Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atpratinti nuo čiulptuko

QUOTE(Serra do Mar @ 2011 12 16, 19:22)
trys metai dar nedaug,kaimynu 8mets labai sekmingai viesumoj su soske rodos  doh.gif
tiesiog kai uzsizais paiimti ir nebeduoti,ir sekmes  4u.gif kantrybes reikes begalines,bet kuo mazesnis vaikas tuo trumpesnis isterijos laikas  4u.gif


kazkuri mamyte buvo rasiusi, kad daug lengviau yra neduoti ciulptuko, negu paskui nuo jo atpratinti. ko gero taip ir yra. mes labai sunkiai atpratom nuo to reikalo, galbut buvo mano klaida, kad neatemiau nuo 1metu. bet padejo ciulptuko galiuko nukirpimas.matyt ten oras ieina ir nebemalonu ta guma burnoj laikyti. bet labai graudziai verke dukryte,sake, kad tai mylimiausias daiktas, norejo ir su siulais uzsiuti, ir su klijais suklijuoti.taip gal savaite. dabar laukiuosi vel maziuko, tai esu pasiryzusi nepirkti ciulptuko. na, o kaip gausis-laikas parodys.
Atsakyti
QUOTE(Alicee @ 2011 12 19, 15:10)
kazkuri mamyte buvo rasiusi, kad daug lengviau yra neduoti ciulptuko, negu paskui nuo jo atpratinti. ko gero taip ir yra. mes labai sunkiai atpratom nuo to reikalo, galbut buvo mano klaida, kad neatemiau nuo 1metu. bet padejo ciulptuko  galiuko nukirpimas.matyt ten oras ieina ir nebemalonu ta guma burnoj laikyti. bet labai graudziai verke dukryte,sake, kad tai mylimiausias daiktas, norejo ir su siulais uzsiuti, ir su klijais suklijuoti.taip gal savaite. dabar laukiuosi vel maziuko, tai esu pasiryzusi nepirkti ciulptuko. na, o kaip gausis-laikas parodys.

jei gali neduoti tai geriau ir neduok,netik del atpratinimo,bet ir del busimu dantuku smile.gif taip pogi del tevu aktyvumo,nes viskas paprasta tiute vaikui burna ir neber labai labai galvot,o kodel mazas/maziuke zirzia doh.gif o va kai tiutes ne tai ir reik pasukt galvele,o kas neitinka,kodel zirziuliuoja mirksiukas.gif kantrybes ir dar kart kantrybes,svarbiausia noras yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzordze29 @ 2011 10 14, 10:39)
gal ne cia rasau, bet tokios temukes ir nera, manoji skambetu taip:
-kaip atpratint nuo buteliuko?
kadangi ciulptuko neimam, tai ji atstoja buteliukas,kai nakti atsikelia-buteliuka paduodu ir vel ramu,zinau, kad negerai, bet ka dar???

