Įkraunama...
Įkraunama...

10 mėnuo

QUOTE(la_bamba @ 2008 08 13, 16:32)
a jos taip ir vadinasi - jogurto kapsulės. Ten tokios piliulės iš dviejų dalių, o viduje miltukai. Tai aš ją atidarau ir pusę miltukų išbarstau į šauikštelį su kokia varškyte ar koše. Taip po pusę per dieną.

lelka, sveikit ir gykit. taigi ne pirmą berniuką augini - negi anas ramesnis buvo ir be guzų užaugo  bigsmile.gif Nors mano merga turbūt dar daugiau guzų turėjo. Bachurka ir tiek ax.gif

Niu zinok as sakau ,kad pirmas sunus buvo ramesnis ir geresnis,o gal pamirsau jau tuos vargus lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes šiandie po pietų namie pradėjom vaikščiot kur tik mums reikia, o kai pradėjo tai nueina vienan galan poto atgal ir vėl..... na ankščiau namuose nelabai eidavo na nebent tik pora žingsnelių arba kai kvieti o šiandien gal pagalvojo ir nusprendė kam čia ropot ir su tokiu azartu eina wub.gif
na paskaitau kaip jus viską valgot, na mums dar toli iki jusų na man negaila ar netai, kad nusistačius, kad vaikui neduot ką mes valgo, jis pats nenori, nei tų dešrelių, gal neskanias nupirkau g.gif na ką duodam nuo savo stalo tai labai patinka šaltybarkščių juka su bulvėm, na ir bulvės su kefyru o daugiau nea schmoll.gif atrodo greičiau valgytu ką mes valgom.
Atsakyti
QUOTE(aura. @ 2008 08 13, 17:43)
Mes šiandie po pietų namie pradėjom vaikščiot kur tik mums reikia, o kai pradėjo tai nueina vienan galan poto atgal ir vėl.....  na ankščiau namuose nelabai eidavo na nebent tik pora žingsnelių arba kai kvieti o šiandien gal pagalvojo ir nusprendė kam čia ropot ir su tokiu azartu eina  wub.gif
na paskaitau kaip jus viską valgot, na mums dar toli iki jusų na man negaila ar netai, kad nusistačius, kad vaikui neduot ką mes valgo, jis pats nenori, nei tų dešrelių, gal neskanias nupirkau  g.gif  na ką duodam nuo savo stalo tai labai patinka šaltybarkščių juka su bulvėm, na ir bulvės su kefyru o daugiau nea  schmoll.gif  atrodo greičiau valgytu ką mes valgom.

na man siaip noras kad is vis ka nors valgytu, nes tokia dietininke, kad net baisu.siandien duvo sesele tai pasvere 8kg 900 gr. ugis 73cm. tai priaugom siek tiek. nekrenta svoris, bet vis gi taip nevalgyt blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirasevindik: 13 rugpjūčio 2008 - 18:02
QUOTE(mirasevindik @ 2008 08 13, 19:02)
na man siaip noras kad is vis ka nors valgytu, nes tokia dietininke, kad net baisu.siandien duvo sesele tai pasvere 8kg 900 gr. ugis 73cm. tai priaugom siek tiek. nekrenta svoris, bet vis gi taip nevalgyt blink.gif

Na musų ūgis 75 ir sveriam apie 9,4 kg. ir jau kiek tų mėnesių priauga po 200 gr. ir nepergyvenu ir valgom, nepasakyčiau, kad daug. Mes nuo gimimo po nedaug priaugam (pagal mano daktarę) o tavo panelė tai manau normalu, kad mažiau sveria, čia mano nuomonė, kaip ištikrųjų yra nežinau.
gal kur ir rašiai, bet nesusekiau, tai labai išranki ir po nedaug valgo. bet jei nedaug valgo (vistiek kažką gi suvalgo) tai gal užtenka, maniškis mažai valgo kai taip karšta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aura.: 13 rugpjūčio 2008 - 18:23
QUOTE(mirasevindik @ 2008 08 13, 18:02)
na man siaip noras kad is vis ka nors valgytu, nes tokia dietininke, kad net baisu.siandien duvo sesele tai pasvere 8kg 900 gr. ugis 73cm. tai priaugom siek tiek. nekrenta svoris, bet vis gi taip nevalgyt blink.gif



va va, kokios teisingos mintys . Mes irgi ne galiūnai - 8,6 ir 71. unsure.gif Nors jau antra diena valgo. O valarienei bandžiau pasiūlyti blynų su grietinyte. Tai grietinę kaip katinas valgo, o blynus sakė "valgyk pati" bebe.gif
Atsakyti
QUOTE(la_bamba @ 2008 08 13, 18:42)
va va, kokios teisingos mintys . Mes irgi ne galiūnai - 8,6 ir 71.  unsure.gif Nors jau antra diena valgo. O valarienei bandžiau pasiūlyti blynų su grietinyte. Tai grietinę kaip katinas valgo, o blynus sakė "valgyk pati"  bebe.gif

