Įkraunama...
Įkraunama...

10 mėnuo

Labutis dar karta mirksiukas.gif gudytejol mano irgi dažnokai tuštinasi gali iki 3 - 4 kartu padaryti. Bet jis ir valgo neblogai (tfiu,tfiu,tfiu),bet dantukai irgi savo duoda doh.gif
~Sandrita~ labutis biggrin.gif Labai gražiai papasakojai apie mažyle thumbup.gif
O mano mažiukas jau daro liuliu,bet bijau kad ir vėl naktele sunkį nebūtu doh.gif Man atrodo kad mažiukai blogai miega nuo įspudžių. Jiems dabar labai įdomus ,bet to pačiu ir nelengvas laikotarpis. la_bamba mažiukas irgi tikriausiai blogai miega kad pradejo vaiksčioti ,nuo tokiu įspudžių ir keliasi naktį. Ir kaip žinau dar maityni? Todėl mažiukas ir keliasi jam reikia artumo su savo mamyte soske.gif laikykis ,suprantu kaip sunku kada mažius blogai miega blink.gif
Gerai mamytės iki 4u.gif Linkių ramios nakties visoms ir sau smile.gif
Atsakyti
Labas rytas, mano maziukas taip pat labai blogai naktim miega, budinejasi n kartu per nakti, pvz sianakt 24 val jau turejau pas save i lova isikelt, nes lovytej pradejo budinetis labai daznai. Lovoj kazkaip geriau miega, pati beveik miegodama paduodu buteliuka su arbatele.
vaiksto jau gan tvirtai, nors aisku buna dar bumbtelejimu.
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif maniske miegojo gerai,ale va...per diena isgeria tiek skysciu,kad nakti pati pakeliu mazaja perengti ir pakeisti pamperi doh.gif siaubas-permirksta iki drabuziuku...Ne nezinau ka daryt..Negi gert neduosi?Ir taip kekviena nakti,kitu kart tik ryte buna perslapus,kartais naktim keliuosi-jug jau vesoka,tai slapiai dar nesmagiau....ech...zodziu bedos bedeles kol paaugsim biggrin.gif
Siandien jau nesedom i vaikstyne,spiria-nenori,vaiksto viena karalaite biggrin.gif
Na o dabar uzsimigdziau-eisiu ramiai kavytes gerti,gal kas kartu? drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Ksėna @ 2008 08 27, 22:06)
Labutis dar karta mirksiukas.gif
~Sandrita~ labutis biggrin.gif Labai gražiai papasakojai apie mažyle thumbup.gif

Aciu Aciu 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2008 08 28, 11:21)
Sveikos  mirksiukas.gif  maniske miegojo gerai,ale va...per diena isgeria tiek skysciu,kad nakti pati pakeliu mazaja perengti ir pakeisti pamperi  doh.gif  siaubas-permirksta iki drabuziuku...Ne nezinau ka daryt..Negi gert neduosi?Ir taip kekviena nakti,kitu kart tik ryte buna perslapus,kartais naktim keliuosi-jug jau vesoka,tai slapiai dar nesmagiau....ech...zodziu bedos bedeles kol paaugsim  biggrin.gif
Siandien jau nesedom i vaikstyne,spiria-nenori,vaiksto viena karalaite  biggrin.gif
Na o dabar uzsimigdziau-eisiu ramiai kavytes gerti,gal kas kartu? drinks_cheers.gif
Papildyta:

