Įkraunama...
Įkraunama...

10 mėnuo

Labas, jungiames ir mes jau prie jusu, kaip greit atejo tas 10-as menesiukas blink.gif , tik tiksliai nezinau kiek sveria dukryte ir koks ugis,nes pas gyd. buvom 9men, bet namuose pasveriau tai manau virs 10kg sveria smile.gif , atsinesam 5 mazucius dantukus, ir didziausia pasiekima vaiksciojima thumbup.gif ,jau zengia nesilaikydama per puse kambario, daug krenta ant subiniuko,bet pamperis susvelnina kritima ax.gif , kai suprato kad gali zingsniuoti tai dabar jau pati pasileidzia ir bando eiti, man buvo net keista kad ji zingsniuoja,kazkaip galvojau kad dar negreit tai ivyks blush2.gif ,dar moka graziai sakyti ir rodyti ate, sako niam niam, mama, tete, kate irgi vadina aaate ,tik pamato ir iskarto aaate sako lotuliukas.gif , ploja katutes, po miegelio jau nuo 7men sedi ant puoduko ir visai tam nesipriesina thumbup.gif
Atsakyti
sveiki, siandien pagaliau prisiruosiau prisiregistruoti nors mums jau 10men. smile.gif dar mazyle nevaiksto bet repliodama savo tiksla pasieke
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

O mano žiogas dar nevaikšto ir praktiškai neropoja. Seniau panikuodavau, bet manau neverta, ateis jam savas laikas ir išmoks rolleyes.gif Pradėjo ilgiau rytais miegoti, tai man čia didelis džiaugsmas thumbup.gif Seniau 6 ryto keldavos, o dabar jau 7.30-8 val thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(~Sandrita~ @ 2008 09 03, 20:17)
Matomai ji erzina garsai lauke,priprates gal tyloj miegoti  4u.gif todel ir sunku uzmigti.


O aš manau, kad jam labai patinka stebėti judesį gatvėj-šuniukas, vaikas, mašina doh.gif Seniau tik išvešdavau į lauką ir iškarto užmiega, o dabar prešingai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliuke @ 2008 09 04, 09:57)
Labas, jungiames ir mes jau prie jusu

QUOTE(renatapurke @ 2008 09 04, 11:27)
sveiki, siandien pagaliau prisiruosiau prisiregistruoti nors mums jau 10men. smile.gif

Sveikos pasijunge i bureli 4u.gif

QUOTE(Deilina @ 2008 09 04, 11:45)
Sveikutės 4u.gif
O mano žiogas dar nevaikšto ir praktiškai neropoja.

O aš manau, kad jam labai patinka stebėti judesį gatvėj-šuniukas, vaikas, mašina doh.gif Seniau tik išvešdavau į lauką ir iškarto užmiega, o dabar prešingai doh.gif

Nera ko panikuoti,ateis ir taviskiui laikas mirksiukas.gif mano pirmoji pradejo vaiksciot vieneriu,net neropojo doh.gif tai sita maziule net nustebino pradejus vaiksciot 10 menesiu ax.gif
O del lauko-na gali but,mano irgi viska tyrineja,bet atejus miego laikui be skrupulu uzluzta biggrin.gif ir buna dzin ar bunam aerodrome kur skraido garsiai lektuvas ir zmoniu daug,ar siaip kur biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Sandrita~: 04 rugsėjo 2008 - 13:23
Sveikos smile.gif
ir mes jungiames prie jūsų neskaiptik šian mums 10 menesiukų bigsmile.gif
dar tvirtai nevaikščiojame bet nedaug liko doh.gif
užtat jau mokame gražiaiištartiMAMA ir BABA lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, mamulytes! biggrin.gif
Dekoju uz palinkejimus aciuks.gif .Stengiames buti kantrus lotuliukas.gif .
Atsisveikinam su iskeliaujanciais bye1.gif ir sveikinam prisijungusius hi.gif
Su puoduku maniskiai irgi kol kas nedraugauja schmoll.gif , nors mergyte pamaciusi sako aaa lotuliukas.gif .
O sunus tai jau moka uzlipti ir nulipti nuo lovos thumbup.gif .
Visoms sekmes ir gero vakarelio wub.gif
Atsakyti
[quote=Deilina,2008 09 04, 11:45]
Sveikutės 4u.gif

O mano žiogas dar nevaikšto ir praktiškai neropoja. Seniau panikuodavau, bet manau neverta, ateis jam savas laikas ir išmoks rolleyes.gif


aisku ismoks
manoji tik 8 men pradejo ropoti, oi galvojau pervelai:) bet kai prismenu - kaip gerai buvo kai tik sedejo lotuliukas.gif kur pasodini ten ir randi, o ne kaip dabar - eini ir ieskai, arba balkone arba vonioj, arba pas suni lekstej lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba diena hi.gif

Jungiames prie jusu thumbup.gif

einu paskaitysiu apie ka cia plepat ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sandritalt @ 2008 09 05, 11:12)
Laba diena hi.gif

Jungiames prie jusu  thumbup.gif

einu paskaitysiu apie ka cia plepat  ax.gif

Nu va pagaliau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, sveiki! wub.gif
Vakar kazkaip mano mazyliukai istempe tik su vienu miegeliu, tai vakare buvo pikti kaip sirses lotuliukas.gif , bet nors naktele teveliams buvo ganetinai gera lotuliukas.gif . ziuresim, kaip siandien seksis g.gif
Visoms geros dieneles! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2008 09 05, 11:19)
Nu va pagaliau  biggrin.gif  4u.gif

aha pagaliau, pagaliau ir valgyti padariau bet spekit ar dama valge???? schmoll.gif ir taip jau kelinta savaite, einam ilauka su visa maisto amunicija, gal pabuvus laukuti uzsimanys doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pionas @ 2008 09 03, 21:55)
ar jusu vaikuciai su puoduku jau draugauja? mes kazkap  schmoll.gif nelabai


mes draugaujam nuo 6 men ax.gif kai reikejo tyrimus priduoti ir su tais maiseliais nieko nesigavo lotuliukas.gif tai va, su puodu draugaujam kasdien, vos tikatsikeliam einam visus reikalus nusidirbam, o jei nepasodini tai bliaus iki tol kol atsises, o tada jau sedi patenkinta thumbup.gif lotuliukas.gif tik va kad aaa ar sy pasakyti tai dar nemokam, mokam tik mama, mama yra ir tete lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o mociute tai baba gaunasi rolleyes.gif
Atsakyti