Įkraunama...
Įkraunama...

10 mėnuo

Sveikos mamos 4u.gif
aš gal čia ir ne į temą, bet norėjau papraršyti Jūsų pagalbos...
Yra viena tokia mama, kuri gydosi priklausomybę nuo narkotikų, jų nevartoja jau senai, bet reabilituotis reikia dar ilgai. Tai va, ji turi 3,5 mėn. sūnelį, po gimdymo neturėjo kur eiti, nes neturėjo nuolatinės gyvenamosios vietos, tai ją priglaudė vieno Klaipėdos reabilitacijos centro steigėjas, labai geras žmogus, tai ji dabar ir gyvena ten su vaikučiu, jos pajamos per mėnesį yra 97 litai. Tėvas vaiku nesirūpina, bando ji kabintis į gyvenimą ir vaiką labai myli. Todėl jai labai trūksta vaikui rūbelių, maistelio ir visų kitų daiktukų, kurie reikalingi tokio amžiaus vaikučiui.Todėl norėjau prašyti klaipiediečių mamų pagalbos, jeigu kas gali, paremti išaugtais sūnelio drabužiukais, ar kitais daikteliais, kurie jums jau nebereikalingi, o šiam mažyliui labai praverstų, tai rašykite man į AŽ, aš taip pat auginu 10 mėn dukrytę, tai išaugtus rūbelius atiduosiu, tik bėda viena, kad jų dauguma rožinių, na aišku esant tokiom sąlygom į spalvą nebežiūri... ačiū iš anksto.
P.S. Aš jokios naudos iš šitos situacijos neieškau schmoll.gif
Atsakyti
Mes taip pat greit atsisveikinsime su 10 mėn. biggrin.gif ,dar nevaikštome, bet kam eiti ant dviejų kai galima nuropoti keturiomis smile.gif valgo tik tai ko negalima, o tikro maisto nepripažysta, dėlto labai pykstamės g.gif
Atsakyti
Sveikos, mamos,

maniskiui leliukui jau irgi 10 men. 4u.gif Baisiai vikrus, neimanoma suziureti. Daugiausia laiko praleidzia stovedamas, net zaidzia pasidejes zaislus ant sofos ir i ja isikibes. Nesilaikydamas pastovi gal keleta sekundziu, bet kasdien vis ilgiau. Vaikstineja tik pasilaikydamas i stala ar lova. Zodziu, viesulas smile.gif
Norejau paklausti jusu nuomones, ar tokiam spokui reikia vaikscioti namie batuku ar ne? Pagal naujausias teorijas tai nereikia, tik kai eina i lauka, atseit geriausia vaikstineti po namus basam, be jokiu tapkuciu ir batuku. Tai vat ir galvoju, kur cia tikroji tiesa, juk pagal tradicija, tai atseit reikia iskart auti batukais, kai pradeda pats vaikstineti, kad neissivystytu ploksciapadyste ir neikryptu pedute ...
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
as savo maziuka su vilnonem kojinytem be batuku namie laikau
Atsakyti
QUOTE(scholastika @ 2008 09 26, 23:10)
as savo maziuka su vilnonem kojinytem be batuku namie laikau

Pas mus irgi namie saltos grindys (pagrindine teritorija plyteles) tai mazius buna su vilnonėm koinem, batukai tik lauke tarnauja.
Atsakyti
o jeigu pagrinde plyteles, tai maziukas neslydineja?
Atsakyti
4u.gif labas 10 menesiuk 4u.gif
mano zuikis 10 menesio proga uzsiaugino pirmaji dantuka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(scholastika @ 2008 09 27, 08:46)
o jeigu pagrinde plyteles, tai maziukas neslydineja?

Kai buna vaikstukuose, tai dedu vilnones koinytes, o kai pats varo "pasivaikscioti" tai storesnes koinytes su guminiais taskiukais eina i trasa, jau dvi suvaiksciojom biggrin.gif Kazkaip labai greitai tie gumukai nusitrina g.gif
Papildyta:
QUOTE(lina.pukotukas @ 2008 09 27, 19:49)
4u.gif labas 10 menesiuk  4u.gif
mano zuikis 10 menesio proga uzsiaugino pirmaji dantuka  bigsmile.gif

bigsmile.gif sakyciau - velyva dantuka. Tai dabar dygs kaip grybukai po lietaus,spekit tikrinti biggrin.gif
Atsakyti
O ka mes jau mokam:
Jau senai sliauziam,
Begiojam, laikidamiesi uz mamos rankycius;
burbuliojam;
dziaugiames;
turim jau 2 dantukus (nuo 9 men);
zino kas yra "NEGALIMA";
yra mylimiausias draugas - katyte;
megstam skaityti vaikiskas knygas, kai mama skaito;
megsta, kai mama su jo zaidzia slepines;
labai patinka visokiausi muzikos instrumentai;
mokam koseti;
patinka ieskoti (uz duru, po stalu, po pliedu ir t.t.);
bandom duoti bucki, kada pats nori.
Atsakyti
o mes jau kuri naktis blogai miegam, vakar taip klykti pradejo, kad as jau issigandau ir vsko pradejau prisigalvoti, buvau jau pripratinus lovytej miegoti, oa dabar vel atsikeliu pas save, nes kitaip zyzia kas 5 min ir neduoda visai miegoti doh.gif
Atsakyti
Keliames i 10 menesiuka.As po namus leidziu lakstyt (isikibus) su basutem,nes grindys plyteles.Ismokom plot katuciu ir dabar pradedam daryt ate rolleyes.gif Pradejo miegot ant pilvo blink.gif kas cia man visiska naujiena,nes anksciau tik apsiversdavo ant pilvo ir iskart keldavo galva ir prabusdavo doh.gif Dantuku dar neturim nei vieno ir dar nesisviecia jie mums g.gif
Atsakyti