Aciu Aciu  4u.gif  blush2.gif

Labas rytas mirksiukas.gif ~Sandrita~ mano mažiukas irgi pradejo daug gerti,anksčiau visia nenorejo gerti.Jei tik pora gurkšnelių vandienuko. O dabar tai nemažai išgeria. Nakti pamperso nekeičiu,bet ryte gal koki kilograma sveria hihihi.gif Kavutes jau išgėriau ,ačiū už pasiūlimą biggrin.gif Kita karta kartu gersim thumbup.gif
Šiandien naktele praejo ramiai. Vakar palinkejau sau ramios nakties tai ir išsipildė mano svajonės biggrin.gif O orai tai tragiški doh.gif Nemegstu tokiu oru,bet reikės jau taikitis,ką jau padarysi.
Ikiukas mamytės ir geros dienos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 28 rugpjūčio 2008 - 11:00
labas rytas smile.gif
pas mus trecia is eiles buvo bemiege naktis doh.gif ir musu lovoj davesi, vietos nerado, sparde mus. apie miegojima sav lvytes net minciu nebuvo schmoll.gif bet siandien ryte jau nebe tokia pikta, tikiuosi nakti miegos jau pagaliau rolleyes.gif
Atsakyti
Laba visoms 4u.gif ,oi uzjauciu visas kuriu leliai nakty blogai miega doh.gif ,nes pas mane tas pats doh.gif .Kakojam taipogi 3-4kartus per diena,bet va sestas dantukas sviete sviete o dabar jau matau gerai ji,gal cia buvo priezastis g.gif Kolkas vienas nevaiksto,tik laikantis uz konors,bet ir nebanddo dar matosi pribijo,bet ir gerai maziau guzu gal bus,nors ir dabar netruksta kol varineja ant uzpakalio doh.gif lotuliukas.gif
Tai gal tiek naujo kazko neparasyiu,nes esam panasus i kitus vaikiukus su savo isdaigomis mirksiukas.gif
Na ka geros dieneles visoms 4u.gif ,nor oras s... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lelka: 28 rugpjūčio 2008 - 11:41
Na, šiąnakt jau palyginus neblogai miegojo. Na, miega jis visada su mumis unsure.gif Kažkaip užuodžia, kaip mes ateinam gulti ir įsiprašo pas mus g.gif Ir pabudęs buvo tik kelis kartus. ax.gif O ryte parpė iki 8 val. blink.gif Žodžiu, viskaip būna. Neprarandam optimizmo biggrin.gif , kai reikia, pamiegam kartu dienos metu ax.gif

Ai, pasigirsim - šiandien pirmą kartą kažkas panašaus į katutes pavyko clap_1.gif , o vakar vakare tvarkantis žaisliukus jau viesiems rodėm atia bye1.gif

ok, reikia bandyti eit pasivaikščioti bent truputuką, nors vėjas tai siaubingas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksėna @ 2008 08 28, 11:57)
Šiandien naktele praejo ramiai. Vakar palinkejau sau ramios nakties tai ir išsipildė mano svajonės biggrin.gif O orai tai tragiški doh.gif Nemegstu tokiu oru,bet reikės jau taikitis,ką jau  padarysi.
Ikiukas mamytės ir geros dienos 4u.gif

Gal nepervargo per diena-todel ir ramiau miegojo 4u.gif kekvienam vaikui skirtngai-vienas pervargsta ir griuna negyvas(kaip mano) kitas nors pervarges-sunkiai miega.

QUOTE(lelka @ 2008 08 28, 12:39)
Laba visoms 4u.gif ,oi uzjauciu visas kuriu leliai nakty blogai miega doh.gif ,nes pas mane tas pats doh.gif .Kakojam taipogi 3-4kartus per diena,bet va sestas dantukas sviete sviete ....

Sveika mirksiukas.gif del dantuku dygimo daznai sutrinka viduriukai,viduriuoja arba tustinasi daznai.aisku nevisems,mums kazkaip normaliai.Kai kam net temperatura buna auksta.Dar...nepamirskim-dantukai dygsta,labai nemalonus pojuciai,niezti skauda smegeneles-todel ir vaikiukai buna irzlus 4u.gif

QUOTE(la_bamba @ 2008 08 28, 14:31)
Ai, pasigirsim - šiandien pirmą kartą kažkas panašaus į katutes pavyko  clap_1.gif , o vakar vakare tvarkantis žaisliukus jau viesiems rodėm atia  bye1.gif

ok, reikia bandyti eit pasivaikščioti bent truputuką, nors vėjas tai siaubingas  doh.gif

Oj kokie saunuoliai 4u.gif
clap.gif
Nors maniske jau koks menesis daro gydu gydu ir ate jau seniai daro,ipac patinka vonioj,ziuri i dusines duris mato save,tai ir bucki duoda(mum kazkodel neduoda doh.gif ) ir mylu mylu wub.gif lotuliukas.gif o iseidama ate ate daro lotuliukas.gif
Zodziu kuo toliau tuo ydomiau ax.gif
Mes ir ka tik grizom is pasivaiksciojimu,nors lauke vejukas,bet oras laaaabai geras ir saulyte kartais islenda smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Sandrita~: 28 rugpjūčio 2008 - 13:45
labas visoms mamytems, o mano kleckius ir lovytes savo nepripazysta, o naktimis vis dar prastai miegam. siandien ryte kavalieriuj pakilo temperatura, bet tik 37,2 tai nieko nedariau, tokios juk negalima musti. o po pietu 38,2 verysad.gif nieko nevalgo, tai vos truputuka misiniko ikisau... unsure.gif ikisau paracetamolio zvakute, o dabar uzmigo. gaila maziukas, toks neramus. sakau gal nuo dantuku, nes mes dar tik du teturim.




