Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atpratinti nuo čiulptuko

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2010 08 24, 17:06)
O čia jau nuo paties vaiko daug priklauso - vieniems tėveliams pasiseka, kitiems nelabai.


Gal labiau nuo tevu, ir kazkiek nuo vaiko, juk sakoma, kad ciulptukas yra naudojamas vaiko nusiraminimui.
Kai vaikui nereikia nusiraminti, ir jeigu jis ir taip pakankamai ramus, tai ir ciulptuko nereikia. O vaiko ramybe, jeigu jis sveikas, labai priklauso nuo mamos savijautos ir bendros situacijos seimoje.
Cia mano nuomone, kiti nebutinau turi su ja sutikti smile.gif
Atsakyti
mes su vyresnėliu sūnumi, kai jam buvo metai ir trys mėnesiai žinduką atidavėm mažam draugų lėliukui. dar kelis vakarus prieš einant gult jo pasigedo, bet prisimindavo kad lelei atidave ir viskas susitvarkydavo.
Atsakyti
1 metu ir 2 men. sunelis susirgo baisia sloga, taigi turejo kvepuoti per burnyte, taigi ciulptuko nereikejo....kai pasveiko jo nepasigedo smile.gif
Atsakyti
iki metukų čiulptuko neėmė panelė mano,nuo metukų pradėjo imt biggrin.gif o,bet,tačiau lotuliukas.gif įkirpau tiutės galą.. ir nebereikia smile.gif

Praktiškai užaugome be jos ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Mano vyresnioji uzaugo be ciulptuko, vietoj jos nyksti naudojo, bet nuo metu atpratinau. O va mazoji dabar ciulptuka naudoja tik kai miegot eina, bet manau greit nebereiks nes ir taip kartais uzmiega ax.gif
Atsakyti
QUOTE(timi @ 2010 09 08, 14:34)
iki metukų čiulptuko neėmė panelė mano,nuo metukų pradėjo imt biggrin.gif o,bet,tačiau  lotuliukas.gif įkirpau tiutės galą.. ir nebereikia smile.gif

Praktiškai užaugome be jos ax.gif  blush2.gif


Pas mus panasiai buvo, tik nekirpau, o pats perkando. Kadangi naujos nepirkau,o perkasta netiko, tai ir atprato smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistija @ 2010 09 25, 10:40)
Mano vyresnioji uzaugo be ciulptuko, vietoj jos nyksti naudojo, bet nuo metu atpratinau. O va mazoji dabar ciulptuka naudoja tik kai miegot eina, bet manau greit nebereiks nes ir taip kartais uzmiega ax.gif

vat, man tas ir baisiausia- kad vietoj čiulptuko vaikas neatrastų nykščio doh.gif
nes dukterėčia buvo įpratusi jį čiulpti ir taip darė vos ne iki mokyklos doh.gif
įdomu, kokiais būdais atpratinote nuo piršto čiulpimo?
aš to labai bijau, todėl ir antrą vaiką augindama leisiu turėti soskiuką iki dviejų metukų...
Atsakyti
Mes labai kankinames su tuo čiulptuku. Jau ji tokia didele, o jo nepaleidzia is burnos. Jau visokiu gudrybiu griebiames, o ji be jo vaiksto ir zyzia.
Atsakyti
pirmas mano vaikas beveik iki 2 metu soske turejo doh.gif aisku ja imdavo tik tada kai eidavo pietu miego ir vakare.viena vakara jos niekur neradau ir pasakiau kad dingo.labai ziuredavo jis filmuka Dora,o ten toks personazas vagisius lapinas buvo.tai pasakiau gal jis pavoge vaziuosim rytoj i miska ieskoti...
pirma savaite sunku buvo nors as jam sakydavau vaziuojam i miska ieskoti.paskui nupirkau pastos su lapinu ir pasakaiu kad kas turi dantukus soskes neima o ima pasta ir valo juos 4u.gif
nu man suveike blush2.gif
Atsakyti
Dukra jau kokios 3 savaitės be čiulptuko, tai, gal jau visam pamiršo.
Iki 1m 9 mėn reikėjo čiulptuko tik užmigimui. Vis ruošiausi ir neprisiruošdavau atpratinti. Ir neatiminėjau, nors "sugadinau" čiulptukus. Vieno galiuką nukirpau, tai pykdavo, kito reikalavo, nes žinojo, kad yra. Likusius 2 pradūriau, tiksliau įpjoviau. Dar močiutė pradėjo jai aiškinti, kad fui, kaip smirda jai tas čiulptukas lotuliukas.gif .
Kelias naktis čiulptukas ant pagalvės gulėjo, bet nebeėme jo. Tai paėmiau, paslėpiau visus ir dar nepasigedo. Tikiuosi, kad jau ir atprato, tik sunku patikėti, kad visai taip "neskausmingai" lotuliukas.gif
Dabar galvoju, gal ir tiko jai ta mūsų "metodika", kad labai nereikšminom to čiulptuko, neatiminėjom (bet ir nesiūlėm labai). Tai ir netapo labai brangiu daiktu. Nors, galima čia visaip "filosofuoti", bet eilinį kartą įsitikinau, kad kiekvienas vaikas skirtingas ir viskam savas laikas.
Atsakyti
QUOTE(evelinaite @ 2010 10 10, 16:46)
Mes labai kankinames su tuo čiulptuku. Jau ji tokia didele, o jo nepaleidzia is burnos. Jau visokiu gudrybiu griebiames, o ji be jo vaiksto ir zyzia.

nukirpkit 4u.gif visą gumą,lai lieka tik plastmasė.Geriau būtų,kad ji pati suplėšytų,jūs įkirpkit ir duokit vaikui,po to su žaiskit,kas atims soskę...tegu ji turi burnoj,o jūs traukit ir supliš..o po to aiškinkit,kad viskas soskė plyšo,nėra,imk tą kas liko biggrin.gif o tos plasmasės niekaip nesįsidėsi ax.gif gal padės,mano 2 metų sūnus,kažkada taip ir atsisakė.Kelias dienas pasinervino,kad neina įsidėt į burną,po to pamiršo thumbup.gif
Atsakyti
Atsisakem 1m ir 2 savaites. Diena paslepdavau ir pastebejau, kad nereikia. Duodavau nakti ir pietums uzsimigdymui. Tik imigdavo istraukdavau is burnos. Po savaites is vis nedaviau uzsimigdymui ir uzmigo be soskes. Svarbiausia, kad nemato ir nereikia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gegne2: 21 spalio 2010 - 17:21