog pagyvina.

Tikrai tikrai, tie dazai nors ir pigus, bet ir man labai patiko. Plauku spalva tokia ,,gyva" ir plaukuciai minksti liko, ant pakuotes parasyta, kad po dazymo reiktu naudoti tos pacios firmos balzama, nebandziau, bet reiks susigundyti.


blink.gif o dazai kokia artima spalvyte savo naturaliems plaukuciams ar kaip? nes po puses metu nedazymo kazkaip nelabai issivaizduoju vaizdo g.gif
Atsakyti
QUOTE(anciuke @ 2006 04 25, 17:40)
blink.gif o dazai kokia artima spalvyte savo naturaliems plaukuciams ar kaip? nes po puses metu nedazymo kazkaip nelabai issivaizduoju vaizdo  g.gif

as tai kas 3 savaites dazau,po pusmecio ir zymes neliktu . o tie dazai - kaip kremas uzsitepa, net galvai gera pasidaro. Nuo kitu pradedavo griauzti oda, o sitie thumbup.gif Kas del spalvu, tai jie daugiausia rudu atspalviu arba rausvu.Pries tai daziausi juodai, o dabar uzsimaniau sokolado spalvytes, tai net nesitikejau, kad toks puikus rezultatas gausis.
Atsakyti
QUOTE(Gandi @ 2006 04 25, 19:08)
as tai kas 3 savaites dazau,po pusmecio ir zymes neliktu . o tie dazai - kaip kremas uzsitepa, net galvai gera pasidaro. Nuo kitu pradedavo griauzti oda, o sitie  thumbup.gif Kas del spalvu, tai jie daugiausia rudu atspalviu arba rausvu.Pries tai daziausi juodai, o dabar uzsimaniau sokolado spalvytes, tai net nesitikejau, kad toks puikus rezultatas gausis.


na, gal ten kazkieno zinute citavai, o as pagalvojau 4u.gif bet vis tiek idomu, kaip atrodo karta i pusmeti dazomi plaukai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 02 01, 23:48)
Man teko skaityti kaip padaro tokius nerealius plaukus reklamose - pritepa ivairiausiu priemoniu, po to modeliai savaite laiko negali ju isplauti ir apsvietimas stebuklus daro..stai ir visas grozis  schmoll.gif  visgi ir gyvenime pasitaiko plauku kaip is reklamos, tik labai retai  verysad.gif

Sutinku
mano pussesere, kuri dirbo New Yorke modeliu. po visokiu pasirodymo tapo plika biggrin.gif
Todel kad jiegu pasirodymu daug per viena diena, tai nekas tau galvos neplauna. susukuoja is nauja, o ant plauku tiek kosmetikos, kad paprastai nesusukuosi, reikia puse plauku israuti blink.gif
Tai va, teko jai plaukus is naujo auginti
Bet iskarto pasakysiu, ji plauku priemoniu nereklamavo, ir jos plaukai is prigimties buvo silpni. del to ir neislaike
Ji taip ir oda savo sugadino, visa spoguota buvo, demem
Sako, kad ten tiek kosmetikos ant plauku ir veido, kad jeigu arti ziureti taip baisu atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luandra: 25 balandžio 2006 - 20:55
Plaukai kaip reklamose būna tuomet kai ištrenki po šampūno išmirkytos juodos duonos būza bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,

