Įkraunama...
Įkraunama...

10 mėnuo

QUOTE(indria @ 2009 02 23, 13:54)
saunuole thumbup.gif  dieve, kiek cia visi dantu turi doh.gif  mes dar nei vieno biggrin.gif


bus tu dantuku irnesakyk.gif ,drauges vaikui irgi pradejo velai dygt,po to,kai pasipyle dantukai,tai beveik mus davijo

QUOTE(NEW MAM @ 2009 02 26, 22:22)
O mes net ir pampersa patys bandome nuimti biggrin.gif  Paima tarp koju uz pamperso ir traukia lotuliukas.gif



musiske irgi,jei tik nuoga su pampersu isrengi,tai plesia ta pampersa kiek imanydama nuo klyniuko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(NEW MAM @ 2009 02 27, 00:22)
O mes net ir pampersa patys bandome nuimti biggrin.gif  Paima tarp koju uz pamperso ir traukia lotuliukas.gif

pampersa maniškis irgi bando nuimti didis.gif
Atsakyti
Darija dar su liezuviu sposus isdarineja tongue.gif Iskisa kiek tik gali , nukreipia i sona ir giliai kvepuoja pro burna . Kartais ir galva i visas puses krato. lotuliukas.gif Vyras pirma karta ziurejo pasimetes, prase gydytojos paklausti ar tai normalu lotuliukas.gif Arba isgirsta muzika ir linguodama suka galva. biggrin.gif Mna tai faina! As irgi prisijungiu priejos sokio, tai tada juoko buna vaikui lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
Oi kaip cia smagu pas jus thumbup.gif . Maniskis tai irgi sukina galvyte i visas puses. O kai muzika groja, tai net su galva ir visas kunelis pradeda judet lotuliukas.gif . Nusprendem pirkt pianina. Sakom gal muzikantas uzaugs lotuliukas.gif . Jei ne vaikas, tai mama ismoks groti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .

Mamytes, gal kvaila ax.gif klausima uzklausiu: ar dar maitinate?

Ar mazyliai pripazista butelaiti? Mano ne verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kipriete: 27 vasario 2009 - 11:06
QUOTE(Kipriete @ 2009 02 27, 12:04)
Mamytes, gal kvaila ax.gif  klausima uzklausiu: ar dar maitinate?

Ar mazyliai pripazista butelaiti? Mano ne verysad.gif


Jeigu maitinate krutimi, tai nenuostabaus, kad vaikiukas nepripazysta butelio ax.gif
Beje, as maitinu dar, ir maniskis taip pat nepripazysta jokiu buteliuku ir soskyciu, nebent buteliukas su spec. kandikliu, tada atsigeria kokio vandenuko ar arbateles smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukasx: 27 vasario 2009 - 11:23
QUOTE(Kipriete @ 2009 02 27, 13:04)
Sveikos,
Oi kaip cia smagu pas jus thumbup.gif . Maniskis tai irgi sukina galvyte i visas puses. O kai muzika groja, tai net su galva ir visas kunelis pradeda judet lotuliukas.gif . Nusprendem pirkt pianina. Sakom gal muzikantas uzaugs lotuliukas.gif . Jei ne vaikas, tai mama ismoks groti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif .

Mamytes, gal kvaila ax.gif  klausima uzklausiu: ar dar maitinate?

Ar mazyliai pripazista butelaiti? Mano ne verysad.gif

maniškis irgi galvyte sukina ,išpradžiu buvau persigandusi galvojau gal kas negerai,bet daktarytės paklausiau sakė nėra ko jaudintis tai jonaujas judesiuks smile.gif irgi mėgsta pasimaiviti lotuliukas.gif
aš tai pat maitinu ,ira da čia maitinančiu mamyčiu clap.gif
Atsakyti
QUOTE(vygita @ 2009 02 27, 12:22)
maniškis irgi galvyte sukina ,išpradžiu buvau persigandusi galvojau gal kas negerai,bet daktarytės paklausiau sakė nėra ko jaudintis tai jonaujas judesiuks smile.gif irgi mėgsta pasimaiviti lotuliukas.gif
aš tai pat  maitinu ,ira da čia maitinančiu mamyčiu  clap.gif

