Įkraunama...
Įkraunama...

10 mėnuo

QUOTE(~Sandrita~ @ 2008 08 28, 18:15)
Na va,ne viena musu slapiuke  biggrin.gif  bet as kai velai einu gult-negaliu taip palikt permirkusios  schmoll.gif  labai nusispardo nakti-miega tik su bodziu,tai ana nakti net odyte buvo pastirus nuo salcio  unsure.gif  tai keliausi perengt,siaip nepyksta,gera liale  biggrin.gif  biggrin.gif

nesuprantu g.gif mums to nera buve, kad prabegtu, gal jums sauskelnes netinka? o laikyt vaika slapia, tai aisku, kad jokiais budais negalima, isivaizduokit, kaip nemalonu, o ir persalt gali...
Atsakyti
Mamytės labas vakarelis mirksiukas.gif Noriu pasigirtis ax.gif jei kas perka Mažylio žurnala,tai fotonuotraukų konkurse Mamos pienelis-skaniausias yra ir mano mažiuko nuotrauka clap.gif Šiandien nusipirkau žurnala ir visai pamiršau kad siūnčiau nuotraukų į redakciją. Tai kada pamačiau savo mažiuka prie mano papuko vos iš laimes nenukritau biggrin.gif Jis tenai labai mažiukas ir dveju mėnesių nėra. Mūsų antrą nuotraukyte.
Geros visom naktelės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(premium @ 2008 08 28, 21:06)
nesuprantu g.gif mums to nera buve, kad prabegtu, gal jums sauskelnes netinka? o laikyt vaika slapia, tai aisku, kad jokiais budais negalima, isivaizduokit, kaip nemalonu, o ir persalt gali...

Nu kad zinok geros ir pagal dydi didesnes biskiuka perkam g.gif o ir maniskiai geriausios,nes nuo pampers ja beria,sunta verysad.gif tai Hugies pats tas thumbup.gif mums jie superiniai.Tik tiek kad skysciu isgeria doh.gif ir neduok die nespesi bonkes paduot lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ksėna @ 2008 08 28, 22:02)
Mamytės labas vakarelis mirksiukas.gif Mamos pienelis-skaniausias yra ir mano mažiuko nuotrauka clap.gif

Laba vakare mirksiukas.gif
Sveikinam 4u.gif 4u.gif saunuoliai,iskirpk ta lapa,bus mazyliui prisiminimui thumbup.gif kai paaugs
Atsakyti
Klausykit mamytes ,greiciau auktu jusu leliai ir jus visos pereitumete i 11men. ,o tai ten kazkaip liudna verysad.gif verysad.gif verysad.gif , as vis i 10 menesi ilendu ,kazkaip lengvai su jumis bendravosi blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
nepergyvenk, cipciuk, dar savaitėlė, ir ten sugužėsim visi biggrin.gif

Sveikinu, Ksėna 4u.gif

O dėl persisiojimo per pampersą - tai buna ir mums taip. Retai, tai gal kartais negerai uždedu, nes sugaudyt jį tai doh.gif visaip tenka kalbinti, o jis tease.gif Aš tiesiog nuimu pampersiuką, patiesiu po juo palutę arba paklotėlį ir palieku, nes jei keisiu pampersą ir dar perrenginėsiu, tai pažadins kaimynus kitoj gatvės pusėj blush2.gif

Patarkit mamymės, kaip vaikiuką pradėt nuo papo atpratint, nes tokiais tempais, kaip dabar, tai iki darželio varysim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(la_bamba @ 2008 08 28, 22:46)
Patarkit mamymės, kaip vaikiuką pradėt nuo papo atpratint, nes tokiais tempais, kaip dabar, tai iki darželio varysim  ax.gif

Va del papo tai bus smagumelis biggrin.gif biggrin.gif pirma dukra kaip pratinom-tai dar dabar juokiames.Ko neisbandem,papa kisom i pipiriukus:pirmas paragavimas:fui kaka...Nu ka galvojam,bandom dar....ziu,pasiziurejo i papa,mato juodus taskiukus-trina papuli i save ir juokiasi :kaka ka biggrin.gif nu zo neizdege.Ir suniui buvom "atidave" ir visokio velnio.Kol viena diena nukando gala papkio ir apgailestavom:viskas papo nera lotuliukas.gif O ji sakydavo:baba-papai luzo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif ir daugiau nebereikejo....
Nu zodziu kekvienam savas laikas.Nezinau kaip su antraja bus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(la_bamba @ 2008 08 28, 20:46)

Patarkit mamymės, kaip vaikiuką pradėt nuo papo atpratint, nes tokiais tempais, kaip dabar, tai iki darželio varysim  ax.gif

siaip tai dabar iki 2 metu rekomenduojama maitint ax.gif cia kuria nakti maitinu ir galvoju jezau, kaip gera... nesuprantu, kodel kitos moterys nutraukia maitinima jau po kokio menesiuko g.gif
na, bet jei tikrai reikia, tai pasiieskok zurnaluose, knygose, internete maciau labai daug info kaip atpratinti pamazu, lengvai... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(~Sandrita~ @ 2008 08 28, 21:31)
Ko neisbandem,papa kisom i pipiriukus:pirmas paragavimas:fui kaka...

girdejau, reikia imbiero daugiau suvartoti, jis keicia pieno skoni ir vaikams nepatinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(premium @ 2008 08 28, 23:35)
siaip tai dabar iki 2 metu rekomenduojama maitint ax.gif cia kuria nakti maitinu ir galvoju jezau, kaip gera... nesuprantu, kodel kitos moterys nutraukia maitinima jau po kokio menesiuko g.gif

