Įkraunama...
Įkraunama...

10 mėnuo

KSENA maniske irgi tri tik 3 dantukus unsure.gif as ir pradejau abejoti ar tai normalu g.gif bet jei ji nevienintele tokia , tai vadinasi normalu mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2008 08 25, 09:43)
Atsiprasau, norejau parasyti Stomatitas blush2.gif , nuovargis savo daro rolleyes.gif

maniškis prieš porą mėnesių sirgo stomatitu, baisi liga...ir čia vien neramumo nebūna, nes vaikas klykia iš skausmo, negali nei gerti, nei valgyti, nei čiulptuko į burną imti, temperatūra iki 40 kyla, taigi jei jūsų vaikas tik neramus ir turi kelis spuogelius, tai čia jau tikrai ne stomatitas rolleyes.gif
būna visa gerklė, gomurys išbertas ir jie laaabai skausmingi.
Atsakyti
QUOTE(_agniete_ @ 2008 08 25, 16:42)
KSENA maniske irgi tri tik 3 dantukus  unsure.gif  as ir pradejau abejoti ar tai normalu  g.gif  bet jei ji nevienintele tokia , tai vadinasi normalu  mirksiukas.gif  biggrin.gif

AGNIETE KSENA jus baiminates kodel jusu zuikiai turi tik po 2 3 dantukus blink.gif maniske neturi dar anei vieno. va cia tai ka man daryti??? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirasevindik: 25 rugpjūčio 2008 - 18:04
QUOTE(mirasevindik @ 2008 08 25, 19:04)
AGNIETE KSENA jus baiminates kodel jusu zuikiai turi tik po 2 3 dantukus  blink.gif  maniske neturi dar anei vieno. va cia tai ka man daryti???  unsure.gif





nenoredama apgavau jus doh.gif maniske turi 2 o ne 3 dantukus unsure.gif prispazistu ir daugiau nebemeluosiu ax.gif

mira nesibaimink sulauksit ir jus kapliuku, 'malonumas' kai jei dygsta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mirasevindik @ 2008 08 25, 17:04)
AGNIETE KSENA jus baiminates kodel jusu zuikiai turi tik po 2 3 dantukus  blink.gif  maniske neturi dar anei vieno. va cia tai ka man daryti???  unsure.gif

nieko, iki metuku turetu prasikalti. pas maniske irgi tik 2, net nekilo mintis, kad kazkas negerai gali buti. taigi cia normaliai mirksiukas.gif

Pirmųjų 20 pieninių dantukų prasikalimo 'grafikas'

Kaip prasikala pirmieji 20 pieninių dantukų
(jokiu būdu neišsigąskite, jei Jūsų vaiko dantys dygsta kitokia tvarka, griežtos matematikos čia nėra)
6-8 mėnesiai
Išdygsta pirmieji apatiniai kandžiai.
Pirmieji apatiniai kandžiai gali kaltis net iki 12 mėnesių, o kartais vaikutis su jais jau…gimsta
8-10 mėnesių
Išdygsta pirmieji viršutiniai kandžiai.

10-12 mėnesiųIšdygsta antrieji kandžiai apačioje ir viršuje.

12-10 mėnesiųIšdygsta pirmieji krūminiai dantukai apačioje ir viršuje/

16-20 mėnesiųIšdygsta 4 iltiniai dantys (2 apačioje, 2 viršuje).
Visiškai normalu, kai iltiniai dantukai pasirodo tik 23-24 mėnesį.

20-31 mėnesių
Išdygsta antroji pora krūminių dantukų apačioje ir viršuje.


