Įkraunama...
Įkraunama...

10 mėnuo

Laba,na mums si naktis kosmaras buvo,kaip atsibudo puse 4 iki puses 6 dudos buvo paleistos,as jau nebezinau ka cia ir be kaltint doh.gif .Ir vyras supavo ,ir as,paskui i savo lova pasiguldziau ko niekad nedarydavau,sunkiai bet po gero pusvalandzio nusibaige vaikis ,uzmigo doh.gif .Jau kaip atsibodo man tokios naktys doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lelka: 26 rugpjūčio 2008 - 14:37
QUOTE(Ksėna @ 2008 08 25, 14:35)
Labas visoms ,labutis gintariux82 mirksiukas.gif Štai ir mes atkeliavom iš Palangos. Pailsiejom labai gerai. Tik kaip visada orai nelepino,bet vistiek gerai praleidom laika. Žinoma visai neblogai kad šalia kokia auklyte butu,tai nors su vyru į koki bariuka nueitum.  Bet nieko,vaikai greitai auga  užteks ir mums su vyro laiko sau hihihi.gif Mažiukas kelionė ištvėre labai gerai ,tik atgal kai važavom pavargo tai sunkiau būvo. Miegojo tenai labai gerai, ir prie juros vežimelije ir namie. clap.gif Bet jau kad darosi kaip ir visos mamytės rašo nesusikalbamas tai tikrai doh.gif Visur jo pilna,o jei kas ne taip iškarto harakteri rodo.Ir labai ant ranku nori būti ,tai rankos ir nugara labai pavargsta. O vyrukas nemažas tai man  jokio sporto nereikia,rankos greitai bus kaip pas kulturistus biggrin.gif
Dantukai mūsų nedygsta,kai turejomdu du taip ir turim...nežinau ar tai normalu kad bevei 11 mėnesiu mažiui tik du dantukai  g.gif
Dar karta visom labutis ir iki kito susirašinejimo. 4u.gif

sveika seniai matyta drinks_cheers.gif nesijaudink, mes irgi turim tik du dantukus drinks_cheers.gif niekur jie nedings, turės išdygti hihihi.gif na o mes irgi pasipykstam, pasibaram, nes dažniausiai mažius nori daryti, tai ko negalima, o kai neleidi, tai pradeda ne verkti, o cypti doh.gif sakau, kad tikri ragiukai mano ožiukai dygsta blink.gif žiūrėsim, kaip bus toliau, nes dabar vyras sako, kad gal aš per daug jam nusileidžiu blush2.gif
na lekiu žiūrėt, kad košė neprisviltų essen.gif iki kitų susirašymų gossip.gif
Atsakyti
QUOTE(lelka @ 2008 08 26, 16:36)
Laba,na mums si naktis kosmaras buvo,kaip atsibudo puse 4 iki puses 6 dudos buvo paleistos,as jau nebezinau ka cia ir be kaltint doh.gif .Ir vyras supavo  ,ir as,paskui i savo lova pasiguldziau ko niekad nedarydavau,sunkiai bet po gero pusvalandzio nusibaige vaikis ,uzmigo doh.gif .Jau kaip atsibodo man tokios naktys doh.gif


Sveika 4u.gif kaip uzjaucius jus del tokiu nakteliu doh.gif gerai kad musiskis miega nesikeldamas. sakykit ar jusu vaikuciai jau vaiksto patys?
Atsakyti
Labutis mamytės mirksiukas.gif Perlute mano dar nevaikšto,jam paprasčiau ropoti.Jis jau neblogai vaikšto laikidamas tik mano vieną ranką. O kada prašau kad pats nueitu tai tik bam ant grindu ir atropoja pas mane hihihi.gif
O miegelis mūsų irgi nelabai geras. Šiandien ir vėl prastai miegojo naktį doh.gif Ir dar jaučiu kad tikriausiai sloga kažkur pagavom, girdžiu kad knarkti pradejo doh.gif
Dabar ir vėl prasides ligu sezonas,orai permainingos tai saule tai lietus tai vejas.Aš jau liudžiu kad vasara baigiasi ir dar taip greitai. Bet dar lauksim bobu vasaros.
Kaip kitos mamytės ir lelios gyvena,kaip sekasi? Geros dienos 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamos mirksiukas.gif
Jungiuosi ir as su savo dziaugsmais 4u.gif
Dabar apie mus
user posted image :man jau virs 10 men,turiu net 5 dantis -nemegstu sliauzioti,bet megstu vaikscioti pati user posted image nors kartais pagaunu zuiki,bet tai buna neskaudu ir ima juokas...
Mokausi kalbeti smile.gif i mamos kvietima daznai atsakau KA? lotuliukas.gif moku pora zodeliu-mama,tete,sese tariu kazkaip savaip ax.gif kaka,mamam(valgyti) moku save migdyti(aaa aaa aaaa aaaaaa) Moku graziai sokti user posted image
Zodziu kuo toliau tuo labiau mokinuosi user posted image ax.gif veliau parasysiu kaip man sekasi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Sandrita~: 27 rugpjūčio 2008 - 11:31
Sveikos
mūsų naktis buvo košmaras doh.gif 2 val per miegus verkė ir niekaip nuramint nepavyko. Po to šiaip ne taip nusiramino pas mus lovoj. Bet kažkokiu stebuklingu būdu nusigavo iki lovos galo ir ant kaldros atsigulė. Tai biškutį strioko apturėjau, kol pabudus vaiką radau blush2.gif
Ir šiaip antra diena vaikas su miegais kažkokius cirkus krečia - vakar paskutinio miegelio nemiegojo, dabar va jau turėtų miegoti irgi, bet niekaip schmoll.gif

