Įkraunama...
Įkraunama...

10 mėnuo

assa.gif mes jau i kita menesiuka zengiam ... ate
Atsakyti
QUOTE(lina.pukotukas @ 2008 10 27, 13:22)
assa.gif  mes jau i kita menesiuka zengiam ... ate

iki pasimatymo mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
Mums greitai bus 10 mėnesiukų. Mes jau:
*Mokam daryti ir sakyti "ate";
*Sakom "Tete", "ate", "mama", "ne", "ija ija"(tai reiškia virė virė košę biggrin.gif );
*Mokam duot bučiuką;
*Daryti "Mylu mylu";
*Parodyti, kaip dukrytė verkia verysad.gif;
*Ropojam visur ir einam aplink baldus;
*darinejam visus stalčius ir raunam gėles doh.gif ;
*Turim 4 dantukus;
*Miegam nuo 22h iki 10h;
*Valgom mišinuką, įvairias košytes, kartais įlendam į mamytės lėkštę;
*Nenorim būti su niekuo, tik su mamyte (kartais nesuprantu, kaip aš jai neatsibostu tongue.gif )

O dėl tų lašiukų, tai tegu nesupyksta ta mamytė, bet aš nesuprantu, kaip tokio amžiaus sav vaikui galima duoti kažkokius vaistus nuo nervų ir slopinti nervinę sistemą unsure.gif Na, nemiega lovytėj, tai nemiega, siūlau miegoti kartu, o kas čia tokio unsure.gif Maniške irgi nemėgsta, kai vieną lovytėj palieku, tai dabar veduosi kartu į tualetą biggrin.gif ir problema išspręsta. O kad verkia kai reikia miegot, tai gal pabandykit užimt kuo nors, pažaist ir nemigdyt tuo metu, gal mažiuke tuo metu nenori miegučio, juk augant vaikui, jsi miega vis mažiau g.gif

Aš tai pabandau pamigdyt ir jei nemiega, tai ir nemigdau, užtai po valandos kai lūžta, tai lūžta 4u.gif Na, gal ne man kalbėt, kai aš nežinau, kas yra supimas, bet kiekvienas vaikutis kitoks, ir mano nuomone, ne vaistukus vaikui reikia girdyt, o ieškot sprendimo kitur 4u.gif Pabandykit 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atisa: 30 spalio 2008 - 00:06
sveikos mamytes,


norejau paklaust ar jusu vaikuciai daug savo skiemenu?ar ploja katutes, sako ate?mes kazko tinginiaujam, ate sakom bet nerodom, tai idomu paliko ar cia tokie vieni esam zioplinejantys ax.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2008 11 02, 14:08)
sveikos mamytes,
norejau paklaust ar jusu vaikuciai daug savo skiemenu?ar ploja katutes, sako ate?mes kazko tinginiaujam, ate sakom bet nerodom, tai idomu paliko ar cia tokie vieni esam zioplinejantys ax.gif  g.gif

Mano berniukas gimęs 2008-01-02,tai sako daug skiemenų,bet nerodo ate,nebent nevalingai,bet pasako,nors nesu tikra,kad sąmoningai.Katučių neploja,bet tikrai nemanau,kad žiopliukas.Ir jūs ne žiopliukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neringagin @ 2008 11 02, 19:33)
Mano berniukas gimęs 2008-01-02,tai sako daug skiemenų,bet nerodo ate,nebent nevalingai,bet pasako,nors nesu tikra,kad sąmoningai.Katučių neploja,bet tikrai nemanau,kad žiopliukas.Ir jūs ne žiopliukai 4u.gif



na tai reiskia tinginiukai ir tiek mirksiukas.gif , na tikiuosi greitu laiku nustebins mama ir pademonstruos ka moka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2008 11 02, 15:08)
sveikos mamytes,
norejau paklaust ar jusu vaikuciai daug savo skiemenu?ar ploja katutes, sako ate?mes kazko tinginiaujam, ate sakom bet nerodom, tai idomu paliko ar cia tokie vieni esam zioplinejantys ax.gif  g.gif


Mes sakom ir rodom, bet juk visi vaikuciai skirtingi 4u.gif Uztat jus jau 7 danciukus turit, o mes tik 4 ax.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Mano sūnelis ir pasako, ir parodo atia, tačiau tikrai ne visada. Jam priklauso nuo nuotaikos tongue.gif Dar pasako bum, kai pargriūna. O dantuko dar nei vieno neturi...
Atsakyti
na atejom atsisveikinti mirksiukas.gif iseinam jau i 11menesi 4u.gif
atia atia atia 4u.gif
Atsakyti
siandien suejo lygioai 10 menesiu

eina visur besilaikydama, o kai buna geros nuotaikos pasileidzia ri paeina 8-10 zingsneliu nesilaikant
daro ate ate
du dantys islinde, lenda visa eile virsuje, todel kenciam auksta temperatura
zodziu pasakyti jokio nemoka
iesko paslepto daikto
moka pirsteliu parodyti kur yra meskiukas
susiranda savo tiute, pakalusus kur ji, eina ieskot
labai nori valgyti savarankiskai

kas cia dar? g.gif nepamenu
Atsakyti
Labutis.Na mums irgi jau 10 menesiuku suejo
thumbup.gif Valgom visokias koses,grauziam barankas,obuoliukus,duoniukus ir t.t.Nakty miegam visa nuo 5 menesiuku,tik dabar sergam ,tai kosulys ir sloga neleidzia ramiai miegoti.Ropojam keturiom.kur tik galim ysikibt,tai atsistojam, o savarankiskai vaiksciot dar nebandom.Uztat su stumduku labai gerai sakasi vaiksciot ir labai patinka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Mokam rodyti ate,ate,beda,beda..... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Plojam katutes nuo 6 menesiu,tetis ismokino ciaudeti,tai kai pats nusiciaudai ,tai ir maziuke suraukia nosyte ir prunkstelna,atsieit ciaudo doh.gif doh.gif doh.gif Okalbeti tai tik te,te ir mam,mam iseina kol kas.Tai tokie musu pasiekimai biggrin.gif biggrin.gif :DTiesa turim keturis dantukus. mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kirbe: 06 lapkričio 2008 - 14:01
Mano mažiukė šiandien viena perėjo skersai virtuvę gal kokius 4 kartus clap.gif
O šiaip dar sakm "Ačiū", tai dabar neša viską, ką randa namuose, deda mamytei į rankas ir sako "ačiū" lotuliukas.gif
Atsakyti