Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atpratinti nuo čiulptuko

musu "tiutia" viena diena eme ir pas kitus mazus leliukus iskeliavo, kuriems jos reik labiau, nei musu dideliam vaikui blush2.gif siaip buvo viskas daug paprasciau, nei atrode. paslepiau ir nebedaviau. uzmigo paprastai. tik nakti pabudusi teko panesiot gal 10-15 min ir viskas. kita diena prase, bet sakem - nera. tai po keliu dienu ir pamirso. tik labai pavydziai ziuredavo i kitus vaikus su "tiutem" unsure.gif
beje, kalba irgi atsiriso. ir progresas prasidejo tik po sio daikto atsikratymo
Atsakyti
Mes be soskes gyvename dar ne ilgai, apie 3 savaites. Is pradziu pratinau po truputeli, vis reciau diena duodavau soske, kol liko tik iprotis tik migdytis su soske. Viena vakara tiesiog padejau kazkur soske ir nepavyko rasti jos pries miega, todel uzmigome be jos. Is ryto soske buvo rasta, bet nusprendziau jos jau net neberodyti lotuliukas.gif
Atsakyti
o musu tiutes tokia istorija:kazkada isejome su dukryte ir mano drauge pasivaikscioti, na kazkaip ji ismete ta tiute ir drauge paeme ir isidejo pas save, na ir pamirsome pasimti pries eidami namo, na taip ir nebereikejo, kazkaip nebuvo nei asaru nieko isvis, uzmigo labai gerai pirma diena be tiutes ir veliau jos net nebereikejo, tai mums musu tiute pasitarnavo tik iki metuku laiko ax.gif
Atsakyti
O mes tai kazkaip netiketai paprastai jos atsikratem rolleyes.gif .. Zodziu buvo taip...Tos tiutios tarnauja juk tik kuri laika..po to jos nuo to ciulpimo suirsta..na , pradeda geltonuoti ir buna jau nuciulptos visiskai doh.gif taigi kai taip nutiko , maniski jos paprasciausiai pradejo nebeimti .. ir as jau parduotuveje buvau beperkanti nauja .. tik staiga protelis prablaivejo - '' o kam as ja perku ? doh.gif juk ir pats jos nebenori doh.gif '' P.s. maniskiui tadu buvo apie 6-7 men smile.gif
Atsakyti
as tai ir nukirpau soske 4u.gif oi juoko man buvo.....kai paeme ta soske ir ziuri kad kazkas nito..tai kai mete ta soske lotuliukas.gif tai kai paima isikisa pamirses tai iskart ir ismeta.....tai va tik dabar pabandziau ziuresim kas nakti gausis nes nakti be tutes mes nemiegam doh.gif
Atsakyti
Naa o mano mazylis skausmingai ir lengavai atsisake soskes. Skaumingai todel, kad susirgo stomatitu doh.gif , bet uztepus ant soskytes vaistu su medumi ir medetkomis, tai liepe padeti ant lentynos, ir nebuvo nei asaru , nei neramumo. thumbup.gif atsigule ramiausiai uzmigo. Soskytes gulejo matomoje vietoje, bet mazylis tik pasiemes pauostydavo ir atgal padedavo biggrin.gif tai tik po keleto savaiciu isdrysau ismesti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wilioke_ @ 2008 08 17, 12:08)
o musu tiutes tokia istorija:kazkada isejome su dukryte ir mano drauge pasivaikscioti, na kazkaip ji ismete ta tiute ir drauge paeme ir isidejo pas save, na ir pamirsome pasimti pries eidami namo, na taip ir nebereikejo, kazkaip nebuvo nei asaru nieko isvis, uzmigo labai gerai pirma diena be tiutes ir veliau jos net nebereikejo, tai mums musu tiute pasitarnavo tik iki metuku laiko ax.gif


tai Jus labai lengvai atsikratete tiute smile.gif , mano jau didesne, bet jai tai "nesugrotu", reikalauja ir viskas, kol atiduodu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 08 13, 00:23)
Galit nusivesti į Tele bimbam filmavimą, ten soskių atsisveikinimo programėlė vyksta  4u.gif Arba bandyti derybas, juk tikriausiai yra toks dalykas, kurio vaikas prašytų. Tai bandykit susitart, kad nupirksit, bet turi pasižadėti atsisakyti čiulptuko.