user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganiauskiene: 28 rugpjūčio 2008 - 16:32
QUOTE(~Sandrita~ @ 2008 08 28, 13:43)
Nors maniske jau koks menesis daro gydu gydu ir ate jau seniai daro,ipac patinka vonioj,ziuri i dusines duris mato save,tai ir bucki duoda(mum kazkodel neduoda  doh.gif ) ir mylu mylu  wub.gif  lotuliukas.gif  o iseidama ate ate daro  lotuliukas.gif
Zodziu kuo toliau tuo ydomiau  ax.gif
Mes ir ka tik grizom is pasivaiksciojimu,nors lauke vejukas,bet oras laaaabai geras ir saulyte kartais islenda  smile.gif


Šaunuolė mergaitė, žino, kad pirmiausiai reikia mylėti save lotuliukas.gif
O mes tik išėjom antru kart į lauką ir lietutis prasidėjo verysad.gif

Ir dar pastebėjau kelis spuodiukus ant kojyčių. Vakar buvo vienas, tai galvojau, gfal uodas naktį įkando, nes girdėjau zvimbiant g.gif Ale dabar žiūriu dar keli panašūs išlindo. unsure.gif maisto nekeitėm g.gif Kaži, kas čia galėtų būti umn.gif . Mes kaipo visada - savaitgaliui kokių bėdų prisidarom, o daktarai nedirba doh.gif
Kas jau apturėjot vejaraupius - kokie tie spuogiukai būna, nes manieji dar nei vienas nesirgęs, o iš savo vaikystės tai pamenu tik zelionką ax.gif
Atsakyti
sveiki visi smile.gif bėdelės, kaip žiūriu, tikrai visų panašios smile.gif mes lyg ir geriau miegam lyginant su tuo, kaip kartais būdavo doh.gif na o mes naktį irgi tiek į pampersą privarom, kad dažnai ir rūbeliai, ir patalynė sušlapus doh.gif bet naktį nekeičiu, nes labai išsibudina ir pyksta tuome doh.gif na o dantukų daugiau neužauginom schmoll.gif vaikščiot nori, pats savarankiškai nuo lovos krašto porą žingsnelių žengė iki manęs thumbup.gif
tai tiek, nes jau mažasis neleidžia rašyt daugiau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiauskiene @ 2008 08 28, 17:31)
labas visoms mamytems, o mano kleckius ir lovytes savo nepripazysta, o naktimis vis dar prastai miegam. siandien ryte kavalieriuj pakilo temperatura....
user posted image

Manau tai nuo dantuku,pastebek vis...

QUOTE(la_bamba @ 2008 08 28, 18:48)
Šaunuolė mergaitė, žino, kad pirmiausiai reikia mylėti save  lotuliukas.gif
Ir dar pastebėjau kelis spuodiukus ant kojyčių
Kas jau apturėjot vejaraupius - kokie tie spuogiukai būna, nes manieji dar nei vienas nesirgęs, o iš savo vaikystės tai pamenu tik zelionką  ax.gif

Aha,labai save myli biggrin.gif biggrin.gif nu dar sese visa meile pasiima,o jau man nelieka doh.gif dar vyrui trupuciuka(retai mato) nu zodziu isidalina visi,o man tik trupiniai-mylu mylu padaro biggrin.gif
Del spuogeliu-vejaraupiai buna puckutis o vidui lyg slapiuotu,na toks su skysciu...maniskes dar ir nesirge ne viena,ale sesers mergaite maciau,draugiu....visai nenoreciau kadsusirgtu,veliau zadu skiepint pati...Didziajai vakcinu reikia2-ieju,kaina vienos beveik 150lt doh.gif blink.gif zodziu brangus malonumas,ale jei ir sirgtu,tai bent lengva forma doh.gif

QUOTE(gintariux.82 @ 2008 08 28, 19:21)
sveiki visi  smile.gif bėdelės, kaip žiūriu, tikrai visų panašios smile.gif mes lyg ir geriau miegam lyginant su tuo, kaip kartais būdavo  doh.gif  na o mes naktį irgi tiek į pampersą privarom, kad dažnai ir rūbeliai, ir patalynė sušlapus doh.gif bet naktį nekeičiu

Na va,ne viena musu slapiuke biggrin.gif bet as kai velai einu gult-negaliu taip palikt permirkusios schmoll.gif labai nusispardo nakti-miega tik su bodziu,tai ana nakti net odyte buvo pastirus nuo salcio unsure.gif tai keliausi perengt,siaip nepyksta,gera liale biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti