Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Palangoje

Gal galetu kas suteikti info apie kempingus Palangoje ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*sniegena* @ 2009 07 08, 20:31)
Gal galetu kas suteikti info apie  kempingus Palangoje ?  4u.gif

As taip pat pagrinde del kempingu uzsuku ax.gif cia pasizvalgyt,siaip pati megstamiausia vieta Kunigiskes tik va kad ten tiek namu pristate kempingu vietgose,tai dabar tokie mazuliukai belike,tai as siemet kogero ne=ameli tempsiu pas tokia moteriske nuosavam kiema po puselem,nu fain turetu but o ir kaina ne is didziausiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasiliukas @ 2009 07 08, 13:11)
iki 10 zmoniu viename bute?  doh.gif



Galetu tiek tilpti, nes tiek miegamu vietu biggrin.gif Na daugiau vaiku turinti seima cia puikiai tilptu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alambra @ 2009 07 06, 23:59)
taigi visi zmones turi skirtingus poreikius. Gal kam svarbu tik stogas virs galvos ir jura salia, o kitam dar ir svara, higiena, langai i pietus,  aplinka ar dar maza kas.
As susidariau vaizda, kad mamos daugiausiai siulo gerus butus  smile.gif

Man irgi susidarė tokia nuomonė, kas SM mamų siūlomi butai labai geri. Aš pati per SM susiradau kur atostogauti pajūryje. Žinoma ir galimybės(o tada ir norai)kiekvienos skirtingi.Mes dabar renkames atskira nameli, kad negirdetume kaimynu, kad butu visi patogumai mums vieniems, niekas po kojomis nesimaisytu ax.gif Ir ne todėl, kad esame "išpindėję", o todėl, kad gyvename nuosavame name ir senokai nebepamenam,ką reiškia kaimynų barniai,muzikos ir kt. garsai. Prieš daug metų teko ilsėtis berods "Viloj Ingoj"(bijau jau sumeluot),Šventojoj, tai buvo ne atostogos, o ekstrymas lotuliukas.gif girdėjom, kur kaimynai eis šiandien,ką valgė kavinėje, visus WC reikalus ir dar daug ką lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RožėGrožė @ 2009 07 09, 11:08)
Man irgi susidarė tokia nuomonė, kas SM mamų siūlomi butai labai geri. Aš pati per SM susiradau kur atostogauti pajūryje. Žinoma ir galimybės(o tada ir norai)kiekvienos skirtingi.Mes dabar renkames atskira nameli, kad negirdetume kaimynu, kad butu visi patogumai mums vieniems, niekas po kojomis nesimaisytu  ax.gif Ir ne todėl, kad esame "išpindėję", o todėl, kad gyvename nuosavame name ir senokai nebepamenam,ką reiškia kaimynų barniai,muzikos ir kt. garsai. Prieš daug metų teko ilsėtis berods "Viloj Ingoj"(bijau jau sumeluot),Šventojoj, tai buvo ne atostogos, o ekstrymas  lotuliukas.gif girdėjom, kur kaimynai eis šiandien,ką valgė kavinėje, visus WC reikalus ir dar daug ką  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Pritariu drinks_cheers.gif . Juk išvykus atostogauti nesinori pasibloginti gyvenimo sąlygų. Aš pati berods penkis metus nevažiavau atostogauti, kadangi padoriai pinigėlių nesutaupiau, o prasčiau negu namie nenorėjau (tada geriau namie ar savo kaimuke paatostogauti). Bet kita vertus, visiems reikia bent minimalių atostogų, aplinkos pakeitimo. Juk jūra visiems ta pati. Jei pinigėlių mažiau, tai geresnių sąlygų negali sau leisti. Ši temukė labai gera, nes padeda susirasti plotą tiek daugiau, tiek mažiau sau galintiems leisti.
Dėkoju mamytei, kuri nurodė viešbutį Alka. Užsisakėm. Nepigumėlis, bet juk atostogos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niekasnenorėjomirti: 09 liepos 2009 - 11:02
QUOTE(sarkelevarnele @ 2009 07 09, 17:34)
ieškom namuko ar patogaus apartamento ( kad butu galima išeiti vakare pasėdėti, vaikam pažaisti, kepsniuką išsikepti etc.) nuo 07 27 iki 08 03 tame tarpe, gali būti Neringos, Palangos, Šventosios vietovėse. 2 suauge+2 vaikai

Mes vaziuojam i Baure wub.gif Paziurekite baure.lt
Atsakyti
Jau radom 4u.gif , mes važiuojam atostogauti kitą savaitę , tikimės gero oro thumbup.gif vacation4.gif vacation1.gif
Papildyta:
http://www.erdves.lt/?lt=1217316907
vaizdo kameros palangoje ir nidoje thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUŠRINUKAS: 09 liepos 2009 - 20:01
QUOTE(AUŠRINUKAS @ 2009 07 09, 21:02)
Jau radom 4u.gif , mes važiuojam atostogauti kitą savaitę , tikimės gero oro thumbup.gif  vacation4.gif  vacation1.gif
Papildyta:
http://www.erdves.lt/?lt=1217316907
vaizdo kameros palangoje ir nidoje  thumbup.gif

thumbup.gif Sveikinu smile.gif linkiu geru atostogu ir nuostabiu oru 4u.gif
Ir aciukas uz kamera aciuks.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmenta @ 2009 07 10, 08:42)
Ir aciukas uz kamera  aciuks.gif  4u.gif

Mums kažkodėl nerodo schmoll.gif kokia programa reikalinga g.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2009 07 10, 12:14)
Mums kažkodėl nerodo  schmoll.gif kokia programa reikalinga  g.gif

blink.gif tiesa sakant net nzn .... g.gif man rodo ir tiek ...ten internetinis puslapis uzsikrauna ir rodo tai net nzn blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmenta @ 2009 07 10, 13:57)
blink.gif tiesa sakant net nzn .... g.gif man rodo ir tiek ...ten internetinis puslapis uzsikrauna ir rodo tai net nzn  blush2.gif  g.gif

ivesk'' palangos tiltas'' ir atidarys
Atsakyti
Tai ten tik palaukti reikia kol uzsikraus puslapis ir turetu rodyti.
O as net nezinojau, kad ten filmuoja ir dar per interneta galima ziureti. Super biggrin.gif Aciu mamytei kuri idejo, tai dabar taip smagu paziureti, koks oras, bangos, ir pasvajoti.... Nors pati buvau praejusia savaite, bet taip norisi dar nulekti ten ax.gif
Atsakyti