Mes dar turim beda. Is kruties valgom tik miegodami. Cia jau mano klaida. Jei nemiega, tai kanda biggrin.gif
Pas mus mazai svoris 8 - 9 men. augo. Todel nusprendziau duoti ir misinelio. Tai beviltiskai kovojom su butelaiciu. Todel pradejau tankiai ir daznai maitinti ne tik savo pieneliu, bet ir papildomu maisteliu. Vaikinas priaugo 500g.
Ar duodate pieno produktu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kipriete: 27 vasario 2009 - 11:35
QUOTE(Kipriete @ 2009 02 27, 11:34)
Ar duodate pieno produktu?

duodu varskes ir smaaarkiai praskiesto pieno ax.gif
Atsakyti
QUOTE(indria @ 2009 02 27, 12:40)
duodu varskes ir smaaarkiai praskiesto pieno ax.gif

O koki pieneli jei nepaslaptis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kipriete @ 2009 02 27, 12:34)
Mes dar turim beda. Is kruties valgom tik miegodami. Cia jau mano klaida. Jei nemiega, tai kanda biggrin.gif
Pas mus mazai svoris 8 - 9 men. augo. Todel nusprendziau duoti ir misinelio. Tai beviltiskai kovojom su butelaiciu. Todel pradejau tankiai ir daznai maitinti ne tik savo pieneliu, bet ir papildomu maisteliu. Vaikinas priaugo 500g.
Ar duodate pieno produktu?


O kiek svere jusu vaikinas 8-9 men., kad sakot mazai priaugo?
Mano sunus tai 9 men. svere 10 kg, o 10men. - 10,2kg, bet tai tikrai nereiskia, kad reikia misinuko duoti, juk svoris pagal amziu tai normalus, nesvarbu, kad tik 200g priaugo smile.gif Tik pirmais menesiais svarbus kiekvienas 100 g ax.gif Na, nebent jus jau norit nutraukti maitinima krutimi, todel ir keiciat MP misinuku.
O kas del pieno produktu, tai jeigu jusu vaikiukas nealergiskas pieno baltymui, tai galit bandyti varskytes, jogurto, pienuko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukasx: 27 vasario 2009 - 11:49
QUOTE(Kipriete @ 2009 02 27, 11:41)
O koki pieneli jei nepaslaptis? ax.gif

dazniausiai paprasta parduotuvini (2,5riebumo), tada skiedziu 1:3, o jei gaunam kaimisko tai skiedziu 1:5, 1:6 smile.gif istikruju nezinau kaip reiketu (apskritai zinau kad rekomenduojama tik nuo metu karves piena duot), bet kadangi ji pas mane niekam (tfu tfu tfu biggrin.gif ) nealergiska, tai duodu kaip paciai atrodo geriau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2009 02 27, 12:43)
O kiek svere jusu vaikinas 8-9 men., kad sakot mazai priaugo?
Mano sunus tai 9 men. svere 10 kg, o 10men. - 10,2kg, bet tai tikrai nereiskia, kad reikia misinuko duoti, juk svoris pagal amziu tai normalus, nesvarbu, kad tik 200g priaugo  smile.gif Tik pirmais menesiais svarbus kiekvienas 100 g  ax.gif Na, nebent jus jau norit nutraukti maitinima krutimi, todel ir keiciat MP misinuku.
O kas del pieno produktu, tai jeigu jusu vaikiukas nealergiskas pieno baltymui, tai galit bandyti varskytes, jogurto, pienuko  smile.gif

NA man gal tik atrode, kad mazai - per du men vos 400g. Bet is vaikucio matesi, kad truksta maistelio. Toks isblyskes buvo, nelinksmas, sonkauliukai islinde smile.gif . Tiesa ugis 9 men. 78 cm ax.gif .
Atsakyti