Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Palangoje

visur kur ieskau tai siuloma minimum 4 zmonems, o porai galima kur nors ramiai apsigyvent? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(b3b @ 2009 06 23, 16:13)

O matėt apie kokias kainas ten kalba eina smile.gif Pas mus čia forume brangoka kažkaip ax.gif Jaučiu šiemet reiks taip ir susirast butą iš siūlančių pakelėj, nes čia praktiškai be konkurencijos forume rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(simbail @ 2009 06 24, 17:07)
O matėt apie kokias kainas ten kalba eina  smile.gif  Pas mus čia forume brangoka kažkaip  ax.gif  Jaučiu šiemet reiks taip ir susirast butą iš siūlančių pakelėj, nes čia praktiškai be konkurencijos forume  rolleyes.gif


cituoju:
"Šiuo metu siūlomų būstų Palangoje gerokai daugiau nei norinčių juose apsistoti. Kambarių nuomos kainos parai svyruoja nuo 20 iki 100 litų vienam asmeniui – maždaug trečdaliu pigiau nei ankstesniais metais."

Taigi kalba eina apie kainą vienam asmeniui, o čia siūlomi butukai, kurių kaina apie 150 Lt/para už visą butą. Na ir paskaičiuokime, paimkime 50 Lt žmogui, 3-jų asmenų šeimai gaunasi tie patys 150 Lt. O jeigu 4 (2+2), tai visi 200 Lt. Be to ramiai, iš anksto užsisakai, nuotraukas pamatai. Manau, važiuojant su mažais vaikais, tai svarbu. Nes kitiap, gali tekti apvažiuoti ne vieną butą kol surandi tinkamą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meilute777: 24 birželio 2009 - 16:31
QUOTE(Meilute777 @ 2009 06 24, 18:30)
cituoju:
"Šiuo metu siūlomų būstų Palangoje gerokai daugiau nei norinčių juose apsistoti. Kambarių nuomos kainos parai svyruoja nuo 20 iki 100 litų vienam asmeniui – maždaug trečdaliu pigiau nei ankstesniais metais."

Taigi kalba eina apie kainą vienam asmeniui, o čia siūlomi butukai, kurių kaina apie 150 Lt/para už visą butą. Na ir paskaičiuokime, paimkime 50 Lt žmogui, 3-jų asmenų šeimai gaunasi tie patys 150 Lt. O jeigu 4 (2+2), tai visi 200 Lt. Be to ramiai, iš anksto užsisakai, nuotraukas pamatai. Manau, važiuojant su mažais vaikais, tai svarbu. Nes kitiap, gali tekti apvažiuoti ne vieną butą kol surandi tinkamą.

Aš manau, kad 100 lt tai tik viešbutyje kokiam, o šeip tai nerealu visiškai schmoll.gif Na, bet visko būna. O šeip jūs siūlot, o mes renkamės ir deramės smile.gif Vistiek kiekvienas pasirinks pagal savo galimybes ax.gif Ir manau visi kažką ras, nes skelbimų labai daug pridėta. Aš asmeniškai noriu su nuotraukom ir dar gerai būtų nuomonėm, ir už normalią kainą užtat ir ieškau čia forume, nors skelbimų čia labai labai mažai blush2.gif gal per daug noriu smile.gif
Atsakyti

 ! 
Jau ne pirmą kartą įspėjame, kad "Kelionių ir atostogų" forumas nėra skelbimų lenta, todėl čia nepageidaujami ne tik nuomotojų komerciniai skelbimai, bet ir tokio pobūdžio nuomininkų skelbimai, kaip:  "Ieškau... atostogų data... tiek tai asmenų ... siūlykit į až....." Pastarieji skelbimai bus trinami, o forumo dalyviai  įspėti.



www.supermama.lt administracija
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ką tik grįžom ir pajūrio, tai nuo ketvirtadienio oras buvo toks so so ax.gif šilta, bet saulės visai mažai, gal dabar daugiau g.gif buvom apsistoję žaliuosiuose kotedžuose tarp "Medūzos" ir oro uosto, tai viskas super thumbup.gif
Atsakyti
Mes savaite laiko prabuvom palangoj. Oras geras buvo - silta. Vaikuciai idege saulute, o ir patys gerai pasikaitinom. Juroj irgi issimaudem. Musu seima susideda is 4 asmenu. Buvom apsistoje "VILA VITALIJA", uz liukso kambary parai mokejom 200 lt. I kaima iejo ir pusryciai. Yra vaikams zaidimo eikstele. Adresas www.vilapriejuros.lt
Atsakyti
QUOTE(spylkutia @ 2009 06 28, 10:32)
Sveikos  4u.gif  ką tik grįžom ir pajūrio, tai nuo ketvirtadienio oras buvo toks so so  ax.gif šilta, bet saulės visai mažai, gal dabar daugiau g.gif buvom apsistoję žaliuosiuose kotedžuose tarp "Medūzos" ir oro uosto, tai viskas super  thumbup.gif

Gal galima plačiau apie tuos žalius kotedžus 4u.gif Gyvenimo sąlygos, kaina ? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RožėGrožė: 28 birželio 2009 - 19:45
QUOTE(spylkutia @ 2009 06 28, 11:32)
Sveikos  4u.gif  ką tik grįžom ir pajūrio, tai nuo ketvirtadienio oras buvo toks so so  ax.gif šilta, bet saulės visai mažai, gal dabar daugiau g.gif buvom apsistoję žaliuosiuose kotedžuose tarp "Medūzos" ir oro uosto, tai viskas super  thumbup.gif

Cia gal Uzkanaves g-tveje g.gif Salia namo aptverta aukstoka pilka tvora blush2.gif
Jai taip tai kokios kainytes siemet cool.gif
Atsakyti
QUOTE(RožėGrožė @ 2009 06 28, 20:45)
Gal galima plačiau apie tuos žalius kotedžus  4u.gif Gyvenimo sąlygos, kaina ? mirksiukas.gif


žalieji kotedžai blush2.gif kotedžai visi kiek man žinoma, ne mažiau 4 vietų, bet šeimininkai labai thumbup.gif galima sutart ax.gif visi numeriai dviejų aukštų, yra viryklė, visi indai, šaldytuvas, viskas aptverta aukšta medine tvora, šiaip labai super thumbup.gif miegojom geriau nei namuose ax.gif

QUOTE(Jankeliukas @ 2009 06 28, 21:22)
Cia  gal  Uzkanaves  g-tveje g.gif Salia  namo aptverta  aukstoka pilka tvora blush2.gif
Jai  taip  tai  kokios  kainytes  siemet cool.gif


Šiaip rašo kad Sakalo gatvėje g.gif
Atsakyti
Turiu toki keista klausymeli, jus man pasakykit, o kuri menesi yra daugiau "jodo". Esu girdejusi kad rugpjucio men. Apie tai kas nors nusimano ar tik gandai?
Atsakyti
QUOTE(irutinka @ 2009 06 29, 14:22)
Turiu toki keista klausymeli, jus man pasakykit, o kuri menesi yra daugiau "jodo". Esu girdejusi kad rugpjucio men. Apie tai kas nors nusimano ar tik gandai?


Na taip, sakoma, kad jodo daugiausiai rugpjuti-rugseji mirksiukas.gif
Atsakyti