Įkraunama...
Įkraunama...

10 mėnuo

sveikos mamytes.gal kuri pasinaudosit patarimu del isutimu,kai auginau pirma vaikuti susdavo daug,prausdavau ir prausdavau uzpakaliuka,ir nieko dar daugiau.nepadejo nei pudros nei tepalai niekas.kazkas patare atvirinti aliejaus ir tepti,ir ka jus manot ,padejo. rolleyes.gif dabar auginu trecia,naudoju dregnas serveteles,odele nezino kas yra issutimas,vanduo dziovina odele tai tikrai ne geriausia iseitis. smile.gif
Atsakyti
o mes negalim daznai naudoti dregnu sereteliu, nes is karto raudonas uzpakalaiukas, o ir sauskelnes jau recias pakeitem...
Atsakyti
QUOTE(scholastika @ 2008 10 08, 09:47)
o mes negalim daznai naudoti dregnu sereteliu, nes is karto raudonas uzpakalaiukas, o ir sauskelnes jau recias pakeitem...

drinks_cheers.gif visiskai sutinku.Mes irgi negalim naudoti tu dregnu serveteliu, nes iskart sureguoja, o kaip butu patogu ypac kelionej, ale mums tai schmoll.gif
Atsakyti
O mums tai nieko.Visos serveteles tinka thumbup.gif Zinoma su vandenuku irgi padraugaujam,bet dazniausiai servetelem ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes ir 10 menesiu vaikiukai 4u.gif , mums irgi jau sestadieni suejo 10 men. Mokam isikibus i baldus vaiksciot, buciuotis, atia padaryti, slepyniu zaist, teciui i kavos puodeli spurga imest biggrin.gif ir dar visokiu gudrybiu, tik neturim dar dantu g.gif Bet istikruju norejau jusu mamytes paklaust patarimo: kaip reguoti 10 men. vaiko bandymus oziuku metu mustis, su rankele duoti kur pakliuvo, nesvarbu:mama, tetis, mociute. Ar cia nesamoningai gaunasi, ar cia naturali pykcio israiska? Namie tokiu dalyku nemato, net balso nekeliam su vyru kai vaikas gali girdeti. Visi konfliktai sprendziami ramaus pokalbio metu, tad is kur vaikas istrauke, kad galima mustis, ir kazko taip reikauti? esu pasimetusi... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rugsėja @ 2008 10 12, 21:08)
Sveikos mamytes ir 10 menesiu vaikiukai 4u.gif , mums irgi jau sestadieni suejo 10 men. Mokam isikibus i baldus vaiksciot, buciuotis, atia padaryti, slepyniu zaist, teciui i kavos puodeli spurga imest  biggrin.gif ir dar visokiu gudrybiu, tik neturim dar dantu  g.gif  Bet istikruju norejau jusu mamytes paklaust patarimo: kaip reguoti 10 men. vaiko bandymus oziuku metu mustis, su rankele duoti kur pakliuvo, nesvarbu:mama, tetis, mociute. Ar cia nesamoningai gaunasi, ar cia naturali pykcio israiska? Namie tokiu dalyku nemato, net balso nekeliam su vyru kai vaikas gali girdeti. Visi konfliktai sprendziami ramaus pokalbio metu, tad is kur vaikas istrauke, kad galima mustis, ir kazko taip reikauti? esu pasimetusi...  verysad.gif

Maniškė irgi paskutiniu metu pradėjo ožius rodyt, reikalauti visko rėkimu, spyriotis, bet aš manau, kad tokiu metu vienintelė išeitis nekreipti dėmesio.
Atsakyti
QUOTE(Rugsėja @ 2008 10 12, 22:08)
Sveikos mamytes ir 10 menesiu vaikiukai 4u.gif , mums irgi jau sestadieni suejo 10 men. Mokam isikibus i baldus vaiksciot, buciuotis, atia padaryti, slepyniu zaist, teciui i kavos puodeli spurga imest  biggrin.gif ir dar visokiu gudrybiu, tik neturim dar dantu  g.gif  Bet istikruju norejau jusu mamytes paklaust patarimo: kaip reguoti 10 men. vaiko bandymus oziuku metu mustis, su rankele duoti kur pakliuvo, nesvarbu:mama, tetis, mociute. Ar cia nesamoningai gaunasi, ar cia naturali pykcio israiska? Namie tokiu dalyku nemato, net balso nekeliam su vyru kai vaikas gali girdeti. Visi konfliktai sprendziami ramaus pokalbio metu, tad is kur vaikas istrauke, kad galima mustis, ir kazko taip reikauti? esu pasimetusi...  verysad.gif



