Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Palangoje

QUOTE(naaringiux @ 2009 07 10, 12:14)
Mums kažkodėl nerodo  schmoll.gif kokia programa reikalinga  g.gif

Pamėgink čia:
http://www.palangost...tiesiogiai.html
Atsakyti
mes Palangoje vaziuojam i "bangu namai" tikrai super..netoli jura..iki centro biskiuka reik paeit...bet siaip tai fainai..3k.butas kainuoja apie250 lt parai... drasiai gali apsistot 3 poros. viskas nauja, svaru, uzdaras kiemas su parkavimu masinoms..nu man tai super variantas.
Atsakyti
QUOTE(ogista @ 2009 07 10, 23:58)

Labai idomu ar tikrai tiesiogiai g.gif nes dabar ijungiau, o ten sviesu kaip diena g.gif
Atsakyti
QUOTE(jukka @ 2009 07 11, 22:34)
Labai idomu ar tikrai tiesiogiai  g.gif  nes dabar ijungiau, o ten sviesu kaip diena  g.gif

Ten vėliau saulė leidžiasi biggrin.gif o iš tikrųjų tai kamera gal kiek paryškina vaizdą
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2009 07 11, 22:38)
Ten vėliau saulė leidžiasi  biggrin.gif o iš tikrųjų tai kamera gal kiek paryškina vaizdą

biggrin.gif aisku. Labai senia buvau prie juros, tai net nepatikejau, kad taip sviesu ten buna lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jukka @ 2009 07 11, 22:34)
Labai idomu ar tikrai tiesiogiai  g.gif  nes dabar ijungiau, o ten sviesu kaip diena  g.gif

jei nori, padaryk "bandymą", taks sakant jau išbandytą, bet tau bus gal pačiai įdomu, kai būsi ant tilto, paskambink kam nors, kas turi įsivedęs šį adresą, susitark ir pamojuok, perduok privietą, kaip rusų laidoj Stebuklų laukas lotuliukas.gif
šviesu ten tikrai, vėliau temsta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ogista @ 2009 07 12, 00:05)
jei nori, padaryk "bandymą", taks sakant jau išbandytą, bet tau bus gal pačiai  įdomu, kai būsi ant tilto, paskambink kam nors, kas turi įsivedęs šį adresą, susitark ir pamojuok, perduok privietą, kaip rusų laidoj Stebuklų laukas lotuliukas.gif
šviesu ten tikrai, vėliau temsta bigsmile.gif

lotuliukas.gif tikrai reikes taip ir padaryti, gera mintis thumbup.gif
Atsakyti

 i 
Priminimas šios temos lankytojams: čia ne "Skelbimų lenta", todėl talpinti čia skelbimus - tiek "Siūlau nuomą", tiek "Ieškau...." - draudžiama.
Atsakyti
Mergaites, kas esate Palangoje, papasakokit kaip oras, vis neapsisprendžiam važiuoti ar ne biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
mano anyta su vaiku Palangoj. sake labai karsta, bangos 1 balas. zodziu, oras geras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2009 07 15, 10:39)
Mergaites, kas esate Palangoje, papasakokit kaip oras, vis neapsisprendžiam važiuoti ar ne  biggrin.gif  4u.gif

http://www.palangost...tiesiogiai.html

įsijunk kamerą ir pamatysi koks oras šią minutę bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vertigo @ 2009 07 15, 11:35)
mano anyta su vaiku Palangoj. sake labai karsta, bangos 1 balas. zodziu, oras geras smile.gif

rimtai?jau taip noriu i Palanga
Atsakyti