mes dar mazesnes, ir viskas gerai, juk tai viduriukas mirksiukas.gif . va, gal jau kartosiuos, bet cia mergaiciu svoriu lentele. (berniuku neissaugojau, nes neaktualu, bet galima atsekti pagal adresa, jei kam idomu).lentele
taigi viduriukas, as visai ir nesiekiu jos galiune padaryti g.gif
o siaip cia visokia info apie ugius, svorius ir pan, jei kam reikia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo premium: 13 rugpjūčio 2008 - 20:00
Nu nu ir galiūnai, tai ką tada man šnekėti doh.gif , suaugusių maisto neduodu, nes valgo ir šitą, valgom : atsikelia 6 ir geria pieno, po to jau po miego košę valgo, tada apie 13val. kokio jogurto (bet tą mažą indelį,dažniausiai dobilo) ar vaisinės tyrelės, po miego daržovienė su mėsa ir vakare pienas ar mišinys, atrodo ne taip jau monstriškai, bet sveriam 14kg, na aišku jis nuo pat gimimo porą kilų daugiau už kitus svėrė, bet 8kg mes svėrėm 2mėn...., na žinoma ir ūgis jo didelis, kai pažiūriu į kitus vaikučius, tai tokie mažučiai vežimukuose sėdi, o maniškis kaip caraitis doh.gif , nors lašinių pas jį nėra, bet stmabus, jau juokiamės, kad "savickas" auga lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liuksus: 13 rugpjūčio 2008 - 20:05
Mano anukyte sveria 12 kg. ugis 72 cm., ne storule ,bet tokia minkstute visa , nor jeigu taip valgys ir toliau gali buti kleckas . Tiesa ,bet mes dar vienos nevaikstom verysad.gif , tai gal paskui issilakstytu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liuksus @ 2008 08 13, 19:02)
bet sveriam 14kg

o gydytojai nieko nesako? nes cia jau gerokai virs ribu kaip ir g.gif 3 metu vaikas tiek turi sverti g.gif na, nebent is teveliu kas nors labai didelis, ar giminej galiunu yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liuksus @ 2008 08 13, 21:02)
Nu nu ir galiūnai, tai ką tada man šnekėti doh.gif , suaugusių  maisto neduodu, nes valgo ir šitą, valgom : atsikelia 6 ir geria pieno, po to jau po miego košę valgo, tada apie 13val. kokio jogurto (bet tą mažą indelį,dažniausiai dobilo) ar vaisinės tyrelės, po miego daržovienė su mėsa ir vakare pienas ar mišinys, atrodo ne taip jau monstriškai, bet sveriam 14kg, na aišku jis nuo pat gimimo porą kilų daugiau už kitus svėrė, bet 8kg mes svėrėm 2mėn...., na žinoma ir ūgis jo didelis, kai pažiūriu į kitus vaikučius, tai tokie mažučiai vežimukuose sėdi, o maniškis kaip caraitis doh.gif , nors lašinių pas jį nėra, bet stmabus, jau juokiamės, kad "savickas" auga lotuliukas.gif


blink.gif Tikrai kad caraitis biggrin.gif Nors pagal aprasyta dienos meniu valgo sakyciau normaliai- nei per daug nei per mazai. Gal stambus kaulai g.gif

Atsakyti
QUOTE(premium @ 2008 08 13, 22:44)
o gydytojai nieko nesako? nes cia jau gerokai virs ribu kaip ir g.gif 3 metu vaikas tiek turi sverti g.gif

o ką jie turėtų pasiūlyti daryti tokiu atveju? dietą pritaikyti?

QUOTE(rence25 @ 2008 08 13, 23:32)
Gal stambus kaulai g.gif

Kaulai stambūs, nes jei būtų smulkūs ir toks svoris, tai būtų tešlinis, vien lašiniai, taip jau bent man atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liuksus: 14 rugpjūčio 2008 - 07:49
karsta.gif tai nesam mes tokios jau ir mazos. o maniau kad cia tik ji toks vabaliukas. perskaiciusi jusu postus nusiraminau. bet tame esme kad ji nevalgo mesos su darzovemis, o jug toks pirskiukas turetu gauti ir to ir to g.gif na nieko gal kai dantys isdygs valgyt pradesim, o gal pas aukle prades valgyt, nes sako kai mato kad kiti vaikai valgo tai ir patys kabina, nes man jau i darba laikos, nes DK ilgiau nelaiko verysad.gif o vis dar noretusi parioksoti namie su maze blush2.gif
Atsakyti