Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atpratinti nuo čiulptuko

Mano mergina dar tik pora menesiu neturi,reikedavo tik miegui,bet keldavo isterijas nors tu ka,bandem ir citrinas ir ikirpimus,bet jai buvo vienodai,kai gavau velniu nuo savo draugo odontologo,kad sugadinsiu vaikui sukandima,tai greit apsisprendziau.....vaziavom masina ir ji turejo rankytej soske,sumane man atiduot,klausiu-nebereikia tau?'nea'-atsake,tai mes per langa sakau ir nezymiai atidariau ji,galvojo mama pajuokavo lotuliukas.gif ir ismete,vakare buvo labai susirupinus ir pikta,vis pyko,kad mama fui kaka,o as primindavau,kad ji pati ismete...kankinosi aisku keleta naktu,bet persilauze,pamirsau pasakyt,kad buvo jai 2.7,ta padaryt reikejo tikrai anksciau,bet kaip sakoma,gyveni ir mokaisi...
Atsakyti
mano mazosios sioskuti pagavo kaimynu suo ir nusinese thumbup.gif tai nuo tos dienos ir nebereikejo.... Nors sioskutis ne minutei neiskristavo is burnytes doh.gif dabar kai pamato nuotraukose savo sioskuti - tai vis prisimena kad suniukas suvalge ir vsio thumbup.gif taip nutiko kai mano mergytei buvo 1 m 7 men bigsmile.gif
Atsakyti
nezinau nezinau kaip cia mums bus doh.gif bandziau jau atsikratyti: kaip dauguma sako: tfu kaka... tai mes irgi taip pat: pati mano mergicka nuejo ir ismete i siuksliu deze, o kai laikas atejo miegot - siaubas kazkoks - skandalas "bumba" rekia ir viskas (mes taip soske vadinam) rolleyes.gif nezinau kantrybes neturiu tai daviau kita... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bagirute* @ 2009 10 26, 15:58)
nezinau nezinau kaip cia mums bus doh.gif  bandziau jau atsikratyti: kaip dauguma sako: tfu kaka... tai mes irgi taip pat: pati mano mergicka nuejo ir ismete i siuksliu deze, o kai laikas atejo miegot - siaubas kazkoks - skandalas "bumba" rekia ir viskas (mes taip soske vadinam) rolleyes.gif nezinau kantrybes neturiu tai daviau kita...  blush2.gif

dar tavo per maza mergyte ax.gif drasiai koki pusmeti gali sau megautis sioskuciu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 10 26, 16:48)
dar tavo per maza mergyte  ax.gif  drasiai koki pusmeti gali sau megautis sioskuciu  thumbup.gif

bet veliau girdejau dar sunkiau unsure.gif sako tada vaikuciai daugiau prisirisa rolleyes.gif
Atsakyti
Laba diena,
mes kazkaip savaime atpratom.Is pradiu diena neimdavo ir uzmigdavo o paskui ir nakti. Sunku nebuvo 4u.gif
Atsakyti
Na mes jau savaite kaip be soskio gyvenam, nebedaviau ir viskas.... pirmas vakaras gerai... na antras tai kosmaras gal uzmigom po dvieju valandu vartymosi, saukimo ir t.t.... Dabar pirsta savo issikisa paciulpia kokia10-15 s ir viskas.... Na mums soskio tik miegeliui reikejo... Daugiau neduosiu nors turiu pasidejusi, gal dar ateis juodos dienos g.gif
Atsakyti
o man gerai, mano dukrytes ciulptuku neima, tai nereikes nuo nieko atpratineti smile.gif
Atsakyti
sveikutes,
prisiskaiciau ivairiusiu istoriju.Pati mstau kada jau laikas butu atsisakyti to saldaus daikto biggrin.gif Nors naudojam ji tik kai reikia miegot arba kai isvaziuojam is namu (del vis ko). as jau galvojau pradet po truputi atpratinet, bet dar nenusprendziau, gal baisoka kad nebutu cia visu dudu apie kuris visos raso g.gif
O kai prisimenu istorija kai buvau uzsieny tai net juokas neima:
mums teko dirbti su kinieciais. ir mes ziurim ziurim ir svo akim netikim, mergina 20 m sau ramiai turi ciulptuka burnoje doh.gif
pradejom stebet o po to neistvere tai paklausem, buvo labai paprastai atsakyta, kai ji buna nervuota niekas kits jai nepadeda.... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Nereikia duoti, nereikės atpratinti.
Atsakyti
Pirmagimis tiesiog paėmė ir atidavė draugės vyrui tiūtuką. O kaip bus dabar, dar nežinau. Gal vėl atiduos kam nors, gal pradėsiu karpyti po truputuką kol neliks ką dėtis į burnytę.
Atsakyti
sveikos, i darza vaika liaidau 1,4 soskies reikejo bet nakciai darziali neduodavo, vaiko ne privartavau ir kai suejo 3 metai pasakiau kad pamirso pas senelia ir nedaviau,prase kitos bet be isterijiu bet nepasidaviau ,atvaziaves pas mociut. pasake duok sose buvo isaiskinta kad pilite savo piliukam nunese ir nuo to laiko net pamatidamas pas kt.neprase biggrin.gif
Atsakyti