Įkraunama...
Įkraunama...

10 mėnuo

QUOTE(premium @ 2008 08 15, 10:39)
tai dantys turbut jau ir pas jus ateina bigsmile.gif

tikekimes kad tai dantys, antraip kaip cipliukas nusisausiu. o cia mano abu zuikiai


user posted image
Atsakyti
Labutis visoms smile.gif Ir mano mažiukas vakar užmigo ,o apie 23 vakao atsikele ir tik ašaros bega,ant ranko nenori,lovyteje nenori. Gal ir mums dantukai eina? Mes tik du ir turim, 8 mėnesio du išdygo ir viskas doh.gif Irgi kažkas su miegeliu atsitiko,gal ir pilnatis kaltas? g.gif mirasvendik labai mielas vaizdelis. Ir nepasakičiau kas jau tokia maža mergaite, pats tas thumbup.gif
Geros visoms dienos ir iki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mirasevindik @ 2008 08 15, 09:53)
tikekimes kad tai dantys, antraip kaip cipliukas nusisausiu. o cia mano abu zuikiai

koks vienaszuikis jau didelis bigsmile.gif o as vis bijodavau fotkes kelti, bet jei kitos kelia, ikelsiu ir as savo maziukes
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo premium: 15 rugpjūčio 2008 - 12:20
QUOTE(premium @ 2008 08 15, 12:12)
koks vienaszuikis jau didelis bigsmile.gif o as vis bijodavau fotkes kelti, bet jei kitos kelia, ikelsiu ir as savo maziukes

jo jau didelis bigsmile.gif

taviske ir didele wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirasevindik: 15 rugpjūčio 2008 - 12:46
QUOTE(mirasevindik @ 2008 08 15, 12:53)
tikekimes kad tai dantys, antraip kaip cipliukas nusisausiu. o cia mano abu zuikiai
user posted image



QUOTE(premium @ 2008 08 15, 14:12)
koks vienaszuikis jau didelis bigsmile.gif o as vis bijodavau fotkes kelti, bet jei kitos kelia, ikelsiu ir as savo maziukes
user posted imageuser posted image

Labai grazus ir mieli zuikuciai! thumbup.gif wub.gif Nejau tokie fainulkos naktimis mamytems neleidzia pailseti? thumbup.gif (juokauju, nes puikiai viska suprantu mirksiukas.gif )
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif ,maze11,uzjauciu del vaikiuko,mano drauges pypliukas 11men,uzsipyle sriuba uzplikoma ant smakriuko krutinytes,tai oioi kiek vaikas prisikamavo kartu su mama,ligoninei gulejo 2savaites,galvojo kad reiks persodint odele,bet kaip ir gyja.Sveikatytes jums. 4u.gif
mirasevindik ir premium,vaikiukai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .
mirasevindik,jums tikrai dantukai prades lyst,nes mano maziui lygiai taip pat buvo ir yra,suverkia is skausmo per miegus ir diena, ir nakti doh.gif ,o naktys pas mus kosmaras,sianakt kas val,nebezinau,reiks musiau lasiuku kazkokiu varvint,nes as busiu prie tu kur nori nusisauti doh.gif lotuliukas.gif
mirasevindikmergyte thumbup.gif ,nepasakyciau kad jin tau blogai valgo schmoll.gif ax.gif
Ksena isivaizduoju tave kraunant daiktus lotuliukas.gif ,man irig visko atrodo reikejo,tai dejau dejau daiktus doh.gif ,bet puse ju nereikejo lotuliukas.gif .Geru atostogu ir aisku oru 4u.gif
Ir vel namtis arteja ir vel baisu pagalvot kas bus verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lelka: 15 rugpjūčio 2008 - 16:58
Skambinau pazystamai gydytojai ( tik suaugusiu ) sake galima duoti kokius 5 lasiukus valerijono , kad ir patsai vaikutis nesikankintu , tik nepiknaudziauti , ekstra atveju ,ir patare su savo gydytoja pasikalbeti nes yra speceliu raminanciu laseliu vaikiukam tokio amziaus kaip musu .As sendien visai be miego , vis suverkia ir suverkia ,taip visa nakti blink.gif doh.gif , jeigu sendien taip bus ,man sakes wacko.gif mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 08 15, 19:53)
Skambinau pazystamai gydytojai ( tik suaugusiu ) sake galima duoti kokius 5 lasiukus valerijono , kad ir patsai vaikutis nesikankintu , tik nepiknaudziauti , ekstra atveju ,ir patare su savo gydytoja pasikalbeti nes yra speceliu raminanciu laseliu vaikiukam tokio amziaus kaip musu .As sendien visai be miego , vis suverkia ir suverkia ,taip visa nakti blink.gif  doh.gif , jeigu sendien taip bus ,man sakes wacko.gif  mega_shok.gif

o viburkolio žvakučių nebandėt?
mes dedam kai neramus mažius, bet kai kurie sako padeda tik tėvams (morališkai) na jos yra homopatinės, tai nemanau, kad blogiau bus ir jos yra nuo daug ko, kai dantukai dygsta kai vaikas neramus, temperatūra ir gal dar nuo ko nebeatsimnenu.

