Įkraunama...
Įkraunama...

10 mėnuo

Bet ydomu ,kad diena ramus ,geras ir linksmas vaikis ir visai neverkia ( nebent ussigauna ar ko nors reikalauja ) thumbup.gif , o vat apie kokia 2 h nakties viskas ir prasideda ,bet as pastebejau ,kad ji suverkia labai staiga lyg butu ko issigandusi , sakau gal ka susapnuoja baisaus g.gif ,nes dantukai net nesiruosia dykti( smegeneles nei pabalusios ,neipatinusios ) schmoll.gif , valgo labai gerai . O ka tu rekomenduotum duoti nuo skausmo? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 08 16, 10:12)
O ka tu rekomenduotum duoti nuo skausmo? bigsmile.gif

rekomenduoti negaliu, nes ne daktaras esu, bet aš duodu ibufeno arba paracetamolio žvakutę kišu.
Atsakyti
Mes irgi siuos preparatus vartojam, kai labai striuka buna unsure.gif
Atsakyti
Labas mamytės mirksiukas.gif Šiandien mano berniukas labai gerai miegojo thumbup.gif Aš irgi kartais jei ir nėra temperaturos bet matau kad vaikui skauda paracetomolio žvakute duodu,dar Viburkolio,bet nelabai padedavo tas Viburkolis.
Geros dienos mamytės 4u.gif
Atsakyti
As patepu dantenas medum, jam patinka ir padeda. Dar jeigu tik labai piktas ikisu Virbucoli, bet jeigu verkia su asarom ir matau, kad tikrai skauda kisu paracetamoli. Jam viskas veikia thumbup.gif , bet aisku nepiktnaudziauju schmoll.gif , o tu zaislu, kurie skirti pasikasyt dantenom, tai maniskui gali ir nebut, grauzia viska, o siu nemegsta doh.gif

Kai auga dantu nervai ir kraujagysles ,dantenos dar ir nebuna patine (as taip zinau), jos paskui pasikeicia. Nors jus gal zinot geriau 4u.gif

inrinke, kaip pasiruosimas krikstynoms? Jusu 23 diena? Kaip ir pas mus, tik skirtingose vietose 4u.gif
Atsakyti
As truputi esu pries vaistukus tokiem maziukam ,bet zvakutes iruriuka gal ir gerai ax.gif , vakar daviau 5 laselius valerijono , smiko per pora sekundziu ,bet daugiau neduosiu nes miegojom nekaip kaip ir anas dienas tai kam juos girdyti irnesakyk.gif . Sendien jau du kartus pakisau po dusu , nezinau kiek dar kartu reikes doh.gif nes tik su pampu laksto ,o prakaituoja kai pasiutus doh.gif ir i kiemely teks vaziuoti tik kokia 7h vakare. NA GEROS JUMS VISIEMS DIENELES mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
Del dantuku formavimosi tai as ne ka geriau zinau nei kitos ,tik apziurejau ir taip nusprendziau ,bet gal as ir neteisi g.gif
Atsakyti
QUOTE(lendra @ 2008 08 16, 12:47)
As patepu dantenas medum, jam patinka ir padeda. Dar jeigu tik labai piktas ikisu Virbucoli, bet jeigu verkia su asarom ir matau, kad tikrai skauda kisu paracetamoli. Jam viskas veikia thumbup.gif , bet aisku nepiktnaudziauju schmoll.gif , o tu zaislu, kurie skirti pasikasyt dantenom, tai maniskui gali ir nebut, grauzia viska, o siu nemegsta doh.gif

Kai auga dantu nervai ir kraujagysles ,dantenos dar ir nebuna patine (as taip zinau), jos paskui pasikeicia. Nors jus gal zinot geriau 4u.gif

inrinke, kaip pasiruosimas krikstynoms? Jusu 23 diena? Kaip ir pas mus, tik skirtingose vietose 4u.gif

Oi, jau dabar vidurius suka.... lotuliukas.gif Siaip lyg ir viska susideliojau,bet ... Tikiuosi, viskas bus gerai ax.gif O kaip jums?
Atsakyti
QUOTE(Liuksus @ 2008 08 16, 07:56)
Mamytės, negi jūs nieko neduodat jei vaikas rėkia dėl dantų? Jei vieną kart surėkia, tai nesakau, patepi ar ką, bet jei verkia vis iš skausmo? Aš tai duodu tokiais atvėjais ir nematau nieko blogo.

