Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

negaliu atsižavėt, kai pamatau moterį tiesiog tviskančiais plaukais wub.gif , ar tai kokių serumų, ar šampūnų, kaukių poveikis, ar dažų, ar dar ko, išduokit paslaptį, kaip tai išgaunat, gal tviska tik lygūs plaukai, mano pasigarbanoję unsure.gif Kažkur skaičiau, kad praskalavus plaukus citrinos sultim ar acto tirpalu pavyksta išgaut tą blizgesį, kažin g.gif
Atsakyti
sar mokyklos laikais turejau tamsius veslius plaukus, kuriuos isskalavus saltu vandeniu manes vis klause kuo patepiau kadf taip blizga rolleyes.gif
droge gedo prospekte maciau balzama blizgesiui suteikti tamsiems arba sviesiems plaukams.
be to yra pirkti blizgesio purskiamo atrodo londa firmos. dar yra alfaparf firmos blizgesys sukuosenos uzbaigimui, bet jis brangokas sakyciau, 53lt. ir dar tos pacios firmos antiage balzamas, irgi liuks blizga plaukuciai. tiek zinau ir viskuo pasidalinau biggrin.gif
o actu praskalavimas tikrai veikia, liaudiska priemone bet gera
Atsakyti
gal plaukai blizga del to ,kad neseniai buvo dazyti? juk dazai irgi priduoda plaukam blizgesio...
siaip mano plaukai irgi banguoti, tai man labai patinka sampunas ir balzamas "sunsilk" garbanotiems plaukams. dar tik viena karta naudaojau - bet rezultatu likau patenkinta:)
o tie purskiami blizgikliai man nelabai turejau viena "gliss kur" firmos, tai gal ir priduoda to blizgesio, bet plaukai tokie sausi palieka. .. man rodos graziai blizga svarus, sudrekinti plaukai:)
Atsakyti
QUOTE (morgana @ 2004 08 20, 19:29)
gal plaukai blizga del to ,kad neseniai buvo dazyti? juk dazai irgi priduoda plaukam blizgesio...

Man kirpykloj kai nudazo plaukus naturaliais dazai, tai jie tiesiog zaizaruoja saulej smile.gif Nors ir naturaliais nesiskundziau.
Atsakyti
reikia plaukus skalauti su vandeniu sumaisytu su citrinos sultimis. arba pasidaryti kriausiu lapu nuovira ir skalaut plaukus. manau geriausia yra naudoti naturalias priemones.... sveikiau thumbup.gif
Atsakyti
Yra tokie purskalai, kur blizgesi suteikia, specialiai blizgesiui skirti. Dabar turiu C:EHKO firmos, rasau didziosiom raidem, nes pavadinime taip, net nzn kaip skaityt ta pavadinima, kirilica cia ar lotyniskai biggrin.gif Geras, priduoda blizgesio, plauku lyg nesausina. Tiesa, kasdien nenaudoju, uzmirstu smile.gif Plauku lako pavidalo toks...

Isskalavus plaukus yra dar tokie kaip aliejukai, ivairiu firmu, irgi padeda. Gloss, taip ir vadinasi. Avono irgi yra, bet tas bent jau man visai nepatiko sad.gif

Na yra dar kaukes visokios plauku... Ui, daug tu kaukiu, gyvas galas smile.gif Vaskas plauku su padidintu blizgesiu yra, kas naudoja... Visokio bieso yra. Tik plauku reikia... laugh.gif
Atsakyti
Noa, o tas blizgiklis nesuriebalina plaukų?
aš siūlau serumą kapsules plaukams HENA PLUS, dar labai pričiom Styling Water Londa toks -plaukai tampa tokie sveiki rolleyes.gif
Atsakyti
Tas purskiamas - niaaaaaaa, jis toks lako pavidalo. O tas gloss irgi nelabai, as turiu aussie firmos - tai ten reikia 2 lasiukus itrint. Labai mazai...smile.gif

O apie Henna - jooo, geras daiktas, kauke turejau - nu tikrai gera, o kapsules, itariu, dar geresnes turetu but smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Tuja @ 2004 08 21, 20:39)
dar labai pričiom Styling Water Londa toks -plaukai tampa tokie sveiki rolleyes.gif

kas cia per prietaisas? noriu sveiku plauku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
cia gal kvailai nuskambes, bet kokiom proporcijom ta vandeni su citrinos sultim maisyt, arba acta, nes dar netycia plaukus nusidegint gali rolleyes.gif
Atsakyti
As irgi noriu blizganciu ir zvilganciu plaukuciu! Pernai nusipirkau Londa firmos purskiama blizgikli. Tai tikrai nieko thumbup.gif Bet kai perdaug pripurski tai plaukai kaip riebaluoti pasidaro. O tas budas su citrinos sultim tai man nepatiko schmoll.gif Plaukai po to buvo kaip neplauti!
Atsakyti
QUOTE (babarskas @ 2004 08 22, 00:18)
kas cia per prietaisas? noriu sveiku plauku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

toks skystis, paklausk "medinėse šukose" rolleyes.gif
Atsakyti