Įkraunama...
Įkraunama...

10 mėnuo

Sveikos, mamytes! biggrin.gif
Mes irgi pasidabine melynemis ir guzais lotuliukas.gif . Taip pat si sestadieni krikstynos, tai kleckiukai pasipuose, kad dailesni nuotraukose butu lotuliukas.gif . Na, bet kaip yra, taip ir gerai rolleyes.gif .
Na, o miegas pas mus klaikus doh.gif . Naktimis vienas vaikscioti po lovyte nori, o mergiote katuciu ploja ir man akis krapsto, kad i ja ziureciau doh.gif .Kaip jus elgiates, kai vaikuciai nemiega? g.gif
Atsakyti
O kaip cia prisielksi, nemiegame kartu su jeis ,kartais papyksti, kartais kartu pazaidi , o as maniau ,kad tik maniske man akis krapsto ,kad i ja ziureciau ,o cia tokiu ir be mano yra lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2008 08 21, 07:12)
Kaip jus elgiates, kai vaikuciai nemiega? g.gif

Stengiuosi būti kuo ramiau, pasiguldau į lovą ir guliu šalia ar ant rankų supu, panešioju ax.gif , jokiu būdu nieko nežaidžiu, nejuokinu, nedegu šviesos schmoll.gif , pasiduoda pasiduoda ir užmiega, kartais ir katutes ploja pats sau, šneka, juokiasi ir t.t., mane braižo, bet visgi kažkada užmiega, kartais greitai, būna, kad ir 1,5val. malasi.
Atsakyti
maniske tai miega visada savo lovytej, nebent ryte pasiimu pas save i lova. o miega tai irgi nepergeriausiai... buna prabunda vos ne kas valanda doh.gif ir dar bandau pasupt, tai jau pradejo neveikt jos blink.gif duodu MP tada uzmiega. dabar vel pastoviai apie 7 keliasi ar net anksciau, o jau buvo kad net iki puse 9 pamiegodavo... neisivaizduoju nuo ko cia priklauso unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2008 08 21, 05:12)
Sveikos, mamytes! biggrin.gif
Mes irgi pasidabine melynemis ir guzais lotuliukas.gif . Taip pat si sestadieni krikstynos, tai kleckiukai pasipuose, kad dailesni nuotraukose butu lotuliukas.gif . Na, bet kaip yra, taip ir gerai rolleyes.gif .

nors maniske irgi padukusi, dar nera turejusi nei guzo, nei melynes, saugau labai blush2.gif nu, jauciu, jau prisisnekejau unsure.gif
Atsakyti
Ar susiduriate su kudikio kandziojimusi? mes tai gan daznai...Ydomu ir naudinga buvo pasiskaityti ka daryti ir kaip elgtis kai kanda.Gal ir jums bus ydomu

Kandžiojimasis iš pradžių yra tiesiog žaidimas, eksperimentas. Vaikai nesupranta, jog jums skauda. Jis jau ne kartą yra kandžiojęs kramtukus ir kūdikio žaislus, mėgino graužti lovelės kraštą ir negirdėjo nė vieno nusiskundimo! Bet kai kūdikis pirmą kartą susiduria su žmogaus reakcija, dažniausiai ji būna tokia, kad provokuoja kandžiotis toliau. Galbūt, įkandęs mamai į petį, jis išvydo juokingą mamos grimasą, išgirdo juokingą „Oi!“ ir tai jį prajuokino.

Kad ir kaip bebūtų keista, net ir piktas „Oi!” ar pabarimas gali sustiprinti įprotį kandžiotis, nes kūdikiui ir tokia reakcija atrodo įdomi, arba jis pajuto savyje augantį nepriklausomybės jausmą.

Jei jūs įkąstumėte jam atgal, taip tik pablogintumėte situaciją: tai ne tik žiauru, bet panašus poelgis leis vaikui manyti, kad toks elgesys yra leistinas.

Geriausias būdas – ramiai atitraukti vaiką nuo savęs ir griežtai pasakyti: „Kandžiotis negalima“. Po to skubiai nukreipkite jo dėmesį į ką nors kita. Darykite tai kaskart, kai tik jis įkanda. Galų gale vaikas supras, ko iš jo norite.

Šaltinis: kid.ru
Atsakyti
QUOTE(premium @ 2008 08 21, 11:39)
nors maniske irgi padukusi, dar nera turejusi nei guzo, nei melynes, saugau labai blush2.gif nu, jauciu, jau prisisnekejau unsure.gif

labas


na kad ir as neprisisnekeciau, bet mes irgi dar nei duzo nei melynes neturejom ax.gif tfu tfu tfu
Atsakyti
Taip taip ir as dziaugiausi ,kad maniske dar be guzo , o cia bac ir yra doh.gif ,o sedejom su marcia nuo maziukes per pusmetri net sureguoti nespejom verysad.gif , beda ta ,kad ji vaiksto iskelus uspakaliuka ir ant rankyciu ,tai kai rankos pavarksta tai ir skelia kakta kur papuola . O be sisku ir fingalu dar ne vienas neuzaugo mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniskiai kol kas nesikandzioja, nors suniukas bande etei i pei ikasti doh.gif . Bet kazkaip keista, jis kartais dantimis griezia doh.gif . Ar pas jus nera okiu dalyku? g.gif Gydytoja sake, kad nieko blogo, kirminu tikrai nera, bet gal siaip ismoko ir jam smagu... g.gif Gerai, kad retai taip daro unsure.gif
Atsakyti
Maniskis griezdavo dantimis,gal koki menesi, o dabar jau ne. Buvo atrades savo dantukus ir mokes griezti lotuliukas.gif O kandziojas tai labai doh.gif , ypac jeigu is burnos istraukiu pvz. akmenis doh.gif , bet as irgi nedurna, dabar lendu ten kur nera dantuku tongue.gif , o kanda ir i koja ir i peti, visur verysad.gif Ir aiskinu ir net buvau nubaudus - rezultatas 0. Pykstames ir laukiu...kada praeis. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2008 08 21, 15:51)
Maniskiai kol kas nesikandzioja, nors suniukas bande etei i pei ikasti doh.gif . Bet kazkaip keista, jis kartais dantimis griezia doh.gif . Ar pas jus nera okiu dalyku? g.gif Gydytoja sake, kad nieko blogo, kirminu tikrai nera, bet gal siaip ismoko ir jam smagu... g.gif Gerai, kad retai taip daro unsure.gif

maniškis kartais irgi pagriežia, man atrodo normalu ax.gif
o kandžiojasi manškis žiauriai, pečiai su mėlynėm su dantukų žymėm doh.gif lotuliukas.gif , ir kanda tada kai su petnešėlėm būnu, į rankoves ne, neskanu mat schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
mano turi tik du dantukus, tai gal todėl labai stipriai nesikandžioja ax.gif o kas dėl miego naktimis, tai dažnai suveikia įsikėlimas į savo lovą, o kartais tenka ir supt, ir dainuot ar net mišinuko eit ruošt doh.gif
Atsakyti