gal reiketu po biski pratinti prie puodelio,pas mane visi draugavo su buteliuku,tai pratindvau is puiodelio gerti taip po truputi atprato nuo buteliuko...na neaisku kaip maziausia atpras nuo buteliuko smile.gif
Atsakyti
Sveikos, prasau Jusu skubaus patarimo.
Pries 4 dienas mano 1m ir 9men dukryte pasake ciulptukui ate. Taip isejo kad pati prakando ir pati ismete i siuksliu deze. Diena atrodo viskas tvarkoje, nekelia jokiu isteriju, prisimena, atsidaro siuksliu deze, pasiziuri ar nera smile.gif , as jai primenu, kad viskas tiutia suluzo ir mes ismetem. Bet kai ateina miegelio laikas, prasideda baisi isterija. Ji jau buvo ismokus savo loveleje uzmigti, uzsikloja pati, pasiema lelyte, ciulptuka, pieneli ir kuo graziausiai uzmiega. O dabar tik pamato pagalve ir kaldra - viskas, rieciasi, baisus klykimas, net neleidzia ant ranku buti supama, uzmiega tik man ant pilvo, apsikabinus kakla ir tiesiog isikniaubus i veida, bandai paguldyti iskarto prabunda ir viskas is naujo... Siandien galvoju viskas - rek kiek nori savo lovytej, visktiek uzmigsi, neistveriau to klykimo, siaip ne taip uzsupau. Dar baisiau - pirmadieni po atostogu griztam i lopseli, net nezinau kas ten darysis, niekas su ja ten nezais ir nesups.
Labai prasau patarkit ka daryti, ar laukti kol ji visai pamirs apie ciulptuka, ar duoti vel? Kita vertus, jeigu pripras miegoti tik man ant pilvo, tau jau geriau - ciulptukas. Gaila man vaiko verysad.gif
Atsakyti
vyresneli atpratinau puse nukirpus, oi verkimo buvo kad tiute suplyso, na bet pora dienu pasielvartavo ir pamirso, manau maziuka irgi taip pat atpratinsiu nes pats tikrai neatsisakys labai jau brangus jam daiktas yra soske biggrin.gif
Atsakyti
Ziuriu ciulptuko nukirpimas vieningai daugumai padeda, reikes ir mums pasinaudoti siuo patarimu smile.gif o kaip nusprendziat, kada jau laikas jo atsisakyti? Ar tiksliau, kada mazdaug jau laikas pradet atpratint? unsure.gif
Atsakyti
artejant antram gimtadieniui ciulptuka nukirpau taip, kad net is burnytes krito, ir paaiskinau, kad nuo didelio ciulpimo suplyso. Tai pati ji ismete, o po to kito paprase lotuliukas.gif . Bet kai ne gavo, ta diena truputi sunkiau uzmigo, o po to vis kasdiena lengvejo. Aisku man siek tiek kantrybes irgi reikejo, bet nieko tokio, svarbiausia tikslas pasiektas buvo. 4u.gif
Atsakyti
sveikos.gal mane palaikysit silpna,bet duodu tute vaikui tada kai jau neimanoma susitarti-zyzia,ima ko nereikia ir t.t. o kai tute burnoj-ramiau.nezinau net...
Atsakyti
mes is tų laimingųjų kurios nereikia maziui tik kai einam miegoti as pati įkisu kad ramiau uzmigtų nors kai uzmiega ispjauna ir nebereikia jos ,o dieną net nepasigenda,gal būciau ir visai nedavusi bet kai dantukai dygsta lengviau uzmiega o mums tai tragedija dantukų dygimas ir temperatura ir slogos ir gerkle ir viduriavimas,kazkas baisaus, doh.gif
Atsakyti
Nu vat mano kantrybe baigiasi ir pradejau duoti soskes diena. Jau 2 savaites ir kasdien vis reciau praso thumbup.gif Pirma diena buvo sunkiausia, nes reikalavo pastoviai ir reikeju uzimti vaika. O dabar tik kai zyzia papraso. Paaiskinau, kad soske bus pries miega tai ir laukia biggrin.gif
Greit reikes ir pries miega neduoti blush2.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu ir aš patirtimi smile.gif Tiksliau vyro.
Mažiui buvo 1,7 m, kai vyras sugalvojo jį atpratinti nuo soskės. Tiesiog išmetė, kad nebūtų pagundos nesusilaikyti smile.gif Kai sūnelis pradėdavo reikalauti, vyras sakydavo, kad tu jau didelis, tau nereikia, mama nečiulpia, sesė nečiulpia, tėtis nečiulpia. 2 naktys buvo labai sunkios, trečią vakarą mažius pats pradėjo "mama ne, tetis ne, asia (sesė biggrin.gif ) ne, dėdė ne. Žodžiu vardindavo visus, kurie nečiulpia. Tą naktelę dar prašė, bet tėtis vėl savo giesmelę: mama ne ir t.t. Po savaitės jau visai nebereikėjo.
4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
pasidalinsiu ir aš patirtimi: pirmąjai daviau čiulptuką tik nuo 4 mėn., tiesiog prisiskaičiau kodėl jis blogis duoti iš karto, tada džiaugiausi, nes vaikas buvo jautrus, ir čiulptukas daugely situacijų gelbėdavo, turėjom 3, tai visur vežiojomės, kad būtų po ranka, nes tiesiog jo labai labai reikėjo, o 10 mėn. pastebėjau momentą, kai čiulptuko kaip ir nebereikėjo taip stipriai, dažnai net pati pamiršdavo, ir paslėpiau aš juos, dar kelis momentus mačiau, kad jai kaip ir reikia jo, bet nemoka pasakyti ko reikia, (aš apsimečiau, kad nesuprantu), duodavau krūtį, nes maitinau, taip nusiramindavo, ir apie čiulptuką pamiršom. Tiesiog reikia išlaukti tinkamo momento, ir negrįžti atgal. Nes mačiau, jei būčiau davusi ir toliau, o grįžti kelios pagundos tikrai buvo, tai būtų neatsisakiusi pati ir iki 3 metų, nebent drąstiškai.
Atsakyti