Įkraunama...
Įkraunama...

10 mėnuo

Mano maziuke irgi kandziojasi tongue.gif ,ypac kai paprasai duoti bucki ,tik spek atsitraukti jei ne -lupai sakes ,ir inosi ir netgi i kulna yra ikandusi doh.gif , is uspakalio prisliauze maniau ,kad isikabinus stosis ,o ji tik ras ir ikando i uskulni, o laimes pilnos kelmes lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , o va dantukais kol kas negriezia schmoll.gif , o bausti tai nebaudziu tik pasakau ,kad negalima taip daryti ax.gif
Atsakyti
na, vakar turbūt guzų diena buvo - maniškistai lauke į asfaltą nusitarkavo kaktą ir nosį. Pirmą kartą susipažinom su kraujo bėgimu. doh.gif O nukrito irgi prie manęs - lipo per kliūtį keturiom ir rankytės neatlaikė blush2.gif Dabar atrodo pagerintai, kaip tikras vyras - apibalnotas, šašuotas ir pastoviai kažkąbėgantis lotuliukas.gif

Va dėl miegų tai pas mus kitos bėdos - naktimis jis nepabunda, bet per miegus pradeda "maltis". Tai gerai, jei tik pienelio ieško, ebt kartais blūdenasi kokias 15 min nepabusdamas. Kartais net bandom pažadinti, bet tada tik dar labiau supyksta unsure.gif

O su kandžiojimusi tai kol kas bėdos nėra. tiesa, vieną kartą sesei į kojo pirštą įkando, ebt turbūt apsuirikęs. o šiaip mėgsta pagąsdinti - apžioja nosį, dantukais prisiliečia ir laukia. Tada reikia sakyti "bijau bijau", o jis juokiasi ir vėl tą patį bando lotuliukas.gif . Čia jau mūsų toks žaidimas - ritualas. Nei vienas migdymasis be to nepapsieina. Šiandien jau beveik visai užmigęs dar vartosi, tai pasilenkiau pabučiuoti, o jis tik cpt už nosies ir šypsosi užsimerkęs biggrin.gif
Atsakyti
Nu bet ir gudruolis vaikis thumbup.gif tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
o manoji siandien apie 20 sauksteliu darzovienes su liezuviu suvalge assa.gif yahoo.gif turbut atsibodo ta bjaurybe gelezi gert. tikiuosi kad ir rytoj taip bus unsure.gif

ir prisisnekejau as siandien kad mums nieko nebuvo nutike blush2.gif kambaryje ant grindu nutupe sirse, o manoji pamaniusi kad muse paime ir varksiutei i rankute igele parazitka cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdole @ 2008 08 21, 13:02)
Ar susiduriate su kudikio kandziojimusi? mes tai gan daznai...Ydomu ir naudinga buvo pasiskaityti ka daryti ir kaip elgtis kai kanda.Gal ir jums bus ydomu

Kandžiojimasis iš pradžių yra tiesiog žaidimas, eksperimentas. Vaikai nesupranta, jog jums skauda. Jis jau ne kartą yra kandžiojęs kramtukus ir kūdikio žaislus, mėgino graužti lovelės kraštą ir negirdėjo nė vieno nusiskundimo! Bet kai kūdikis pirmą kartą susiduria su žmogaus reakcija, dažniausiai ji būna tokia, kad provokuoja kandžiotis toliau. Galbūt, įkandęs mamai į petį, jis išvydo juokingą mamos grimasą, išgirdo juokingą „Oi!“ ir tai jį prajuokino.

Kad ir kaip bebūtų keista, net ir piktas „Oi!” ar pabarimas gali sustiprinti įprotį kandžiotis, nes kūdikiui ir tokia reakcija atrodo įdomi, arba jis pajuto savyje augantį nepriklausomybės jausmą.

Jei jūs įkąstumėte jam atgal, taip tik pablogintumėte situaciją: tai ne tik žiauru, bet panašus poelgis leis vaikui manyti, kad toks elgesys yra leistinas.

Geriausias būdas – ramiai atitraukti vaiką nuo savęs ir griežtai pasakyti: „Kandžiotis negalima“. Po to skubiai nukreipkite jo dėmesį  į ką nors kita. Darykite tai kaskart, kai tik jis įkanda. Galų gale vaikas supras, ko iš jo norite.