O vaikštom tai mes jau gerai ir greitai. Bet šiaip pagal literatūrą, tai mes labai jau ankstyvi visur - ir sedėt, ir ropot, ir vaikščiot. Iki metukų vaikas ir turėtų tik pradėti po truputį eiti g.gif
Atsakyti
Mes irgi vaikštom jau visai gerai, bet paleisti vieną nebijau tik ant žolės kieme, nes neskaudus tas kritimas ant žolės, o kitur saugau kaip savo akį ir net labiau lotuliukas.gif , labai jau nori vienas nelaikomas eiti, tai kartais už rūbų iš nugaros laikau.
Mes jau atsiveikinsim, nes ryt mums jau 11mėn., taigi susitiksim ten, iki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlute @ 2008 08 27, 06:19)
Sveika 4u.gif kaip uzjaucius jus del tokiu nakteliu doh.gif gerai kad musiskis miega nesikeldamas. sakykit ar jusu vaikuciai jau vaiksto patys?

ne tik kad nevaiksto doh.gif dar neseniai tik atsistot pati prisilaikydama ismoko doh.gif ar yra cia dar tokiu daugiau?
Papildyta:
QUOTE(Ksėna @ 2008 08 27, 09:07)
O kada prašau kad pats nueitu tai tik bam ant grindu ir atropoja pas mane hihihi.gif

sako, kad ropliukai daznai veliau pradeda vaiksciot del to, kad jie ir taip gali pasiekti savo tiksla lengvai, tiesiog nuropodami ir del to nera didelio poreikio vaikscioti. tuo ir guodziuosi, nes maniske ropotoja, bet su vaiksciojimu tai blink.gif verysad.gif
Atsakyti
laba diena.
mes miegojom vel blogai doh.gif la bamba panasi musu situacija. mazyte nurimsta tik pas musu lovoj. nesiau i jos lovyte keleta kartu, bet iskart pabusdavo ir verkdavo doh.gif kas cia jai darosi schmoll.gif ryte irgi atsikele pikta. pavargau jau blush2.gif
Atsakyti
Labutis visoms mamytems biggrin.gif
jau visai jus apleidau,bet kad to laiko vis truksta,ruosiames krikstynims tai darbo turiu,o ir Danielius jau savaite gera kaip prastai miega naktimis,tai visai nuo koju nusilakstau,dantukai virsuje isdygo is karto trys,o ziurau ir ketvirtas matosi,tai del to turbut ir neramus,kaip ir visi vaikuciai lenda visur,lipa, puola ir t.t,o vakar vienas perejo kambary tai laimes jam ir mums biggrin.gif
valgo lyg ir neblogai tik kazko tustinasi daznokai,gal sakau nuo dantuku?
einu skaityti viska ka priraset biggrin.gif
Atsakyti
ale ziuriu dauguma vaikuciu naktim maistauja g.gif
Atsakyti
QUOTE(_agniete_ @ 2008 08 27, 18:02)
ale ziuriu dauguma vaikuciu naktim maistauja  g.gif

mano tai ne,va dabar migdomes ir miegosim iki 7-7.30 val ryto,na kartais buna isimciu,keliai veliau.Bet kas liecia naktini miega-miega gan gerai smile.gif
Atsakyti