man tai atrodo kuo maziau vaistu visokiu, tuo geriau. as saviskei nieko neduodu, jei skauda nebent patepu dentinox desnytes, pamasazuoju... o kad duoti kokio papacetamolio ar valeriono blink.gif tai net minties nebuvo.
o kad tokio amziaus leliukai prastai miega, virkauja per miegus, nereiskia, kad jiems skauda, tiesiog dabar jie daug viskuo domisi, ispudziu pilni, tai ir sapnuoja paskui neramius sapnus - normalu cia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo premium: 16 rugpjūčio 2008 - 13:06
QUOTE(premium @ 2008 08 16, 14:01)
man tai atrodo kuo maziau vaistu visokiu, tuo geriau. as saviskei nieko neduodu, jei skauda nebent patepu dentinox desnytes, pamasazuoju... o kad duoti kokio papacetamolio ar valeriono blink.gif tai net minties nebuvo.
o kad tokio amziaus leliukai prastai miega, virkauja per miegus, nereiskia, kad jiems skauda, tiesiog dabar jie daug viskuo domisi, ispudziu pilni, tai ir sapnuoja paskui neramius sapnus - normalu cia.

o nuo temperatūros paracetamolio irgi neduodat? o šiaip parašyta, kad ne tik nuo temperatūros, bet ir nuo skausmo, na nežinau, ar reikia kankinti, jei vaikas klykia ir už burnos griebiasi, na aišku, čia jau kiekvienos reikalas kaip ji pasielgs tokioje situacijoje. 4u.gif o man atrodo matosi pagal vaiko elgesį kada burnoje skauda, o kada kažko išsigasta ir dėl to verkia.
Dėl valerijono nežinau, juk lašiukai yra spirituoti kaip ir g.gif
Atsakyti
įsivelsiu į diskusijas dėl vaistukų biggrin.gif Aš irgi nieko neduodu. bet ne todėl, kadnusistačiusi prieš vaistus. Viburkolis mūsų neveikia. Overkia jis tik naktimis per miegus. Tai nelabai aišku, ar skauda ką, ar tiesiog "nervas jama", ar sapnuoja ką blush2.gif

o mums šianakt naktis tai buvo klaiki doh.gif Ne tik kad mažius zyzė visą naktį, tai ir dundulis visai netoliese trankėsi. Taip žaibuojant turbūt dar nebuvau mačiusi blink.gif

O ryte radom ir 7 dantuką. Po dantuką kasdien tuoj pilna burna bus biggrin.gif

O kiemuty šiandien mažius baloj taškėsi doh.gif Na, kads rubai šlapi, iš batukų vanduo bėga ir murzinas iki ausų - nieko tokio irnesakyk.gif Vaikui smagu lotuliukas.gif Nu bet kad sugalvojo iš tos pačios balos ir atsigerti blink.gif Tupiasi, lenkiasi, kiša nosytę ir bando sriūbtelėti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liuksus @ 2008 08 16, 12:28)
o nuo temperatūros paracetamolio irgi neduodat?

ji tik viena karta turejo temperaturos, tada daviau, nes buvo auksta, virs 38, jei butu zemesne, neduociau schmoll.gif
na, kad ji labai jau taip nesikankino g.gif o dantenu masaziukas ir dentinox gelbedavo. as pati vaistu stengiuosi nenaudoti nerimtiems dalykams kaip galvos skausmas ar pan., tai ir vaikui neduodu. jeigu butu kas rimta, tai aisku, duociau, bet kai kurios mamos pastoviai kisa zvakutes, jei vaikas neramus, to tai nesuprantu schmoll.gif .
Atsakyti
Labas vakarelis. Šiandien orai tai tiiiiikrai karši doh.gif Asfaltas tiesiog dega. Mažiukams irgi nelengva kada taip karšta.Gerai jeigu kur kaime,o čia mieste tai tikrai nėra ko kviepoti. Mes vakare išejom pasivaiksčioti bet ilgai nebūvom ,vistiek karšta. Dar ir mažiukas visa diena nepatenkintas. Nežinau kada pagaliau kiti dantukai pasirodis doh.gif
O aš nekada nekenčiu galvos skausmu ,išgeriu vaistu ...man užteko kai nėštumo metu vos ne iki vemimo kentiejau nežmoniškus galvos skausmus. Žinau kad negerai,bet kada negaliu net galvos pakelti jau negalvoju kad negerai.
Geriau vietoj valerjono lašiukus duoti Acosedum,heomopoatinius . Mano mažiukui tokius išraše neuropatologas, du lašiukus nakčiai. O 5 lašus valerjono,jeigu dar ir su etanoliu tikrai perdaug blink.gif Aš galiu tik patarti ,o jums spręsti mirksiukas.gif
Gero vakaro visoms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 16 rugpjūčio 2008 - 20:18