Įkraunama...
Įkraunama...

10 mėnuo

QUOTE(ritukasx @ 2009 01 29, 15:33)
O man is 5 bandytu kartu nepadare nei vieno  unsure.gif net negalejo jis pasedeti ant jo, pasodini - o jis stodavosi ir viskas  doh.gif Todel ir nusprendziau, kad jam dar per anksti tas naktipuodis  ax.gif Mes irgi pampersu nenaudojam, o daugkartines medziagines sauskelnes  ax.gif

Na mes susipazinom su naktipuodziu pries pora men, labai idomus daikciukas pasirode, bet pasodinus riesdavosi,keldavosi, nenorejo sedet,praejo kiek laiko ir nustojo priestaraut, ir pasodintas labai greit padaro! thumbup.gif
Taip ,kad manau kiekvienam vaikui svas laikas! 4u.gif
Svarbiausia neisgasdint pirmus kartus,o tik leist susipazint su nauju daikciuku! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingema @ 2009 01 30, 14:14)
Na mes susipazinom su naktipuodziu pries pora men, labai idomus daikciukas pasirode, bet pasodinus riesdavosi,keldavosi, nenorejo sedet,praejo kiek laiko ir nustojo priestaraut, ir pasodintas labai greit padaro!  thumbup.gif
Taip ,kad manau kiekvienam vaikui svas laikas!  4u.gif
Svarbiausia neisgasdint pirmus kartus,o tik leist susipazint su nauju daikciuku!  biggrin.gif


Tai taip, as irgi pradziai leidau tik susipazinti. Maciau, kad nenorejo sedeti, tai ir nesodinau. Na gal pavasari vel pabandysim ax.gif
Atsakyti
Mes irgi po truputi dedinejam nuo 9 men, nes pats nori, tai kai padaro, šypsosi ir ploja rankytėmis.Einam nuo 10 mėn. Dabar jau lakstom, žaidžiam ir gaudynių, ir slėpynių, tai mama ne kas doh.gif Naktį miegam prastai, vartomės, keliames, juokiamės doh.gif Keliamės ryte nuo 9 iki 11 h tame tarpe thumbup.gif gulamės 23h. pietų miegame pora kartų- nuo 30min - 2 h blush2.gif Valgome viską- mama bankrutuos doh.gif
Atsakyti
Na mes ir pratinames ant puodulio sestis,tik gaila kad ji spyriojasi ir nebesiseda ax.gif ji mieliau ant galvytes ji uzsideda ir tada mama gaudyk mane,ir laksto keturio biggrin.gif
Atsakyti
Mano pupai siandien 10 menesiu 4u.gif
Sveria 9.3 kg ir yra 76 cm ūgio smile.gif . Vis dar nevaikšto savarankiškai - reikia bent į pirštuką įsikibt, kad jaustųsi saugiau – tada jau mauna kiek kojos neša Išmoko užlipt ant pakilos, slenksčio, laiptų, o jei netyčia, kad ir neskaudžiai bumpteli ant užpakaliuko – tuoj lūpą patempia Kai nusibosta eit, apsisuka ir iškelia rankytes, kad ją pakeltume, užtenka pasakyt, kad einam pūkščia padaryt (šviesą pajunginėt) – tuoj sustoja ir iškelia rankas, kad ją pakelčiau... Taip pat, jei numeta kokį daiktą ir liepiu jai pakelt – pasilenkia ir pakelia Reiškia nemažai jau supranta smile.gif Ropot vis dar nesiruošia – tikriausiai ropos tik tada, kai jau tvirtai išmoks vaikščiot ax.gif
Labai pamėgo „lelia“ veidrodyje – kai tik paklausi kur „lelia“ – tuoj lekia prie veidrodžio, o ją pamačius džiaugsmingai sušunka „hlehlia“, labai mėgsta bučiuot savo atvaizdą veidrodyje, o mums „PA“ duoda gan nenoriai – labai jau reikia išprašyt.... Taip pat mėgsta iš lėlės atiminėt tiutę ir labai jai juokinga, kai aš jos tiutę įsikišu sau į burną, o kai ji atima imu verkt, tada vėl man kiša mirksiukas.gif
Naujas pasiekimas „BA-BA“ – kai konors nebelieka, aš sakau „baba nebėra“ – tada ji atverčia delniukus ir rodo išskietusi rankytes „BA-BA“. Tai pat, kai paklausiu – „kur tėtė arba kur močiutė?“ ir jei jų nėra namie – rodo „BA-BA“. lotuliukas.gif
Išdygo pirmieji dantukai 9 mėn. 9 dienų proga pasirodė pirmasis dantukas apačioj, už kelių dienų prasikalė viršuje iltinis, dabar jau turi abu iltinius ir 2 dantukus apačioj ir atrodo, kad visas ketvertukas dar viršuj kalasi Gal dėl to Emilija šiek tiek apsirgo, norisi jai vis daugiau šilumos ir meilės, nori, kad prieš miegą ją ant rankų pasupuočiau – atsigula kaip kūdikėlis ir užmiega, tada įkeliu į lovytę ir miega kuo puikiausiai O jei nesupus iškarto paguldau – vis sėdasi, keliasi ir zirzia – tikriausiai taip ant rankų prašosi wub.gif