Atsakyti
QUOTE(mirasevindik @ 2008 08 25, 19:04)
AGNIETE KSENA jus baiminates kodel jusu zuikiai turi tik po 2 3 dantukus  blink.gif  maniske neturi dar anei vieno. va cia tai ka man daryti???  unsure.gif

Kantriai laukti savo pirmu dantuku,kaip ir mes savo trečio ,ketvirto ir t.t. tongue.gif
Ačiū premium už grafikelį
inrinke manau kad mažiukui tikrai ne stomatitas. Gal alergija? Mano mažiukui dažnai nuo seiliu spogeliai aplink burnyte išlenda. O stomatitas tai kas kita.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 25 rugpjūčio 2008 - 21:25
Laba visoms 4u.gif
Smagu ksena kad atostogos buvo puikios,svarbu kad mazylis nesokdino svetimoje vietoje thumbup.gif .
Na o as vargstu su savo mazyliu,naktys vis dar ne kokios,siendien kazko piktas buvo labai. doh.gif .Ir lenda taip pat visur kaip ir kiti mazyliai doh.gif .O ypac kompo reikia,tai jai nepamatau prieina ir groja kaip ant pianino doh.gif
Kazkada mamytes rase kad griezia dantukais,mums irgi taip buvo bet kokias dvi savaites tik,dabar taip nebedaro.
Geros nakteles 4u.gif
Atsakyti
Labutis mamytės mirksiukas.gif Kaip greitai atejo ruduo,o karštos vasaros beveik nepamatem unsure.gif Kaip šiandien miegojo jusų lelios? Mano labai blogai doh.gif Apie antra nakties atsykele ir davai žaisti ir dar dainuoti blink.gif ir vyras priejo pagulde ,paskui aš...o jam tas pats. O kambary tamsū ,o jis vistiek ne už ka neužmiega. Gal apie valanda taip mūsų ištverme išmegindavo doh.gif Veliau užmigo,o atsykele irgi ankstoka. Nežinau ,bet ir vėl kaltinu dantukus.Jis kada nakti atsykele taip savo dunda ( žinduka) kramte net su garsu. Bet pažiurejau į burnyte nieko dar nematau. Štai tokie reikalai. O kaip kitom sekasi? Kaip inrinkes mažiukas? Nesusirgo?
Ikiukas mamytės ir kantrybes visoms 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės 4u.gif
ir mes vergstam/džiaugiamės su guzais, ožiais, nevalgmu ir prastu miegu doh.gif
Bet vis tiek gerų emocijų daugiau, nei blogų. biggrin.gif
Pirmą kartą gyvenime nusipirkau knygą apie vaikų auklėjimą "Mažylio tramdymas". Labai patiko anotacija - "Vaikų amžius tarp 1 ir 4 metų vadinamas „siaubinguoju dvejetu“. Tuomet vaiko aktyvumas prilygsta tarptautiniam oro uostui, kurio valdymo punktas dar neveikia." lotuliukas.gif Kaip pirštu į akį lotuliukas.gif
Pradėjau skaityti, tai ir daugiau tokių perliukų radau, net nuotaika pasitaisė thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif mes tai laikomes gerai, miega sakyciau normaliai... keliasi nakti dabar tik 2 kartus (tfu tfu tfu) kad neprisisnekeciau. eina miegot 22val o keliasi apie 7, siandien dar pavyko uzmigdyti, tai atsikele 8 thumbup.gif tik dabar kai pati su temperatura tai sunku maniske sugaudyti, laksto visur, o man taip negerai, tai dar gerai kad mociutei atostogos ax.gif
Atsakyti
labas rytas smile.gif
mes miegojom sianakt blogai doh.gif atsibuvo apoie 1 ir paleido dudas, nurimo tik ant mano ranku, ir negalejau jos vel paguldyt. miegojo panele ant manes atsigulus, veliau siaip ne taip prie saves pasiguldziau ir iki paryciu meigojo musu lovoj. tai as 'silkes' pozoj gulejau puse nakties doh.gif sonai vel skauda unsure.gif ryte irgi nuo ranku panele nenulipo, dabar uzmigo tai pusryciauju biggrin.gif kaltinu ir as dantukus lotuliukas.gif tikiuosi tuoj pamatyti nauju kapliuku thumbup.gif
Atsakyti
Atejom atsisveikinti- mums jau 11men 2dienos thumbup.gif visiems vaikuciams po balioneli o mamytems kantrybes ir meiles savo pupuliukams wub.gif
Atsakyti