Pasirodom ir mes:
user posted image
user posted image
nemoku didelių įkelt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aura.: 15 rugpjūčio 2008 - 19:14
Sveikos, mamos.
Po truputeli ruosiuos krikstynoms, tai nieko nerasau, bet viska atidziai skaitau blush2.gif
Labai grazus vaikai 4u.gif
maze11, tikrai labai gaila kad tokia nelaime atsitiko verysad.gif , as jau seniai seniai uzdraudziau vyrui gert kava sedint, nes vaikai is visu gaunamu traumu daugiausiai apsiplikina kava doh.gif Tokia statistika. Na tikekimes kad viskas bus gerai ir jokiu demeliu ant veiduko neliks 4u.gif
Na pas maniski nauju pasiekimu nera: gal daugiau kalba savo kalba, dabar va-va-va mokosi tongue.gif , greiciau begioja - isibegeja per puse kambario ir krenta i kampa prikrauta pagalviu bigsmile.gif , moka pastatyti jau gana didele piramide, sudet dezutes viena i kita, zaislus i pintine, zaide su teveliu dideliam PC futbola blink.gif , dar dabar labai pamego "skaityt" savo knygeles thumbup.gif , bet... as turiu buti salia, vienas nezaidzia iskart iesko mamos ar tetes unsure.gif
Atrodo tuoj turesim 8 dantuka, na o viesuje iltiniai kaip buvo ispusti taip ir stovi. Lauke bunam ilgai... 3-4 val, jeigu oras geras, miega 1 karta, nors pvz. siandien 2. Jeigu 1 tai vakare luzta apie 20, o viena vakara nuejo miegot 19 blink.gif tai keles 5 doh.gif Valgo dabar normaliai, nors nepasakyciau kad daug, bet ir ne 3 saukstus thumbup.gif

Kazkaip buvau pamirsus dar viena blogo nakties miego priezasti - parazitai, ir ne tik kirminai. Papasakokit apie bloga miega gydytojams, kai eisit tikrintis. Kai kuriais parazitais galima uzsikresti ir mamos pilve doh.gif

Cipciuk, o kiek pas ja dantuku? Gal patepkit dantenas kokiu geliu ar net medum, jei nera alergijos, tikrai padeda. Tie suverkimai atsiranda kai dygsta dantukai (auga nervai).
Laikykites mamos, na o Ksenai GERO ORO 4u.gif
Atsakyti
Dantuku mes turime 6 ,bet jie visi isdygo be jokiu problemu, net nepajutome kaip islindo , taciau aisku ,kad kiti gali dykti ir kitaip g.gif , o del kirminuku geriau negasdink fear.gif , neduok dieve tfu tfu tfu , ir tas nemiegojimas jai tik savaite kai prasidejo ax.gif
Atsakyti
o mes radome 6 dantuką assa.gif

viburkolis mums nepadėjo, o seniau būdavo toks melisan sirupukas. deja, jo dabar nebėra verysad.gif o visi kiti tik nuo metukų unsure.gif Aišku, jei labai blogai ir pasitarus su gydytoja, gal galima ir ankščiau g.gif
O mūsų naktelės tokios - nuo kokios 24 val. persikrausto pas mus į lova ir iki ryto mioega ten. Tai jei pabunda kokį 1-2 kartus pavalgyti, sakau, akd miegojom gerai. Blogos naktys būna kai per miegus verkšlena, "guodžiasi", ropinėja po lovą. O vieną kartą ne ir už lovos užkrito doh.gif Viskas baigėsi sėkmingai, tik belįstadmi iš ten tetį pažadinom ax.gif

o iš naujų "triukų", tai mokomės katutes.Niekaip nepavyksta - tik mojuoja rankytėm ir juokiasi. Geriau pavyksta, kai tai bando daryti su pėdutėm. Paima jas rankom ir beveik pataiko lotuliukas.gif

Na, ligoniukai, sveikit ir daugiau nesirkit 4u.gif
Gerų atostogų ir oro atostogaujantiems
Ir visiems ramios naktelės

Ai, tiesa, dabar pilnatis, tai jautresni vaikiukai gali reaguoti ir į tai, ypač jei naktis giedra smartass.gif
Atsakyti
Mamytės, negi jūs nieko neduodat jei vaikas rėkia dėl dantų? Jei vieną kart surėkia, tai nesakau, patepi ar ką, bet jei verkia vis iš skausmo? Aš tai duodu tokiais atvėjais ir nematau nieko blogo.
Atsakyti