tai normali vaiko reakcija, jis tampa vis samoningesnis, pradeda moketi roidyti nepasitenkinima, todel teveliu uzduotis dabar trejus pirmuosius metus bus ismokyti vaika nugaleti savo igimta ego, suprasti ka galima daryti , ka ne, , vaikui nebutinai reikia matyti is kitu cia jau jo charakteriukas vadovauja paradui lotuliukas.gif , kai bus 2 metuku tada prasides dydisis megdziojimo metas, va tada reikia ziureti kad vaikas neismoktu keiksmazodziu ar neparodytu kaip teveliai elgiasi kai barasi lotuliukas.gif
bus dar visko ir cypimu ir saukimu ir kandimu ir nevalgymu, svarbu ramiai, per daug netoleruojant tokius issisokimus vaiko ismokinti ji pazinti pasauli ir ji suprasti.
Atsakyti
Mano mazylis irgi trankosi, bet jis pats matosi kad nesupranta ka daro. Jam taip savaime iseina. Bet tai buna retai. Dideliu oziu nerodo. Nebent nori, kad pakelciau, kad eitume tapu tapu uz rankytes. O siaip auksinis vaikas thumbup.gif
Tik vat paskutiniu metu mes nevalgome... Nesuprantu kas darosi jam. Isvis jokiu kosiu nevalgo. Valgo viena desra, sausa duona. Gal cia dantys kalti g.gif
Atsakyti
mamos ar jusu vaikuciai miega savo lovytese ar su jumis?auginu dukryte ir nezinau ka daryti, ji labai pradejo bijoti savo lovytes, o ypac kai ja paguldai ar pastatai i lovyteje ir iseini pvz i tualeta tai ji pradeda isterikuoti (nervu daktaras israse lasiukus raminancius bet kol kas rezultatu juokiu), kai sugrizti siek tiek nusiramina, norint ja uzmigdyti ir diena ir nakti reikia supuoti ant ranku kitaip nieko neiseina, kai uzmiega perdedu ja i lovyte, o nakti gali keltis nors ir kas valanda, bet paguldzius i musu lova miega kaip angeliukas.
Gal mamos zinot kaip vaika atpratinti nuo ranku ir kad ismoktu miegoti savo lovyteje???
Atsakyti
as su savo leliuku iki kokiu 8 men miegojau kartu, nes vyras su dickiu kitam kamb, pradejau pratinti i lovyte ir lyg viskas gerai buvo, bet dabar vel kazko labai blogai ten miega, o dar kitur persikelem gyventi, tai vel i lova persikrauste, kazkaip nematau cia problemos, ateis laikas ir pats vaikas iseis i savo lovyte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alla7 @ 2008 10 14, 14:24)
mamos ar jusu vaikuciai miega savo lovytese ar su jumis?auginu dukryte ir nezinau ka daryti, ji labai pradejo bijoti savo lovytes, o ypac kai ja paguldai ar pastatai i lovyteje ir iseini pvz i tualeta tai ji pradeda isterikuoti (nervu daktaras israse lasiukus raminancius bet kol kas rezultatu juokiu), kai sugrizti siek tiek nusiramina, norint ja uzmigdyti ir diena ir nakti reikia supuoti ant ranku kitaip nieko neiseina, kai uzmiega perdedu ja i lovyte, o nakti gali keltis nors ir kas valanda, bet paguldzius i musu lova miega kaip angeliukas.
Gal mamos zinot kaip vaika atpratinti nuo ranku ir kad ismoktu miegoti savo lovyteje???


Iki 3 men, kol maitinau pati, tai miegojo visada pas mane. Maniskis truputi pamiega pas mane, truputi savo lovytej. Ir ten ir ten miega vienodai, tik man patogiau kai jis miega pas mane smile.gif nematau nieko blogo jei miega kartu. .Ateis laikas ir miegos savo lovytej mirksiukas.gif
as esu pries visokius lasiukus nervams raminti ir kad miegotu vaikas geriau. Vakar buvau TA ir man gydytoja pasake taip: jei vaikas nemiega nuo gimimo, tai reiskia jis jau toks. Ateis laikas ir miegos. O dabar teks pakenteti. Na ir puiku thumbup.gif Mano vaikis toks - nemiegalius smile.gif doh.gif
Atsakyti
Musu mazajai irgi vakar 10 menesiuku suejo wub.gif su valgiu nelabai draugaujam,kol kas skaniausias jai mamytes pienukas, turi 4 dantukus,trumpai pati pastovi,megsta vaiksciot isikibus, su miegu irgi nedraugauja, nakti miega su teveliais lovoj,nes keliasi nn kartu pavalgyt,tai jei miegotu savo lovytej,mama butu visai be miego doh.gif ugiu ir svoriu nepasizymi,tokia maziuke coliuke wub.gif va,lyg ir viskas 4u.gif
Atsakyti