Įkraunama...
Įkraunama...

10 mėnuo

QUOTE(premium @ 2008 08 29, 20:13)
as irgi baigiu. kalbejau abstrakciai, o ne konkreciai tau taikiau. o nuo metu i darzeli tai ir taip ankstoka, ir 2 irgi, psichologai rekomenduoja nuo 3 leisti, aisku, jei tokios galimybes yra.

Daktarai ir psichologai dauk ka rekomenduoja,jei visu ju rekomendaciju laikytumemes-musu vaikai augtu kaip silktnamio geles biggrin.gif Kodel kai mus tevai augino nebuvo tokiu rekomendaciju?Kekvienas augina savaip,mano didzioji ejo nuo 2 metuku-buvau labai patenkinta,nes ir lavinimas kitas buvo ir vaikas buvo patenkintas.Auklytes mylejo kaip tetas(aisku cia kaip ant kokios uztaikai- o ir nuo vaiko priklauso) Zodziu jokiu psichologiniu problemu neiskilo iki esamo amziaus.Tad cia kekvienam individualiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2008 08 29, 18:21)
Tad cia kekvienam individualiai  4u.gif

aisku, su tuo sutinku 4u.gif
Atsakyti
Nu ka,siandien nupirkau tuos naujus Pampers firmos pampersus Slep & Dry ar kaip jie ten biggrin.gif su ramunelem naktiniai...paziuresim ar neprasisiosim situ. hihihi.gif
Einu jau mazajamigdyti,o tai zyzia jau
user posted image
Atsakyti
nu, moteros, jūs čia jau piktai pradėjot ph34r.gif box.gif
Tuoj pasijusiu kalta, kad šią temą užvedžiau.
Kiek suprantu, premium tai pirmas vaikiukas, Sandritai jau ne. Kažkaip atrodo, akd viena šneka "iš vadovėlių", kita "iš patirties".o kaip žinia, teorija nuo praktikos beveik nesiskiria, bet tik teoriškai ax.gif
O ir psichologai bei kiti medikai į tuos pačius dalykus turi toli gražu ne vienodas, ir net ne panašias nuomones. Kiekvienas žmogus pasirenka jam priimtiną teoriją ir bando ją pritaikyti praktiškai. umn.gif

Manau, geriausias patarimas - mylėkim savo zuikučius ir auginkim juos taip, kaip jaučiam pačios soske.gif . Nėra vienodų vaikų, vienodų mamų, vienodos aplinkos ir sąlygų, todėl bendrų patarimų ir vieningos nuomonės būti negali smartass.gif

Psio, nusišyksom biggrin.gif
geros naktelės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(la_bamba @ 2008 08 29, 19:33)

Kiek suprantu, premium tai pirmas vaikiukas, Sandritai jau ne. Kažkaip atrodo, akd viena šneka "iš vadovėlių", kita "iš patirties".o kaip žinia, teorija nuo praktikos beveik nesiskiria, bet tik teoriškai  ax.gif

visoms buna pirmas kartas, tai geriau gal vadovautis tom protingom knygom, o ne kaimynes zoses patarimais biggrin.gif o jei auginsiu antra, tai viska dar geriau stengsiuos daryti, skaitysiu naujas knygas + naudosiuos savo patirtim biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakarelis mamytės. Matau kad šiandien būvo karšta pas mus blink.gif Nereikia piktis ,manau keikviena mama teisį. Gyvenkime draugiškai 4u.gif
Aš irgi negalejau ilgai maitinti ,turejau nutraukti maitinima dėl ligos .Jau rašiau apie tai,tai neisivaizduojat kaip verkiau ir kaip gaila būvo mažiuka. Bet manau kad tikrai nemaitinčiau ilgiau nei iki metų. g.gif
guditejau mano vyresnelis irgi šiais metais į priešmokykline grupė eina. Aš irgi pavargstu doh.gif Man dabar su jo sunkiau būna nei su mažiukų. Bet nieko eis į darželį ir jam linksmiau ir man ramiau biggrin.gif
Gerai mamytės geros naktelės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 29 rugpjūčio 2008 - 22:08
Pagal vadovelius auginti vaika schmoll.gif man ta mintis visai nepatiko,geriau klausiau mamos,sesers.O del maitinimo,sory kad isiterpsiu,bet pasidalinsiu patirtim ax.gif didski iki metu maitinau tai man atrodo pats tas,nenorejau ilgiau jau ir taip(sake cia viena forumiete)rubus prie svetimu plesdavo doh.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes! biggrin.gif
Augam, didejam, greitejam lotuliukas.gif . Isties viskas gerai klostosi, vaikuciai sparciai auga thumbup.gif . Miega siaipsau: kartais geriau, kartais blogiau. Man svarbu, kad kartu miegotu, nes jei atskirai, tai nesisimiega nei vienas, buna pikti doh.gif .
As irgi vidurinele pradesiu nuo pirmadienio leisti i lopseli-darzeli. Labai jaudinuosi, ar patiks jai tenai? g.gif
Visoms geros dieneles wub.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2008 08 30, 08:33)
Sveikos, mamytes!  biggrin.gif
Augam, didejam, greitejam lotuliukas.gif . Isties viskas gerai klostosi, vaikuciai sparciai auga thumbup.gif

Sveika 4u.gif ojai kaip fainai-dvynukai wub.gif sekmes auginant 4u.gif
Pas mano drauge yra dvynukai,dar viena laukiasi-kaip fainai kai pagalvoji...auga abu vienodu tempu-vienodas amzius,ir zaidzia atitinkamai rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,na jus cia ir prajuokinot ir ziuriu kazko pyktis pradejot,kaip jau rase ,mes visos skirtingos ir vaikai skirtingi.As kadangi jau antra sunu auginu tai vel tikrai i viska ziuriu kitaip negu auginau pirma sunu mirksiukas.gif .del soske tai pirmam sunui buvo apie 2,5metukus tai mes soskyte atidavem mociutes suniukui,bet turejau dar viena atsraginiam atvejui,taciau nebereikejo thumbup.gif .
Oi mergaites arteja rugsejo 1-oji,mano sunus bus pirmokas,oi nezinau kaip mes cia draugausim,ramu budavo kaip iseidavo i darzeli,ir ilgiau pabudavo,o dabar jauciu kokia 12-13val jau bus namie. doh.gif .Jau atrodo vasara atvargau savo,o dabar dar vargelis laukia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lelka @ 2008 08 30, 14:00)
Sveikos mamytes

Sveikute mirksiukas.gif
Na taip,vaikiukas griz apie piet namuciu ir turesi uzsiimt smile.gif As savo dukra dar palikdavau paruosiamuku klaseje ruosti pamokas,ir man gerai ir vaikui isaiskinama viskas geriau.Ten dar gaudavo pietus ir vakariene,tai isvis ramu-rezimas smile.gif
Didzioji jau staiposi su sukniom,laukia rugsejo 1-osios,o ir man tokia nostalgija rolleyes.gif
Baigiasi vasarele,prasides lietus,salciai doh.gif tik vat sniego maudyniu laukiu thumbup.gif man patinka ziema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2008 08 30, 13:33)
Baigiasi vasarele,prasides lietus,salciai  doh.gif tik vat sniego maudyniu laukiu  thumbup.gif  man patinka ziema  smile.gif


Tik kad žiema nebūtų tokia, kaip pernai, nes nei malonumo, nei smiego, nei pad9kimų o tik depresija biggrin.gif

o pasiskaityti knygas nėra blogai, tiesiog reikia atsirinkti, kas tinka, o kas ne... g.gif
Va dabar vieną kaip tik skaitau ax.gif
Atsakyti