Įkraunama...
Įkraunama...

10 mėnuo

Itariu, kad auginu zmogu, kurio profesija bus susijusi su muzika-arba sokejas arba daininkas lotuliukas.gif Tik muzika isgirsta visas pradeda teleskuotis, griebia uz ranku ir trukcioja,tipo davai einam sokti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 09 29, 10:47)
Itariu, kad auginu zmogu, kurio profesija bus susijusi su muzika-arba sokejas arba daininkas lotuliukas.gif  Tik muzika isgirsta visas pradeda teleskuotis, griebia uz ranku ir trukcioja,tipo davai einam sokti biggrin.gif

lotuliukas.gif dalyvis lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif ,mes atejom atsisveikinti su sauniomis 10 menesiuko mamytemis ir dar saunesniais ju leliukais thumbup.gif ,net nepastebejau kaip praleke dar vienas menuo, laikas begte bega doh.gif ,atsisveikindamos iseinam su 6 dantukais, butent 10 menesiuka ismkom vaiksciot savarankiskai, pradejom dar labiau isdykauti, rodyti oziukus ir t.t lotuliukas.gif aciu uz malonu bendravima lauksim jus 11 men 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievukis @ 2008 09 29, 15:42)
Keliames i 10 menesiuka.As po namus leidziu lakstyt (isikibus) su basutem,nes grindys plyteles.Ismokom plot katuciu ir dabar pradedam daryt ate rolleyes.gif Pradejo miegot ant pilvo  blink.gif kas cia man visiska naujiena,nes anksciau tik apsiversdavo ant pilvo ir iskart keldavo galva ir prabusdavo doh.gif Dantuku dar neturim nei vieno ir dar nesisviecia jie mums g.gif

Mano dukrytė taip pat nuo 8 mėn kokio miega ant pilvo, tai visą mėnesį keldavausi nakti, ją apversti ant nugaros ar ant šono po kelis kartus biggrin.gif kai pagalvoji doh.gif bijojau, kad neuždustų, jei nosi prisispaus, bwet viskas ok, taip tikriausiai patogiau.



Šiuo metu turim 3 dantis ir dar kalasi visi keturi iškarto, kol kas be zyzimų gyvenam, tik vat šiandien nelaimė buvo, vaikščiojo įsikibusi į lovą ir net nespėjau pastebėti kaip krito ant žemės su veiduku tiesiai į grindis, tai prasiskėlė lūpą, į dantuką priekinį, krauaas pradėjo bėgti, abi verkėm verysad.gif greitai nusiramino vaikas. Taip kaltinu dabar save, nes atrodo tokia stipri ir lakstydavo tiesiog ir nieko, tik, kad įsikibusi, pamoka čia man. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jola24: 30 rugsėjo 2008 - 19:29
QUOTE(jola24 @ 2008 09 30, 20:24)
tik vat šiandien nelaimė buvo, vaikščiojo įsikibusi į lovą ir net nespėjau pastebėti kaip krito ant žemės su veiduku tiesiai į grindis, tai prasiskėlė lūpą, į dantuką priekinį, krauaas pradėjo bėgti, abi verkėm  verysad.gif greitai nusiramino vaikas. Taip kaltinu dabar save, nes atrodo tokia stipri ir lakstydavo tiesiog ir nieko, tik, kad įsikibusi, pamoka čia man.  verysad.gif

verysad.gif uzjauciu ... sveikite greiciau... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Pagaliau mes iškeliaujame ax.gif į 11 mėnesiuka smile.gif
Atsakyti
Mamos,
norėjau paklausti, ar jūsų vaikučiai neliečia dažnai ausų. Mano dukrytė labai dažnai savo ausis čiupinėja, kai pamato svetimą žmogų, kai gėdinasi, kad labai dažnai tai daro, pradėjau pergyventi... kas 10 min. per dieną tai daro
Atsakyti
Nepergyvenk.Dabar vaikai susipazysta su savimi.Po to susigalvos ka nors kita...Maniske jau koki menesi kai buna pavargus pries miegeli pradeda sau uz ausies tampyt.Tai jau zinau kad vaikas miego nori.Drauges vaikiukas uzmiega tik su ausim rankoje lotuliukas.gif manu cia normalu ir isaugs mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jola24 @ 2008 10 03, 21:23)
Mamos,
norėjau paklausti, ar jūsų vaikučiai neliečia dažnai ausų. Mano dukrytė labai dažnai savo ausis čiupinėja, kai pamato svetimą žmogų, kai gėdinasi, kad labai dažnai tai daro, pradėjau pergyventi... kas 10 min. per dieną tai daro



Mano sunelis lygiai taip pat daro-liecia sau ausis, kartais viena ciupinejasi kartais kita, is pradziu net maniau, kad koks skaudulys ten ar uzdegimas. Dabar jau nusiraminau, juk save taip atranda biggrin.gif
Atsakyti
Labas mamytes, mes irgi norime pasidziaugti savo pasiekimais,nes jau pradejome savarankiski vaikscioti! Labai megstame zaisti slepyniu,spardyti kamuoli, mokame parodyti atia,ir labai supykstame kai pasakoma kad negalima. Praeita sav prasikale keturi dantukai is karto,tai viso turime keturis. Sekmes mamytems auginti savo atzaleles.
Atsakyti
o mes dar savarankiskai nevaikstom ax.gif
turim 8 dantukus ir baisiai megstam cypauti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jola24 @ 2008 10 03, 21:23)
Mamos,
norėjau paklausti, ar jūsų vaikučiai neliečia dažnai ausų. Mano dukrytė labai dažnai savo ausis čiupinėja, kai pamato svetimą žmogų, kai gėdinasi, kad labai dažnai tai daro, pradėjau pergyventi... kas 10 min. per dieną tai daro

Sitas jau praeitas etapas biggrin.gif dabar meginam abi rankytes kiek galima daugiau sukisti i viena burnyte rolleyes.gif
Atsakyti