Oj...cia gal ne apie ta papa kalba ejo? doh.gif as apie soske.o jus apie ka? blush2.gif biggrin.gif Savo mazaja maitinau vos pora men.....labai sunkiai susirgau,tad pienelio pritrukom.Siuo metu net misinelio i burna neima schmoll.gif nebent pieno gauna su pieniska sriuba ar kose,ir tai jau ne misinelio pienu-o parduotuviniu "MU" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2008 08 28, 21:55)
Oj...cia gal ne apie ta papa kalba ejo? doh.gif  as apie soske.o jus apie ka? blush2.gif 

ryskiai ne apie ta 'papa' lotuliukas.gif doh.gif
skaitau ir lydausi dabar lotuliukas.gif skaitau, kad nukando papo gala, tai ir turejo skaudeti blyn , na ir susisnekejom... doh.gif o cia ne apie ta visai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o tai jei rimtai, jei jau apie tai prasnekom, tai kada reiktu soskes atsisakyt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo premium: 29 rugpjūčio 2008 - 00:02
jo, susišnekėjom lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
aš apie tą, kur būtų skaudėję. tai ir galvoju, kaip čia šuniui atiduot lotuliukas.gif

mums dėl soskės neaktualu - net nepradėjo, nors ir siūlėm. O didieji kai pradėjo eit į darželį, tai ir atsisakė - apie 2 metukų. Bet iki to naudojo tik miegojimui, tai vasikščiojimo su soske burnoj kaip ir nebuvo g.gif
Atsakyti
Labas,mamos. Per tuos begiojimus pamirsau, kad jau reikia i nauja men. kraustytis. Nikas serga, bet nelabai stipriai, tik sloga labai bjauri, nes tokie tirsti snargliukai niekaip nebega, tai sunku zysti, gargaliuoja nosis, o valyt tai jau aisku, kad nenori. Kad tik ausys nesuskaustu doh.gif

Ko ismoko per si men.? Na labai naujo gal ir nieko. Vaiksto, begioja, zaidzia su mama gaudyniu (as vejuosi jis bega, paskui apsisukam jis vejas as keturiom begu ) Siandien padejo man sluot kambari: ciupo uz sepecio koto ir pirmyn i darbus tongue.gif , jeigu be pamperso pasisioja tai tuoj valo su ranka, nusiziurejes kaip as valau su skuduru . Moka preprogramuoti skalbimo masina doh.gif Du kartus nesupratau kas daros, ijungiau trumpa programa, paskui ziuriu skalbia 2 val, o siandien pamaciau bigsmile.gif , taigi mano vaikas atvares nustato kita programa, paspaudzia starta ir OK doh.gif (reikes instrukcija paskaityt, kai kovot su tokiu gudruoliu).
Kas dar? Isdaigino ir augina 8-ta dantuka, pasikrikstijo vienuolyne (dabar jau tipo tikintis hihihi.gif ).
Valgo beveik viska, tik zuvies- NE, megstamiausi - pieno produktai , o paprasto pieno dar nedaviau, nes MP labai daug yra. Zinda labai daznai ir ilgai, miega su manim ir vel valgo naktimis alc.gif . Nevalge, kai miegojo su teveliu ir neverke aisku, bet budinejo labai daznai ir vyras pavirto zombiu, tai prisejo man grizt i musu lova, vyra isvyt i kita kambari, o sunus toliau puotauja yahoo.gif Na pasakyciau kad man tai netrukdo, issimiegu, bet... Dabar labai pamego zysti atbulas: uzlipa man ant galvos, pasideda pisiuka ant mano nosies ir pasiciupes papa zinda wacko.gif Man tai visiskai nepatinka schmoll.gif ; poza jau labai nepadori, spardosi ir sukiojas visaip man ant veido, pirscioja ( o jeigu pasisios blink.gif ), net ir nakti pradejo tai lipt, o pampersas tai smirda fool.gif Na va ir stumdomes abu puse nakties tongue.gif blush2.gif
Dar. Praejo ta didele baime, jau neverkia jeigu kas kalbina, bet ir nesisypso, taip labai rimtai ziuri, o vaiku jau visai nebijo, jeigu aisku tie jo negasdina.

O tave la bamba labai suprantu, nes tikrai zinda kaip padukes ir ne negalvoja mazinti. 4u.gif As nenoriu maitinti iki 3 metu, bet grubiai nutraukt (tipo isvaziuot) irgi nenoriu. Reikia kazkaip palaipsniu mazinti g.gif

Tai va. Varom i 11 men, pas cipciuka bis.gif 4u.gif
Papildyta:
Ksena imk 4u.gif 4u.gif 4u.gif Saunuole, o ta nuotrauka kur riestaini grauzia irgi LAAAABAI faina thumbup.gif
Atsakyti
labas rytas smile.gif
siandien nuotaika jau geresne pas mus, nors nakitis nebuvo visikai rami, bet merguzele jau savo lovoj beveik puse laiko pramiegojo. leido teveliam po triju naktu pertraukos prisiglausti viens prie kito friends.gif

apie papa tai as irgi ne taip supratau lotuliukas.gif tik kai paskaiciau kad nukando tada kilo mintis kad gal visgi apie soske snekama lotuliukas.gif
Papildyta:
kas del pampersu, tai mes ir turejom bedu. nuimdavau pampi tai lekdavo kur akys mato, daugydavau kiekviena karta. ir pati atsisdavo pampi, net su kelnes, rankas ikisa ir pampis atsegtas doh.gif nupirkau dabar easy up, jie kaip triusikeliai uzsimauna, man patinka nors jau neatsega ir uzdet lengviau thumbup.gif
Atsakyti