Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atpratinti nuo čiulptuko

Saviškei nuo mažens duodavau kad užmigtų, užmigdavo ir ta soske šalia miegodavo biggrin.gif žodžiu reikėjo pačiam procesui. suėjo 2 metukai tai prieš miegą įdaviau soskę kaip visada, užmigus tiesiog ja nukirpau tiek kad sunku laikyti ją su dantukais būtų. Ryte atbėga rodo man: sakau pelytė sugriaužė biggrin.gif ir užteko biggrin.gif tai paskui dar kokią savaitę laikė rankose kol užmigdavo, paskui jau tarp žaislų mėtėsi....tokia vat isorija thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tindirindiriuška @ 2012 02 16, 15:50)
Saviškei nuo mažens duodavau kad užmigtų, užmigdavo ir ta soske šalia miegodavo biggrin.gif žodžiu reikėjo pačiam procesui. suėjo 2 metukai tai prieš miegą įdaviau soskę kaip visada, užmigus tiesiog ja nukirpau tiek kad sunku laikyti ją su dantukais būtų. Ryte atbėga rodo man: sakau pelytė sugriaužė biggrin.gif ir užteko biggrin.gif tai paskui dar kokią savaitę laikė rankose kol užmigdavo, paskui jau tarp žaislų mėtėsi....tokia vat isorija  thumbup.gif

sauniai sugalvota 4u.gif
Atsakyti
Acu visoms mamytems uz patarimus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fleita51 @ 2012 02 16, 18:58)
Acu visoms mamytems uz patarimus. 4u.gif

Pas mus su teciu ismete visus ciulptukus i upe smile.gif ir jau po to nebereikejo 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(modestule @ 2012 01 16, 20:20)
Ziuriu ciulptuko nukirpimas vieningai daugumai padeda, reikes ir mums pasinaudoti siuo patarimu  smile.gif  o kaip nusprendziat, kada jau laikas jo atsisakyti? Ar tiksliau, kada mazdaug jau laikas pradet atpratint? unsure.gif

Mums nepadejo smile.gif
Atsakyti
mano mažoji neima išvis tiutės,tai nebus nuo ko atpratinti.o nuo dičkės "atėmėm" kai buvo dveji metukai.kalbėjom daug,nes jau suvokia vaikas toks viską,ir labai lengvai atsisakėm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2009 09 26, 19:32)
Pati su tokia problema turbut susidursiu veliau, bet mama pasakojo kaip mane atpratino - imete i peciu sudegino man matant ir sako viskas, nebera biggrin.gif Nu ir nebereikejo biggrin.gif

mano soskę irgi į pečių įmetė, dar dabar pamenu tą dieną verysad.gif biggrin.gif šiaip gana daug ką pamenu iš to amžiaus, bet labiausiai įstrigę brolio gimimas ir soskės sudeginimas lotuliukas.gif
Atsakyti
O mes 2-ju metu proga ejom pas stomatologe dantu tikrintis ir pasake, kad vaikui nuo soskes virsutinio zandikaulio priekiniai dantys pasislinke i prieki... ir jeigu ji dar ilgiau ji ciulps, tai gali susiformuoti atviras sakandis... Cia man, kaip mamai, buvo spyris i sikna blink.gif Gryzus namo pasakiau dukrai, kad gyd paeme visas soskytes nes nesveika dantukams. Pora dienu zyze, prase... sakau vaziuojam pas gyd pasiimt, nepasirase... nu ir ka pamirso tas soskytes... O svarbiausia po keliu menesiu tie pasislinke dantukai issitiesino, ir sakandis dabar taisyklingas thumbup.gif .
Tas soskes atemimas labiau baisus ne vaikams, o tevams. Reikia tik ryzto kelias dieneles nusiteikti ne kokiai vaiko nuotaikai, ir viskas bus pamirsta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bambukas* @ 2012 02 18, 00:16)
Pas mus su teciu ismete visus ciulptukus i upe smile.gif ir jau po to nebereikejo 4u.gif
Papildyta:

mano tetis nunese broli giliau i jura ir liepe mesti, tas ir ismete, tai paskui sake, pats gi ismetei, bet per TV kai pamatytavo jura saukdavo, kad jura jam ciulptuka atiduotu lotuliukas.gif
Atsakyti
O mes pakirpom galiuka. Tai nebeitiko ir per pora dieneliu atsikratem biggrin.gif
Atsakyti
Aš dabar bandau žiūrėt kaip be tiutės bus.
Jau kelias dienas pastebėjau užmiega diena pietukų su MP, tada įkeliu į lovytę be tiutės ir jos neprireikia, ir lauke užmigo be jos ir išmiegojo, ir šiąnakt atsibudo naktį, o ji kažkur lovoj dingo doh.gif, tai niekur neradau ir kol ieškojau pats užmigo lotuliukas.gif Tai nusprendžiau, kad gal bandyt visam jos atsisakyt, dabar pirma naktis kol kas pavalgė MP užmigo, buvo jau pasikuitęs, bet nedaviau tiutės ir iškart užmigo, žiūrėsim kaip naktį seksis, dar planuoju duot naktį jei labai kažkas, tik dieną visai pamiršt, bet gal ir naktį pavyks pamiršt ax.gif Beje maniškiui 1m2mėn
Atsakyti
Dičkei soskę irgi "pelytė prakando" ( blush2.gif ), ir buvo nebeskani smile.gif
Mažius pats graužė visas soskes, kol man trūko kantrybė ir nusprendžiau - nebepirksiu. Tai irgi nešiojosi, nešiojosi, kaišiojo į burną tą apkramtytą soskę - nu nebe tas g.gif Per savaitę atprato visai, paskui pats išmetė į šiukšlių kibirą ir nebepasigedo nė karto mirksiukas.gif
Atsakyti
O mes pametėm. Kažkaip mistiškai dingo kambary biggrin.gif . Jei būtų nedingus, dar ir pati gal būčiau ją davus mažiukui, bet kadangi jau dingo, tai kitos ir nepirkau. Nuo to laiko maniškis nemiega pietų miego (jei pavyksta užmigdyti, būna stebuklas). Na bet nieko baisaus, užtat papiuko nebereikia jau smile.gif
Atsakyti