Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atpratinti nuo čiulptuko

Dukra jau didelė, greit 5 metai bus, bet su soske nesiskyrė iki 2,5 metų. Ir dar ilgai būtų tiutę tampius, bet vieną dieną trūko kantrybė. Jai kas savaitę reikėdavo pirkti po naują, nes ankstesnes tiesiog prakąsdavo. Dukra labai bijojo prie prekybcentrio stovinčių "bomžų". Tai vieną dieną išmečiau visas tiutes ir pasakiau, kad bomžai per langą įlipo ir išsinešė. Patikėkit manim, porą dienų buvo gaila į vaiką žiūrėt, ypač prieš miegą pirštukų iš burnos netraukdavo, niurnėdavo. Vyras jau kaip ir norėjo grąžinti tiutę, bet aš neleidau, ir ką po poros dienų jau buvom pamiršę, kam tas tiutis reikalingas. Tiesa kokį porą mėnesių su didžiule apylanka praeidavom pro kūdikių skyrių, kur tiučių rojus yra.
Atsakyti
Mes gan velokai aptratom nuo sito "gerio", buvo dvieju metu,tai man tas laikotarpis kazkas ziauraus,nes jai soskis budavo reikalingas tik uzmiegant,tai be jo ji pora savaiciu ziauriai kankinosi,buvau priversta guleti prie jos,ko anksciau nereikedavo,nes uzmigdavo viena,verdavom abi tas dvi savaites,man kad gaila i vaika besikankinanti ziureti,jai kad neina be soskio uzmikti.O atimti as jo neatemiau,bet prakirpau,tapo netinkamas naudoti.Atsuktu kas laika atgal tai tikrai zymiai anksciau buciau sita dideli darba atlikus,kai dar tokio didelio pripratimo nebuvo unsure.gif
Atsakyti
Mano nuomone, tiute reikalinga, na iki metu, ne ilgiau. Mano mazoji ja gaudavo (didzke jos net neeme), tik einant gult. Niekados nekisdavom tiutes siaip sau. Atpratint buvo labai lengva. Paprasciausiai ikirpau ta soske ir jai jau ji nebetiko. Peverke du vakarus ir baigta istorija. Sekmes kovoje su ciulptuku! mirksiukas.gif
Atsakyti
Pirmam vaikui sukako metai ir ismeciau. Kelias dienas sunkiau buvo, migdziau ant ranku, bet pakentejom ir susitvarkem biggrin.gif
Su antru dabar nezinau g.gif gauna soske kada nori, pats pasiima jei pamato ant stalo. Tai pradejau slepti, kad nematytu ir duodu tik einant miegoti. Jauciu greitu laiku irgi ismesiu doh.gif
Atsakyti
Mūsiškė atprato 2 metų ir maždaug 2 mėnesių. Soskutės reikėjo tik miegeliui.
Išbandėm įvairius variantus: bandėm atiduoti kitiems leliams, šuniukams, kačiukams ir t.t. Bet viskas baigdavosi dideliu verksmu. Vieną dieną po miego tampė soskę ir netyčia prakando su dantimis....po to dėjo į burną, vartė, žiūrėjo... ir metė, matyt suprato, kad kaifo jau nebus lotuliukas.gif Tai po to kelias dienas vis pavartydavo, pažiūrėdavo ir viskas tuom baigėsi.

Atsakyti
Sveikos,
mano suneliui 1m.9men.,pries pora geru menesiu,soske naudojom tik nakciai,maziui ryte prabudus pasakydavau soskyte mesti i lovyte pas meskuti jis imesdavo,as paslepdavau po kaldryte,tai kol nematydavo tai nereikejo,taip gera menesi jos reikejo tik miegui..Kol nenuvaziavom pas mociute,kuri vaikui meskos paslauga dare,tris savaites kol viesejom pas ja vaikis soskes is burnos nepaleido,gryzom namo,net valgydavo su soske,pamesdavo,tai ieskodavo,neapsiramindavo kol nerasadavome..bet viena diena sukramte savo ciulptuka,tetis nupirko nauja visai kitokios formos,tai vaikis naujos nepripazino,duodi ir meta,net miegui neima..tai man kazkas neitiketino,jau paslepiau ir naujaja,kad netycia nepersigalvotu smile.gif
Atsakyti