Šaltinis: kid.ru

Sveikos, mamytes, nu mano tai labai kanda, o kai isikanda nepaleidzia doh.gif.Visur kanda, i ranka i koja ,kartais pakrenta namie ant zemes ir i tampes kanda biggrin.gif ,ir ziuri i mane kodel as tyliu biggrin.gif .O viena diena net asaros man riedejo, maitinau o jis kando ir verciasi,as saukiu ,paleisk,o jis mano kad zaidziu, tai buvau rimtai supykusi,paleido tik tada kai nosi uzspaudziau.O dantu tai turime nemazai 8 priekija ir antras kruminis lenda doh.gif , morkas kaip triusis kramtao, pilnus namus prispjaudo.
o man dar idomu ar jusu maziukai znaibosi, nes mano ir gnaibosi.Tai vakar ilipau su juo i autobusa , salia sedejo moteris ir skaite tai sunus kaip znybe jai i ranka doh.gif , kad ji net suriko ai. ir sesei daznai znypteli kai ko neduoda.bariu, bet jis paziuri nurimsta ir vel .Labanaktis
Atsakyti
QUOTE(Andren @ 2008 08 22, 00:34)

o man dar idomu ar jusu maziukai znaibosi, nes mano ir gnaibosi.Tai vakar ilipau su juo i autobusa , salia sedejo moteris ir skaite tai sunus kaip znybe jai i ranka doh.gif , kad ji net suriko ai. ir sesei daznai znypteli kai ko neduoda.bariu, bet jis paziuri nurimsta ir vel .Labanaktis

labai žnaibosi, skaudžiai doh.gif
Atsakyti
maniskis ir labai znaibosi visur kur tik nuciumpa, rankos, kaklas, zandas nesvarbu. o kanda tik i pirstus, kojos pirsta bando pagaut, bet niekas neduoda. o taip bando viska i burna susikist bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiauskiene @ 2008 08 22, 14:10)
maniskis ir labai znaibosi visur kur tik nuciumpa, rankos, kaklas, zandas nesvarbu. o kanda tik i pirstus, kojos pirsta bando pagaut, bet niekas neduoda. o taip bando viska i burna susikist bigsmile.gif

drinks_cheers.gif , jau su tuo visko kišimu į burną doh.gif , viską ką tik galėtų ir susikištų doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ne, aciu dievui bent neznaibo thumbup.gif . O nubaudziau tada, kai iki kraujo ikando man i slauni. tai isejo automatiskai, nes baisiai skaudejo verysad.gif Aisku labai gailejaus, kad daviau per zanda, bet net neverke ir po to savaite nesikandziojo, o paskui pamirso ir vel kanda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lendra @ 2008 08 22, 17:23)
Ne, aciu dievui bent neznaibo thumbup.gif . O nubaudziau tada, kai iki kraujo ikando man i slauni. tai isejo automatiskai, nes baisiai skaudejo verysad.gif Aisku labai gailejaus, kad daviau per zanda, bet net neverke ir po to savaite nesikandziojo, o paskui pamirso ir vel kanda verysad.gif

jis per mažas, kad suprastų sąmoningai ką daro, taip kad bausmės niekuo nepadės, o ir šiaip nereikia bausti vaikų fiziškai, nes pvz. aš visą gyvenimą prisimenu, kad mama kelis kartus yra trenkus per veidą, prisimenu kaip buvo, kur stovėjau, bet už ką trenkė, tai neprisimenu, tai ar buvo verta, manau tikrai ne.
kantrybės visom 4u.gif
Atsakyti
o mums kaip įtariu viršuje du dantukai dygsta, nes dantenos pabrinkusios ax.gif tikriausiai dėl to ir praėjusią savaitę toks neramus buvo doh.gif dabar sau miega atsiputęs, o prieš tai irgi per dideliu džiaugsmu netryško schmoll.gif na maniškis žnaibosi, be t nelabai smarkiai ir nedažnai, tai galima ir pakentėt blush2.gif
o kur KSĖNA tiek laiko nesirodo g.gif
Atsakyti
SVEIKI, MAMUKAI 4u.gif
seniai cia nebuvau pas jus, bet malonu matyti tuos pacius vardus, malonu paskaityti kaip auga jusu maziukai. na mums uz savaiteles jau sueis 11 menesiu, jau zengiam pirmuosius zingsnius, puse kambario pati nueina tikrai, ir mum dziaugsmo, ir jinai kad krykstauja kai girdi kad mes juokiames biggrin.gif turim 8 dantukus, sveriam apie 10 kg. naktiniu geru miegeliu niekada negalejom pasigirti, o ypac dabar! vartosi blaskoksi, verkia per miegus, net pradejom sedalia sirupuko gerti, nors kazin ar ka pagelbes.
kadangi neperskaiciau visos temos noreciau paklausti kiek sveria musu bendraamziai ir kiek jus visi turit dantuku? bigsmile.gif o vaiksto tai cia ziuriu jau daug kas bigsmile.gif aij tiesa, maniske labai griezia dantukais!!
Atsakyti