Suminejote galybe priemoniu - nuo vitaminu iki visokiu purskalu ir naminiu kaukiu, bet jeigu svajojate apie sveikus, storus ir zvilgancius plaukus is tiesu reiketu pradeti nuo gero KIRPIMO. Kosmetika padeda tada, jeigu plaukas sveikas, taciau netinkamai priziurimas. Jeigu plaukas suskilinejes, pazeistas po cheminio susukavimo, nekokybisko dazymo ar pan., is esmes niekas jam nepades, kol neataugs naujas - deja. Visos priemones suteiks tik trumpalaiki iliuzini efekta - panasiai kaip gera pudra gali kuriam laikui uzmaskuoti spuogelius, bet problemos neissprendzia. Jus juk nemeginate padaryti ispudingo vakarinio makiazo, nenuvale senojo likuciu? Cia gi tas pats! Man asmeniskai nieko nera graudziau uz nusiurusias "ilgakases". Todel siulau pirmiausia investuoti i gera, stilinga, jums tinkancia trumpu plauku sukuosena. Aisku, ja turi lydeti pasiryzimas plaukus nepriekaistingai priziureti, kad jie ataugtu tankus ir sveiki. Labai rekomenduoju pirkti profesionalias plauku prieziuros priemones - jeigu kirpeja parinks jums tinkancias, sutaupysite ir nervu, ir pinigu. Nekantriausioms siulau isigyti plauku balzama RIGENOL - jis ne tik pamaitina plauka, atstato jo struktura, "uzdaro" zvynelius, bet ir neutralizuoja peroksido likucius po dazymo, - zodziu, susvelnina plauka, nuima nuo jo apnasas, plaukui suteikia zvilgesio.
Atsakyti
QUOTE(xmarx @ 2006 04 26, 11:35)
Sveikos, merginos,

Suminejote galybe priemoniu - nuo vitaminu iki visokiu purskalu ir naminiu kaukiu, bet jeigu svajojate apie sveikus, storus ir zvilgancius plaukus is tiesu reiketu pradeti nuo gero KIRPIMO. Kosmetika padeda tada, jeigu plaukas sveikas, taciau netinkamai priziurimas. Jeigu plaukas suskilinejes, pazeistas po cheminio susukavimo, nekokybisko dazymo ar pan., is esmes niekas jam nepades, kol neataugs naujas - deja. Visos priemones suteiks tik trumpalaiki iliuzini efekta - panasiai kaip gera pudra gali kuriam laikui uzmaskuoti spuogelius, bet problemos neissprendzia. Jus juk nemeginate padaryti ispudingo vakarinio makiazo, nenuvale senojo likuciu? Cia gi tas pats! Man asmeniskai nieko nera graudziau uz nusiurusias "ilgakases". Todel siulau pirmiausia investuoti i gera, stilinga, jums tinkancia trumpu plauku sukuosena. Aisku, ja turi lydeti pasiryzimas plaukus nepriekaistingai priziureti, kad jie ataugtu tankus ir sveiki. Labai rekomenduoju pirkti profesionalias plauku prieziuros priemones - jeigu kirpeja parinks jums tinkancias, sutaupysite ir nervu, ir pinigu. Nekantriausioms siulau isigyti plauku balzama RIGENOL - jis ne tik pamaitina plauka, atstato jo struktura, "uzdaro" zvynelius, bet ir neutralizuoja peroksido likucius po dazymo, - zodziu, susvelnina plauka, nuima nuo jo apnasas, plaukui suteikia zvilgesio.

turiu si krema, jis framesi firmos. tikrai nieko thumbup.gif bet kita framesi produkcija tai
schmoll.gif turejau ir kauke ir rekondicioieriu ir aliejuka ir sampunus, tai ispudzio nepaliko. gal sampunai kiek geresni, bet kauke tai katastrofiska, dar sausesni plaukai budavo po jos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(puffy_ @ 2006 04 26, 15:21)
turiu si krema, jis framesi firmos. tikrai nieko  thumbup.gif  bet kita framesi produkcija tai
schmoll.gif  turejau ir kauke ir rekondicioieriu ir aliejuka ir sampunus, tai ispudzio nepaliko. gal sampunai kiek geresni, bet kauke tai katastrofiska, dar sausesni plaukai budavo po jos  doh.gif

drinks_cheers.gif na, kol kas geresnio balzamo (kremo) uz si nesu bandziusi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 04 26, 16:33)
drinks_cheers.gif na, kol kas geresnio balzamo (kremo) uz si nesu bandziusi  thumbup.gif

Is kur? Kiek kainuoja?
Papildyta:
QUOTE(wioletukas @ 2006 04 25, 23:14)
Plaukai kaip reklamose būna tuomet kai ištrenki po šampūno išmirkytos juodos duonos būza bigsmile.gif

Bandziau sita bajeri, bet nieko stebuklingo, deja, nepastebejau...
Atsakyti