Įkraunama...
Įkraunama...

10 mėnuo

QUOTE(Liuksus @ 2008 08 14, 14:20)
tai kad jau vaikšto biggrin.gif

o man sake prades vaiksciot nulips nuo ranku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(premium @ 2008 08 14, 17:02)
o man sake prades vaiksciot nulips nuo ranku doh.gif

na, mažiau, bet arba vaikšto, arba ant rankų, sėdėt nesėdi, vienas neužsiima, nepasižaidžia, reikia užiminėt ir juokinti, kitaip scena ohoho, kad 15min palikt tai net minties nėra, nes užsiklyktų negyvai. O vaikščioti ilgai juk negali, dar ką tik pradėjo, tai pavargsta greitai, bet kadangi puikiai žinom, kad laikas labai jau greitai bėga, tai kiek čia tai truks irnesakyk.gif
Atsakyti
skundziausi kad maniske lenda prie dvd, tai dabar rado rozete doh.gif sakau jai kad negalima, tai galva sukioja ir vistiek lenda. tada per rankute suduodu tai tik juokiasi ir toliau ciupina doh.gif laikiau jos rankas, tai tada bando paragaut rozetes doh.gif nu taip ir mokinasi kad negalima lotuliukas.gif neklauso visai.
Atsakyti
Labas vakaras mamytės smile.gif Ojojo kokia nelaime atsitiko su mazes vaikelių. unsure.gif O jau įsivaizduoju kaip mamai po tokio atsitikimo sunku. Svarbiausia kad gydytojai sako kad viskas būs gerai.O mažiukas mažas, greitai pamirš ,o jau teveliams tai visam gyvenimui prisiminimas išliks. O kad mažiukai tampa vis aktyvesni ir jaudresni tai faktas. doh.gif Dabar beveik visi vaikai tokie ,o mažiukus kurie dar nežino ir nesupranta bet jau aktyviai tyrinėja pasaulį reikia saugoti ir stebėti pastoviai .
Mano irgi toks kaip ir visi. Visur lenda,visko jam reikia, prie teliko,prie kompo ...Visur jo pilna. Spintelius irgi atidaro, ropoja kaip Šumaheris ,paskui pasieke savo tyrinėjimo objektą atsistoja ir pradeda doh.gif Jau ir puodus iš staliuko pradejo traukti ,gerai aš spejau jos pagauti. Isivaizduojat koks būtu triukšmas jeigu visi mano puodai ant pliteliu nukristu. Bet mažiui tik to ir reikia tongue.gif Galėčiau rašyti ir rašyti apie pypliuko išdaigas galvoju ir viso puslapio neužtektu biggrin.gif
O mes pirmadieni į Palangą važiuosim tai pačios žinote kiek visko reikia. Vyras jau jokauja kad gal reikia priekabą paskolinti? Tiek daiktu vęžti reikia biggrin.gif Nemoku aš paimti to ko reikia,visada kai pradedu krauti lagaminus ir to reikia ir to gal reikės. Va ir išeina 10 maišų ir pora tašių hihihi.gif Mano vyresnėlis jau galvoja kiek mašinyčių ims kiek kamuolių...Vienu žodžiu Jeralašas.
Gerai mamytės gero vakaro ,o ypač maze11 sveikit ir dar karta sveikit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 14 rugpjūčio 2008 - 21:30
Nu mano jau senojai vaiksto, bet praso ir nesti ir zaisti kartu nori. man tai kai pripratau tai nesunkus.jei kas paklausia ar nesunku,tai sakau kaip mamai gali butu sunkus savas vaikas lotuliukas.gif lotuliukas.gif . o vakar tai toks piktas buvo, pavaiksto ir vel mama ap ap doh.gif doh.gif , tai ziuriu kad 9dantukas jau islindo ir pakeliui 10 thumbup.gif ,tai gal kai islys ramesnis bus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andren: 14 rugpjūčio 2008 - 22:47
Oi !!! siaip ne taip uzmigom doh.gif , dvi su puse valandos kankinosi mano maze swoon.gif , kol atsijunge , dar truputi ir turbut buciau davusi nabagiai valerijankes ( ir sau tuo paciu hihihi.gif ), nuo gimimo pirmas kartas , kad taip ilgai reikejo migdyti blink.gif , kambariuose 25 silumos pasiusti galima aggressive.gif . Na ir naktele laukia , pasiruosiau du buteliukus su vandenuku maziai ,kad neuzstrokstu ir be pampo nuoga dupce palikau ,tegul nors truputi prasivedina. Susitiksim rytoj , iki wacko.gif
Atsakyti
Sveikos, supermamos hi.gif .
Sulaukem 10 men. thumbup.gif Sunelis vaiksto nesilaikydamas, dukryte tik pasilaikydama arba vedama bigsmile.gif . Turim vis dar po 6 dantukus mirksiukas.gif .Kalbam savo kalba labai daug, parodom ir pasakom ate, ate. Mylim vienas kita, apsikabinam ir duodam pa lotuliukas.gif
Geros visoms dieneles oro_buckis.gif
Labai atsiprasau, bet jau yra paskelbta si tema blush2.gif Nepastebejau, o panaikinti nemoku blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inrinke: 15 rugpjūčio 2008 - 08:11
Labas rytas, mamyte! biggrin.gif
Mums jau 10 men thumbup.gif .Na, su ta nauja tema tai kazkokia nesamone isejo blush2.gif . Mano vyriausioji dukra pasidarbavo blush2.gif .
Uzaugom dideli: sunaus ugis76 cm, svoris 10kg.200g, dukryte gerokai stambesne-79 cm, svoris 13 kg doh.gif . Vos pakeliu lotuliukas.gif
Geros visoms dieneles bye1.gif
Atsakyti
sveika risijungus, inrinke 4u.gif

o mūsų naktelė ir vakarinis užmigimas kažkaip keistai gerai praėjo g.gif Be didelių blaškymųsi ir verkšlenimų biggrin.gif Gal todėl, kad iš vakaro vakarojom lauke kelias valandžikes ir mamka d-light buteliuką išdėrė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(la_bamba @ 2008 08 15, 10:14)
sveika risijungus, inrinke  4u.gif

o mūsų naktelė ir vakarinis užmigimas kažkaip keistai gerai praėjo  g.gif Be didelių blaškymųsi ir verkšlenimų  biggrin.gif Gal todėl, kad iš vakaro vakarojom lauke kelias valandžikes ir mamka d-light buteliuką išdėrė  blush2.gif

o pas mus kazkas negerai verysad.gif dukra verkia per miegus, ir ne tik nakti, bet ir dienos miege. ir siaip verksniukas pasidare cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirasevindik: 15 rugpjūčio 2008 - 10:27
Dar viena tokia naktele ir as mega_shok.gif , dievazi valerijankes duosiu mad.gif
Atsakyti
QUOTE(mirasevindik @ 2008 08 15, 09:26)
o pas mus kazkas negerai  verysad.gif dukra verkia per miegus, ir ne tik nakti, bet ir dienos miege. ir siaip verksniukas pasidare cray.gif

tai dantys turbut jau ir pas jus ateina bigsmile.gif
Atsakyti