Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atpratinti nuo čiulptuko

Mes atėmem ir atėmėm - nėra ir viskas.
Atsakyti
mūsų "pėtę" aš vieną dieną nukirpau, tai jai tokia nepatiko-nunešė ir išmetė pati, o po to atsigulus į lovytę kitos paprašė doh.gif . Pasakiau, kad nėra, tu juk išmetei. Tą pietų miegą labai sunkiai, užmigom tik abi kartu mūsų lovoje, o vakare jau truputį lengviau savo lovytėj. Kitą dieną paverkė truputį, prašė, bet nenusileidau. O kitą dieną dar lengviau. Sunku buo pirmadienį darželyje, bet antradienį jau viskas gerai. O dabar jau vakar suėjo savaitė, kaip mes be to gyvenam biggrin.gif
Atsakyti
as ir kuo toliau tuo labiau galvoju, kaip cia reikes atprast be soskes gyvent g.gif diena stengiuosi jos jai neduot, bet jei pamato, kad kazkur stovi, tai sakes, pasiima ir viskas biggrin.gif o nuo kurio amziaus mazdaug jus savo maziukus atpratinot? smile.gif
Atsakyti
O mes labai lengvai atpratom, nors prieš tai skirtis su čiulptuku nu niekaip nenorėjo doh.gif blink.gif Nors Tu ką doh.gif
Mažąjai tada buvo 1 metukai ir beveik 8 mėnesiai. Važiavom sutiktį Naujųjų metų į Palangą ir specialiai nepasiėmiau čiulptuko. Kai dukrytė jo paprašydavo, tai atsakydavau, kad neturim, nes palikom namie. Prie jūros prabuvom 3 dienas ir kai grįžom namo, čiulptuko jau nebereikėjo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erbe: 30 spalio 2008 - 19:52
o pas mus tai ir gerai su tute isejo. seip diena jo kaip ir nebereikejo tik vat nakti tai budavo problemu....viena nakti kazkaip ismiegojo be soskes antra nakti taip pat..trecia nakti isvaziavom i svecius miegojom soskes nebuvom pasieme....tai vat jai jau 3 dienas be soskes pragyvenom tai ir jau jos mum nebereikejo... atsikartem jos kai mum buvo 1 metai ir 1 menuo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(renate @ 2008 08 12, 19:57)
Sveikos, nežinau ar tai padėtu jums bet mums labai padėjo tiesiog dukra sukramtė tiute ir kai tik vėl paprašydavo paduodavom ta suplyšusia ir pasakydavom kad kitos nėra. Aišku bandydavo dar dėtis į burnytę bet nelabai gaudavos, kelios dienos ir priprato, nors prieš tai ir budavo- be tiutes nei iš vietos. Aišku visi vaikai skirtingi gali tai ir nepadėt.

svarbiausia mamytės ir tėvelio kantrybė. mirksiukas.gif juk vaikas ne tik meile, bet ir disciplina turi jausti. maniškis į lopšelį 1,3 m išėjo. ir kaip dingo ta soskutė, taip ir neatsirado..... ir nebereikėjo. nesakau, kad neieškojo. bet man labai negražu, kai 2 metų ar dar neduokDie trimetis su soske vaikšto. fui. ax.gif
Atsakyti
man aptiko vienos mamytes pasakojimas apie ciulptuka.
gal kas nors pasinaudos 4u.gif
ji nukirpo ciulptuka ir paliko kad vaikas galetu rasti.o paskui vaidino issiganduse nes "pele nukando".
mirksiukas.gif
Atsakyti
Nenuginčyjama yra tai, kad šiame "darbe" reikalinga didelė tėvelių kantrybė ir užsispyrimas rolleyes.gif .Mes irgi dar draugaujam su soske, nereikia jos pastoviai, bet užmingant jos reikia ax.gif , labai norėčiau vaiką atpratinti, bet kaip seksis nežinau g.gif , prisiskaičiau visokiausių patarimų, bandysim kažkaip ir mes rolleyes.gif

Sėkmės visiems 4u.gif
Atsakyti
mes tuciu turejom 3 biggrin.gif mano mazylis buvo kaskur tai iki metu g.gif ir kaskaip tos tutes vis dingdavo kaskur bigsmile.gif , kol ne vienos neradau, tai taip ir uzmigo, ir nesinervojo nieko kol po keliu dienu neatitraukiau lovos besitvarkydama, ir ten jas visas radau blink.gif . o siaip manasis ir taip nebuvo didelis tuciu gerbejas tikriausiai i mane biggrin.gif nes senelis ira paskojas kaip dave mano mamai velniu kam ta tute per prievarta ji man kisa , pasakojo kad ziaukciodavau nuo jos taigi man jos visai nereikejo biggrin.gif
Atsakyti
mano mažiukui 1 metų 10 mėn. suplyšo, sutrūko, bet nepaleido , čiulpė tokią. nežinojau ką daryti, niekaip negalėjo atsisakyti. paskui išsigandau,kad naktį neatsikąstų, nepaspringtų, tai daviau naują... blush2.gif o dabar jau beveik du metukai tai sakiau,kad tikrai neduosiu naujos, kai ši suplyš. gal reiks nukirpti, kaip tai jau darė kitos mamos. o šiaip užmigti nenori be jos niekaip, vis tiutia, tiutia schmoll.gif neįsivaizduoju kaip reiks iš mano angeliuko atimti tą biaaaką...
Atsakyti
Mūsų "tiutę" prieš tris dienas pelytė apgraužė. rolleyes.gif
Tai mūšėm su šluota tas pelytes lotuliukas.gif Na aišku dar tik trys dienos ir naktys. Bet užmiega, o naktį netgi ramiau miega. Pirmą naktį tai dar prabudęs paprašė, tai paguldžiau ant šono ir pasakiau, kad einu ieškoti. Na kol mama ieškojo tai vaikas ir vėl užmigo.
Manau čia reikia mamoms daugiau kantrybės ir sumanumo mirksiukas.gif
Visoms didelės didelės kantrybės ir pasiryžimo. Nes jei jau tas daiktas dingsta tai dingsta visam laikui
Atsakyti
O mūsiškė miega net su dviem soskėm iš karto:viena burnoje, kita rankoje. Ir neduokdie jei naktį kuri iškrenta ar supainiojusi įsideda į burną tą, kuri "skirta" laikyti! Triukšmas kaip reikiant būna.
Pasiguodžiu tuo, kad pažįstamų mergaitė miega iš karto su 5 soskėm: viena burnoje, kitos keturios išdėliotos ratu aplink galvą. Ir jei jos susipainioja, iš karto triukšmas.
Na, nieko sau įkliuvom, ar ne? biggrin.gif
Atsakyti