Visi stebisi kaip jinai tai sutelkusi dėmesį žiūri „Paslapčių sodą“ ir „Teletabius“ – negali akių atplėšt nuo ekrano, tik veido mimikos vis keičiasi, labiausiai mėgsta Tabių saulytę – kai nusišypso – ji iš paskos sukrykštauja ir susigėdusi nuleidžia akis O iš „Paslapčių sodo“ labiausiai mėgsta Upsę Deisę ir Iglį Piglį – ypač kai jie dainuoja prisistatydami thumbup.gif
Kai ją palieku su močiute ar tetuku – labai manęs pasiilgsta, tik išgirsta balsą, kai pareinu – tuoj reikia eiti pas mane ir nuo rankų man nelipa, pas nieką neina, negaliu niekur pasodint, prilimpa ant kaklo, kad tik vėl nepabėgčiau
Labai fainai tyrinėja katiną Sheff‘ą pas močiutę, švelniai su pirštuku paliečia nosytę (Pypt padaro) ir paglosto kailiuką – tai katinas jos net nebijo taip kaip kitų vaikų thumbup.gif smile.gif

user posted image



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yolitux: 01 vasario 2009 - 23:05
yolitux, graziai viska aprasei, o ir lelyte labai simpatiska 4u.gif dideles jums sekmes pradedant savarankiskai vaikscioti. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(edditka @ 2009 02 02, 16:18)
yolitux, graziai viska aprasei, o ir lelyte labai simpatiska 4u.gif dideles jums sekmes pradedant savarankiskai vaikscioti. 4u.gif


Aciu, sekmes tikrai prireix mirksiukas.gif
Atsakyti
to yolitux,
labai lelyte grazia turit smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzekse @ 2009 02 04, 00:19)
to yolitux,
labai lelyte grazia turit  smile.gif  smile.gif  smile.gif


Didziulis dekui ax.gif smile.gif
Atsakyti
Mano maziukas vis dar vaiksto tik isikibes i baldus arba keturiomis! smile.gif
Bet viena diena, darydama valgyt pasigedau jo, kazkur isgaravo! g.gif ir tada toptelejo mintis: LAIPTAI!!! doh.gif Greitai nubegau, ogi stovi grazuolis, keturis laiptus uzlipes ir ruosiasi toliau... Vos sirdis nesustojo is baimes!!! unsure.gif
Teko isigyt vartus ir dabar laiptai maziukui neprieinami!!! thumbup.gif
Tai dar karta irodo,kad net sekundei negalime nusisukt nuo savo maziuliuku!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingema @ 2009 02 04, 13:53)
Tai dar karta irodo,kad net sekundei negalime nusisukt nuo savo maziuliuku!!!  4u.gif

Pritariu 100%.Taip mažiukai susipažysta su šiuo pasauliu smile.gif

O mes jau išauginom 8-tą dantuką biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes, ir mes jungiames prie jusu smile.gif Siandien mano mazylei 10 menesiu biggrin.gif Jie taip greit prabego, kaip viena diena smile.gif . Mazyle jau daug ka moka, labai gerai ropoja, net nespeju paskui begti, bet eina tik isikibusi i abi rankas, bet ir tai is karto kelius lenkia, nes nori tik ropoti smile.gif . Valgo viska, bet tik mano namuose gaminta maista ir tyreles, nieko pirktinio nevalgo. Labai megsta kas rugstu ir mesyte. Turi jau beveik 12 dantu, nes kruminiai jau kampucius isaugino, tai liko patiems visiems islysti smile.gif Siaip mano mergyte tikras angeliukas, labai gerute, nuo pat gimimo naktimis miega, niekada nereikejo nakti maitinti, tik dabar kartais tute iskrenta ar siaip koks dantikas suskauda tai prasibudina, miega tik savo lovytej, salia manes niekada neuzmigtu, ant ranku tuo labiau, tai tik duodi misinuko, po to tute ir palieki ja, o ji pati save ir uzsimigdo smile.gif Ant puoduko tai jau daro labai gerai, siandien dar i pampersa neprisidare, viskas i puoduka smile.gif Aisku reikejo pripratinti, bet ta pradejau daryti nuo 7 men, o mano kelios drauges kuriu vaikams jau po 1,5 metu dar daro i pampersus ir nesiruosia sedeti ant puodo, tai as manau, kad cia yra tik mamu apsileidimas ir tingejimas blush2.gif (niekam asmeniskai netaikau, cia tik amno nuomone smile.gif ) Tik norejau jusu paklausti ar ir jusu vaikuciai vaiksto ant pirstu galu? g.gif Nes mano mazyle tai taisyklingai dar nelabai kojytes deda, tai biski susirupinau.
Atsakyti