Kad taip butu paprasta schmoll.gif mano merginai jau 2,5 m. Jau nuo 11 men. geria is puodelio ir ta "bruda" (beje ji pati irgi ji sitaip vadina tongue.gif ) ima tik eidama miegoti. kadangi ji jau didele, tai bandziau tartis, kad kai ismes eisim abi pirkti naujos grazios lovos, nes ji jau tipo didele smile.gif tai ji visiem pasakojo kad eisim pirkti kai ji ismes savo "bruda", bet viskas baigdavosi tik kalbom. pries pora dienu i musu namus atejo mergina su mazu vaikuciu prasyti pagalbos (maisto, drabuzeliu ir t.t ) tai as savajai pasiuliau atiduoti ir soske mazai mergytei, ji beje su didziausiu dziaugsmu ji atidave (aisku as paskiau kai ji nemate atsiemiau smile.gif ) Ir ka jus manot, tik tsigule ir rekia dauok man bruda, ir jokie aiskinimai, kad ji pati atidave jos nepasiekia, ji man sako nueik pas mergyte ir atnesk ir jokie argumentai, kad as nezinau kur gyvena ir. t.t. jos neveikia. Dar prisijuokem, kad ji klausiai "tai ka man ciulpti?" biggrin.gif tai daviau vit.C , kol ciulpe buvo ramu kuri laika, o po to vel asarytes. Na pirma vakara atsikankino vargsiuke 1,5 val. , aisku persikrauste i mano lova, bet uzmigo. laukiau bijodama nakties, bet ismiegojo normaliai. Pietu irgi uzmigo, bet miegojo trumpiau nei visada. O vakar vakare , beje vel mano lovoj smile.gif , jau uzmigo greiciau. Tai va, dabar galiu tik sau palinketi kantrybes ir jai jau nusprendziau atsikratyti brudo, tai reikia laikytis iki galo. pirmadieni po sav. buvimo namie vel eis i darzeli, tai baisiausia kaip bus ten? g.gif .

tai va kiek pripasakojau. Linkiu ir visoms mamytems daug kantrybes ir jei jau padaret pradzia, bandykit atsilaikyti prasymams iki galo 4u.gif
Atsakyti
mano mergina ir to brudo atsisake tik 2,1men. doh.gif tiesiog viena kart netycia prie ezeriuko ji pamete savo tiute , parvaziavom namo o ir namie niekur nerandu nupirkt nebuvo ku nes jau vakaras buvo o mes gyv. provincijoj blush2.gif radau kazkokia palysuse namie bet kur tau nenori ji jos meta lauk ir vis verkslena tiutes tiutes doh.gif dievuleliau kaip buvo gaila vaiko nes taip tai uzmigdavo gana greit paduodu tiuti ir po 5 min. nuluzus o tada gal iki 2 val. vartesi verke prase gaila labai buvo buciau turejus tikrai davus nes neturiu tiek kantrybes ieskojau visur namie visus kapus iskuiciau nu nera, kai uzmigo dar nakti pabudus buvo ir vel prase tiutes tai pasiemiau i savo lova uzmigo seip ne taip , MB sako tiek prakankynai laikykis iki galo nu ka ir va jau 2 .men kaip net neprisimena to brudo thumbup.gif tai mamos tik kantrybes reik mirksiukas.gif
Atsakyti
Pamenu kaip mama mano mazaji broli atpratino nuo soskes.Ivere su adata balta vilnoni siula ir pasake, kad soskej kirminas apsigyveno.Iskart nebereikejo sito daikto..."fu" pasake...
Atsakyti
QUOTE(elenuxus @ 2008 08 30, 19:40)
Pamenu kaip mama mano mazaji broli atpratino nuo soskes.Ivere su adata balta vilnoni siula ir pasake, kad soskej kirminas apsigyveno.Iskart nebereikejo sito daikto..."fu" pasake...


thumbup.gif lotuliukas.gif

mes tai tele bim bam ja ismetem biggrin.gif bet 'naudojom' tik uzmigimui. kelias naktis panerimavo, po to pamirso. siaip tai gan ilgai ciulpe abu vaikai - iki kokiu 2m., bet nei vienam jokiu problemu su sakandziu nera schmoll.gif taip kad gal geriau nepykint to vaiko, o sulaukt tinkamo amziaus g.gif
Atsakyti
Mes pasakėm saviškiui, kad šuo suėdė bigsmile.gif turi namie tokį didelį žaislinį šunį, tai kai tik ieškodavo, vis siųsdavom šuniuko paprašyt, kad atiduotų mirksiukas.gif užmigdavo normaliai, kartas nuo karto paprašydavo, ypač kai kitus vaikus pamatydavo su soskėm. dabar jau du mėnesiai kaip nebečiulpia ir jau į kitus vaikus su soskėm nereaguoja. o dėl kalbos, tikrai labai didelis postūmis įvyko, nes prieš tai visai nekalbėjo beveik bigsmile.gif
Atsakyti